Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gabesz84


Gabesz84
őstag

értem én hogy dizájn meg minden, de ez nem épp funkcionális egy állat, hogy akasztom értelmesen falra?

(#2) Fr3eWar válasza Gabesz84 (#1) üzenetére


Fr3eWar
őstag

TESA

(#3) Gabesz84 válasza Fr3eWar (#2) üzenetére


Gabesz84
őstag

mondom értelmesen :DDD

(#4) McDog


McDog
aktív tag

Az USB csatlakozó elég kék, hogy USB 3.0-ás legyen. Kíváncsi lennék, ha erre kerül egy USB 3.0-ás külső HDD hálózaton keresztül milyen sebességgel lehet róla igazából másolni.

(#5) rootkiller


rootkiller
őstag

Van, ahol kihasználják az n sávszélességet is egyáltalán. Nem látom értelmét az ac szabványnak, de kell a fejlődés.

Artengo TR 990 Pro

(#6) Gabesz84 válasza rootkiller (#5) üzenetére


Gabesz84
őstag

Van, sőt, kevés is. Mármint az N-es.
Ne az elméleti maximumot nézd, azt a büdös életben nem éri el. A valóságban egy ilyen N-es router olyan 8-12MB/sec-el tud forgalmazni maximum, ami egy 100-as LAN-al sem egyenértékű, mivel falon át csökken a sebesség, távolsággal is csökken, és interferálhat is a szomszéd hálózatával.

(#7) Fr3eWar válasza Gabesz84 (#6) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Pontosan, én is épp ezért használom a routert a géppel kábelen, hiába N-es. Telefonhoz bőven elég, de stabil fel letöltéshez kevés.

(#8) Gabesz84 válasza Fr3eWar (#7) üzenetére


Gabesz84
őstag

Nekem mondjuk a 30mbites előfizetést még lazán átviszi, csak másolni ne akarjak a ráaggatott vinyóról :)

(#9) Fr3eWar válasza Gabesz84 (#8) üzenetére


Fr3eWar
őstag

80as digi netem van, volt a mostani gigabites cisco router előtt egy alsó kategóriás tp-link nálam, az lanon sem tudta a 80megabitet csak 50-55 körül :)

Szerk:
most kipróbáltam a gépen engedélyeztem a wifi-t csatlakoztam, lan kihúz és speedtest
45-50megabit wifin. Mindkettő N-es szabvány, 15centire egymástól :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.