Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MeGabee


MeGabee
senior tag

Mert így töltés közben nem tudnék telefonálni???
Marha hülyén néznék ki a fal mellett térdelve.....:D

Mellesleg az ilyen kihajtható töltőfejek előbb-utóbb eltörnek,akkor meg kuka az egész hátlap is.....

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#2) ChipKng válasza MeGabee (#1) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Arra a kis idore kihuzod a falbol, nem olyan gaz, de az ara tenyleg durva...

2B OR NOT 2B that is FF

(#3) Baggins86 válasza MeGabee (#1) üzenetére


Baggins86
aktív tag

a töltésen kívül extra szolgáltatás, hogy a hangszórónyílásoknál lévő kialakítás miatt némileg erősíti a hangot, illetve van rajta egy microUSB csatlakozó is, hogy olyan töltőn át is lehessen táplálni az iPhone-t.

Ennek viszont már több értelme van. Micro USB több háztartásban megtalálható.

(#4) MeGabee válasza Baggins86 (#3) üzenetére


MeGabee
senior tag

"némileg erősíti"

Az rendben,hogy micro USB van benne,de akkor a kihajtható töltőfej értelmét veszti,kár volt belerakni....pedig ilyen ár mellett a hülyének is megérné,nem??? :P Ez se hátlapnak,se töltőnek nem lehet ideális.Gondolom jó vastag is....

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#5) HawerKing


HawerKing
őstag

Nekem mar volt ilyen otletem :DDD csak nem lett megvalositva

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#6) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Most lehet hogy én vagyok a maradi, de csak én nem látom ennek értelmét. Vagyis mennyivel kényelmesebb így tölteni a telefont egy USB kábel helyett (ne adj isten Qi szabványos töltő helyett) :U
Jó nyilván ha otthon marad töltő akkor jól jöhet, de ahogy Bocha is írta, ennyiért már egy hordozható akksi is jobb megoldás :U

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#7) Router


Router
őstag

amerikai csatlakozóval (melyen nincs földelés, reméljük, hogy ez nem okoz gondot)
Nem okoz gondot mert az EU plug is két pines. ;)

www.reballing.hu/forum

(#8) vittorio7


vittorio7
őstag

Ez remek, olcsó ötlet! :DDD

(#9) kromatika


kromatika
veterán

ez tetszik.

(#10) Speedricsi válasza Router (#7) üzenetére


Speedricsi
tag

de azon alul-felül a két fém a föld.:) már amelyiken van, mondjuk a telefontöltőkön pont nincs, jogos...

(#11) ZooLee válasza Speedricsi (#10) üzenetére


ZooLee
őstag

Nem teljesen jó a megfogalmazás. Az "EU plug"-on a két, kerek csatlakozós dugót értik, legyen az földelt vagy sem (különösen szigetelt ill. kettős szigetelésű eszköz). Az "Euro-plug" az a vékony fajta csatlakozó, amire Router gondolt, és azon tényleg nincs földelés, úgyhogy jogos s felvetése, miszerint a cikkbeli megjegyzés fölösleges...

Ja, és egyébként tényleg értelmetlen így az eszköz, hiszen egy euro-plug típusú töltő (mint amilyen pl. az iphone gyári töltője) sokkal kisebb és könnyebb, mint ez a hátlap. Aminek lenne értelme, az ha ez az egység egy USB-s akku lenne, amit csak be kell dugni a falba feltölteni, és utána az USB portján keresztül bármit tudsz tölteni...

[ Szerkesztve ]

(#12) KovátsAti válasza MeGabee (#1) üzenetére


KovátsAti
csendes tag

Havtelefonáláskor nem is, de közelharcban biztos hasznos lehet :DDD

(#13) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Én sem sok értelmét látom. Ha csörög a telefon, vagy letérdelek a konnektor elé, vagy kihúzom és egy villás dugóval a fülemen telefonálok. Amúgy sem vagyok felemelő látvány, de ez sokat rontana rajtam. :DDD

(#14) culas25


culas25
tag

Jó szar ötlet. inkább gyúrjanak rá az indukciós töltésre hogy akár egy egész éttermi asztal töltőként funkcionálhasson

(#15) bajaki válasza callmeakos (#6) üzenetére


bajaki
őstag

Ennek én sem látom nagyon értelmét. :F

(#16) Hiperwolf


Hiperwolf
tag

Ez nem azért van, hogy mindig így töltsünk telefont, hanem arra, ha nincs nálunk töltő, akkor is meg lehessen oldani.
Pl. egy utazásnál.

"Nem a Thinkpadről hiányzik a touchpad, hanem az összes többi laptopnak nevezett ipari hulladékról a trackpoint." by BZS

(#17) halkow


halkow
őstag

Nekem be se férne az elosztóba a többi mellet :W erre nem gondoltak :F

Alcatel onetouch idol2s the king

(#18) MeGabee válasza Hiperwolf (#16) üzenetére


MeGabee
senior tag

Én utazáshoz az alsógatya mellé bepakolom a töltőt is általában... :W

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#19) ChipKng válasza bajaki (#15) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Pedig van: nem kell toltot vinned mindenhova magaddal.

2B OR NOT 2B that is FF

(#20) KovátsAti válasza ChipKng (#19) üzenetére


KovátsAti
csendes tag

Ha mindenhová ugyanolyan töltő kéne, akkor tényleg lenne egy kis értelem benne.. Esetleg minden féle csatlakozó lehetne rajta (ha már Úgyis hajtogatható) és talán több értelem lenne benne. Én ennek ellenére Továbbra is hülyeségnek tartom..

(#21) MarQs


MarQs
senior tag

Ezt a szart!

(#19) ChipKng
Épp ezzel a "megoldással" viszed csak igazán magaddal mindenhova azt az átkozott töltőt... fölöslegesen.
Még ötletnek is rossz. :U

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#22) ChipKng válasza MarQs (#21) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Folosleges lenne a tolto a mai vilagban mikor 1 napot alig birnak ki ezek a baziokos telok? ;-)

2B OR NOT 2B that is FF

(#23) MarQs válasza ChipKng (#22) üzenetére


MarQs
senior tag

....túl vagyunk már az egy napon.
De lényegtelen! Ez a koncepció több sebből vérzik...

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.