Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vikthor


Vikthor
nagyúr

ááá ez guminő hatás, vagy rendes natív hangfalakkal a plafonon vagy sehogyse inkább.... ez parasztvakítás

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#2) Ágógreen válasza Vikthor (#1) üzenetére


Ágógreen
senior tag

te próbáltál atmos-t ?
én igen (genelec).
nagyon szar.
ez pont annyira felesleges mint a 4K telefon, csak annyi különbséggel h a felülről érkező csatonra itt kifejezetten zavaró az agynak.

(#3) Vikthor válasza Ágógreen (#2) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Nem erre akartam a hangsúlyt fektetni, otthon nekem is egy jól beállított 5.1 rendszerem van, ugyanakkor hallottam atmos-t is igen. Lényeg azon volna igazából, hogy ez olyan mint a soundbar, hogy egy kvázi hangszóró rúdból hazudják le az embereknek a térhangzást mindenféle - szerintem áltrükkökkel -, mert a natív 5.1 vagy 7.1 felállás azért sokkal jobban szól és természetesebb hatást kelt nem véletlenül. Ezért volt a hasonlat a feleség és a guminő között. Én az előbbire teszem le a voksomat, deviánsok meg sajna mindig is lesznek...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#4) enricotoxic válasza Vikthor (#3) üzenetére


enricotoxic
tag

Pontosan, csak a fizikailag telepített hangfalakkal lehet megfelelő eredményt elérni. Ezekben a műanyag vackokban nagyon gyenge hangszórók vannak, de még akkor is jobban szólna, ha a szoba megfelelő pontjaira lenne szétpakolva az alkatrészei. Pont ezt nem, de hallottam egyszer egy 250e forintost, nem éreztem az előrelépést egy jobb hangú tévétől. Aki házimozizni akar az vegyen erősítőt és minimum 5.0 szettet, sokkal jobban jár, mint ezekkel a trükközött, de kevés hatást kifejtő eszközökkel. 5.0/5.1 sokkal jobban szól, mint egy ilyen egybe vacak.

(#5) cintula187


cintula187
addikt

Ez is egy jó nagy peasant blinding. :))

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#6) lionhearted válasza enricotoxic (#4) üzenetére


lionhearted
őstag

Jobban jár, már akinek van helye rendesen elhelyezni. Hány szétdobált 5.1 (természetesen műanyagkocka) szettet láttam én már, mert ott volt hely, ott volt szép...
Aki meg csak a TV hangnál komolyabbat akar, anélkül, hogy a fél lakását átadja ennek az élvezetnek, az is talál megoldást. Amíg van választék, gondja senkinek sem lehet.

Tegnap még működött...

(#7) Ágógreen válasza lionhearted (#6) üzenetére


Ágógreen
senior tag

sokban tévhitben vannak... de nem a "műanyag"-on múlik, h jó e vagy sem a hangrendszer...
már hallottam nem egy gusztustalan fadobozos rendszert és remek műanyagokat is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.