Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) Carlas válasza janeszgol (#26) üzenetére


Carlas
senior tag

Én kiállok, mert a legjobb lenne ha minden gyártó úgy frissítene mint pl maga a google a nexusra. De ez álom mert csak a profit a lényeg meg az összetákolt csiliviliség mint a samsungnál, hogy lassan a 10201230gb ram se elég egy mobiltelefonra hogy ne akadjon. De már az is jó ha alapba jó az optimalizálás és azt nem rontják el :D

Azért optimalizálatlan mert semmihez nem nyúlnak, semmi nincs az adott hardverhez igazitva csak rátolnak egy rendszert aztán kész. Jó nem mintha a allwinner meg ilyenek erősek lennének de többet is lehet kihozhatnának ebből bár 17-ért mit varunk?

Megnéztem sajnos és nem jók és kész. Ez van. A kínai olcsó belső és a sokszor kritikán aluli LCD tönkreteszi. Rakhat bele IPS-t ha a betekintési szög annyira rossz és a színek hogy csak na. Aztán az akku idő és minőség is sokszor gond. De nagyobb gyártónál is félreértés ne essék pl a Lenovot a szervíz szidja szó szerint azt mondta hogy ekkora szarokat rág láttak. Hiába jó a minőség+belső gányul van megcsinálva és nagyon sok a garancia. Erről nekem személyes tapasztalatom nincs csak amit a szerviz mondott.

Most már frissít rendesen, a cégnél van több is és jött rájuk több update is, több is mint nekem a Samsung Galaxy Alphamra amire mai napig az 5.0.2 itthon függetlenre nem látom hogy kijött volna (telenor,vodafonra kint van) ezért a franciát tettem fel ami ugyan az de akkor is ciki.

A Huawei a 3. legnagyobb mobilgyártó nem a legsikeresebb a samsung és az apple után. Jó rég a piacon van csak EU-ban nem ismerték de egy óriási vállalat ami a mobilok elött is bőven hatalmas volt.

Az meg simán lehet hogy mire kijön az update mar kint lesz, ez nem egyedi eset. Az tuti hogy frissítik őket már jó ideje normálisan + rengeteg rettentő jó főzött rom van rájuk.

Ami tény és igazat adok neked 10000%-ig hogy egyre drágábbak. Ami nem jó, mert hiában nagyon jók, nagyon jó kamerával, anyaghasználattal és tulajdonságokkal, azért még nem olyan jók mint néhány csúcsmodell (itt most csak a csúcsmodellekre gondolok) ami indokolja néha a magas árat, pl Mate 7 ami még mindig nagyon drága és nem indokolja semmi hihetetlen dolog. Pont az ár/érték az amiben a Huawei jó volt és ha ez elveszik akkor az a szarnak egy pofon.

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.