Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

xD Szép, hogy egyesek mivel nem foglalkoznak és fizetést kapnak érte. Ez a legnagyobb erkölcsi fertő amit valaha láttam, muszáj cenzúrázni ;]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) Zirowe


Zirowe
nagyúr

"combjának bőrfelületéből szerintük túl sok látszódott"
Eh..

Akkor gondolom strandokon is "pixelező" gépekkel járnak ezek..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3) Xaels válasza Zirowe (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Ááá ezek a Tonna Donnák a hivatalban, nem merészkednek ki a napfényre, jó nekik egy sötét légkondicionált irodában(ami persze nekünk is jó, hogy nem látjuk őket) és irigységből rávetik magukat ilyenekre...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) fricz19


fricz19
őstag

ezen mit kellett cenzúrázni?
először nagyon észre se vettem a különbséget...

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#5) Morden24 válasza Zirowe (#2) üzenetére


Morden24
nagyúr

B_szatlan dagadékok ritkán járnak strandra, és akkor is pólóban úsznak :D

Sectumsempra - For Enemies

(#6) nrgia


nrgia
őstag

Ezért? hmmm még ha esz irdatlan vibrátor lógna ki a seggéből megérteném, de még a segge sem látszik...rá adásul ez egy rajz... :DDD

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#7) Angel1981


Angel1981
veterán

Az európai változat tényleg nem nagy szám....
Csak nekünk miért szabták ennyire át? :U

[ Szerkesztve ]

(#8) Djuree válasza Morden24 (#5) üzenetére


Djuree
félisten

én is polóban úszok, mert hiába kenem akármilyen kobraméreggel a hátam mindig szénné ég :DDD pedig nem vagyok dagadt :DD

amúgy nem értem a cenzúrát, nem jogos. ha 19:00-tól megy ez a szaros valóvilág, főműsoridőben, a 3-4 kis kurvával benne, és ott nincs cenzúra, akkor ide minek :F

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9) Zirowe válasza Morden24 (#5) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Erről nekem vhogy a Vogon ügyintézők jutnak eszembe a 2005ös filmből.. :P:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#10) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

kezdek aggódni, hogy ezek a "pixelezők" erősen recskaszűzek:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11) elithun


elithun
őstag

Lejjebb rakták a lábát? Vagy milyen bőrfelület, nem értem. :F

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#12) Djuree válasza elithun (#11) üzenetére


Djuree
félisten

nem látod a fincsi kis combig érő harisnyát? egyik kedvencem :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13) ddekany


ddekany
veterán

Az egy dolog hogy gyerek közönséget szándékos szexuális utalásokkal fogyasztásra sarkalni alapvetően beteg dolog (és itt igen világosan ezt történt), de basszus, szinte minden játék amiben nő szereplő van szexista, minden 2., minden 2. film, stb... és aztán ha valaki akár csak szűrt google képkeresőbe beír akármit, akár egy átlagos női nevet... hát lesz benne orvososdi, az tuti. Szóval ez a belekötés... hogy úgy mondjam epikus. Másfelöl nem lepődnék meg, ha a játékot forgalmazó cég kérte meg őket, hogy kössenek bele. Elvégre 50%-ban erről szól az egész, hogy sok kis pöcsöst vonzzák a nagyemlős (de mégis fél-kislány) macák.

(#14) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Félnek hogy a sok kis nokedli begerjed tőle

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#15) elithun válasza Djuree (#12) üzenetére


elithun
őstag

Oh, már igen. Micsoda különbség. :C

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#16) #41133696 válasza Zirowe (#2) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ebben az a pikáns, hogy a Playboy és a többi hát hogy is mondjam , erkölcsileg gyengén palástozott nyomtatott és audiovizuális média mind az USA-ból indult ki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.