Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gerii


gerii
addikt

Ez már a legalja...

Fisher Price a cég neve egyébként, gyerekcuccokat gyárt.

(#2) Šolaire


Šolaire
veterán

Úgy látszik öregszem,mi még magunknak raktuk össze a bringát,és estünk el vele :DDD

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#3) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

A baj itt kezdődik.

-"De szeretnék időt rá, hogy levigyem a gyereket biciklizni."
-"Nem kell neked rá idő, itt a szimulátoros szoba bicikli."
-"Értem..."

(#4) Tomassy00 válasza SunMount3r (#3) üzenetére


Tomassy00
senior tag

Brutál cucc :DDD

(#5) nismoka


nismoka
addikt

Egyensúlyozni ezzel nem fog megtanulni..

(#6) Kasya


Kasya
nagyúr

Maga a cucc otletes es hasznosnak is mondhato. Csak ha az ember/szulo elgondolkodik a tarsadalmi ertelmen, akkor utkozhet az ertelmisegi problemakba...

Arrol nem is beszelve, hogy ettol nem fog tudni megttanulni biciklizni, csak a szulo lekoti a gyereket a gep ele...

[ Szerkesztve ]

(#7) Viktor77 válasza nismoka (#5) üzenetére


Viktor77
titán

Ezt akartam én is írni. Ezzel biztos nem tanul meg biciklizni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8) SunMount3r válasza Viktor77 (#7) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Mint írták korábban ez egy gyerekjáték gyártó cég terméke, szóval a funkciója is kb. ennyi.

Azt a hostess csajszit meg legalább betaníthatták volna kicsit előre, mert úgy kóvályog a pályán, hogy minden második akadálynak nekimegy. :D

Meg amúgy az a nagyobb verzió is jó lenne, pl. meghack-elni, hogy jó legyen controller-nek a Forza-ban pl. (Elég elborult ötlet?! :D ) Bár alattam az is biztos egyből összerogyna... :U

[ Szerkesztve ]

(#9) Viktor77 válasza SunMount3r (#8) üzenetére


Viktor77
titán

"amelyet azért fejlesztettek ki, hogy a kisgyerekek megtanulhassanak otthon bringázni"

Csak arra nem jó, amire tervezték. Amúgy ja.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#10) Dani_kp válasza Viktor77 (#9) üzenetére


Dani_kp
őstag

De még így is mennyi tehetős "szülő" megfogja venni. Szánalom, ami már ebben a világban megy...

https://ingatlan.com/33821564

(#11) .mf válasza Kasya (#6) üzenetére


.mf
veterán

"Maga a cucc otletes es hasznosnak is mondhato."
+ cikkből:
"Nyilván bringázni a szabadban a legjobb, de tény, hogy talán meg van az az előnye ennek a megoldásnak, hogy nem törik be a gyermek orra, ha valamit elront."

Hasznos?? Te vagy sosem bicikliztél, vagy már elfelejtetted. Ezzel SOHA nem fog megtanulni. A biciklizni megtanulásban az a gyereknek a nehéz, hogy:
a.) egy tricikli vagy segédkerekes bicikli után ez álló helyzetben eldől
b.) alacsony sebességnél bizonytalan, dülöngél
c.) sebesség kell, hogy stabil legyen (pörgő kerék giroszkopikus ereje, mozgó tömeg tehetetlensége), amitől eleinte félni fog, ha már lassan sem érzi biztonságosnak
d.) ha valami baj van, befékez, megváltozik a súlyeloszlás és az alacsony sebesség miatt duplán bizonytalan lesz a mozgása, könnyen elesik
e.) ha egyenesen ül a bringán, és kormányoz az egyik irányba, akkor a bringa a másik irányba előbb el kezd dőlni (fizika: tehetetlenség) -- amire a gyerek nem lesz felkészülve, és megijeszti.

Még egy felnőtt embert tanítani sem egyszerű, mert bár érteni fogja az elméletet, de rá is ráijeszt és akkor ösztönből reagál. Egy gyereknek viszont még az elméletet magyarázni sem könnyű...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#12) Luck Dragon

Ezt egy nagy butaságnak tartom. Megvalósítás oké. De a gyakorlati hasznát már vitatnám erősen.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) Kasya válasza .mf (#11) üzenetére


Kasya
nagyúr

Na varjal....en sose mondtam, hogy a cimben szereplo allitasa miatt lehetne hasznosnak mondani. Foleg, hogy az utolso mondatomat lathatolag nem olvastad...

(#14) Barret001


Barret001
addikt

Hopp ez nagyon király cucc! Most értettem meg a guminő lényegét!

(#15) Luck Dragon válasza Barret001 (#14) üzenetére

Egy bringa szimulátornak köszönhetően? :DDD :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Nesze neked seprűnyél.... (nem, nem abba aki, kitalálta... )

báár..;]

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#17) Barret001 válasza Barret001 (#14) üzenetére


Barret001
addikt

Igen! Van ugye az elméleti kioktatás hogy mi merre hány cm :D
Nem értettem hogy lehet ebből megszerezni a gyakorlatot.
Hát már értem,Anyuka vesz a kisfiának egy guminőt,hogy meglegyen a rutin,mire Arra kerül a sor!
Így nem akkor kel próbálkozni,(mint a kutyák) mert már tud "biciklizni" :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.