Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Egy ilyen transcenddel elfutkároznék szívesen :K

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#2) lujó55 válasza Ł-IceRocK-Ł (#1) üzenetére


lujó55
őstag

Na persze, tényleg jó darab.
De ennek a Phoenix II-nek az árára is kiváncsi lennék.

(#3) Duree


Duree
veterán

Egyre jobbak az SSD-k,ma már szinte minden jelentösebb gyártó gyártja.Csakhát még mindíg nagyon drága és ez korlátozza a a felhasználók számát.Végre léphetne valaki az árat illetöen

duree54

(#4) Angel1981


Angel1981
veterán

Ötletes a Seagate particionálós megoldása!

(#5) Ł-IceRocK-Ł válasza Duree (#3) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Gyakorlatilag addig nem fognak csökkenteni, amíg erős konkurenciája nem lesz. A vinyó sebesség téren nem konkurencia, csak tároló kapacitásban. Az ssd ára még mindig magas, és nagyon lassan kis mértékben csökken, és általában azok is a régi darabok, régi vezérlőkkel. Pedig nekem is kéne egy az oprendszer alá, egy 64 es elég is lenne.

lujó55: biztos nem lesz olcsó mulatság :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#6) lujó55 válasza Duree (#3) üzenetére


lujó55
őstag

Ez most úgy hangzott, mintha arra szólítanád fel a gazdagokat, hogy adakozzanak.Az SSD-k mesterségesen magas áron vannak tartva. (#5) Ł-IceRocK-Ł is megírta, igaza is van. Szerintem még megoldás lehetne az is, ha a rendszer kevesebb háttértárat igényelne. Betöltődik a rendszer és 24GB RAMmal elboldogul. Csak ahogy fejlődik a hardver, úgy terjeszkedik alatta a szoftver is :(( Sajna ez van.
Egy mai gépen egy régi uhu linux, vagy win95 milyen prímán futna...

[ Szerkesztve ]

(#7) boozoo válasza lujó55 (#6) üzenetére


boozoo
tag

Szerintem fordítva: a software húzza a hardware-t. Egyre komplexebb software-ket, élethűbb játékokat, nagyobb felbontású videokat készítenek, csak hogy a sok majom megvegye hozzá a szandibridzzset, meg a sokterrás vinyót... Én magam is gépvásárlás előtt állok... :)

(#8) D1Rect


D1Rect
félisten

Phoenix II legyen I árában és már vettem is.

(#9) Zodicus


Zodicus
senior tag

Transcend -et nekem! :K

(#10) Kroni1


Kroni1
veterán

Na ez a 3.0-ás már nem is hülyeség.. Ha kicsit olcsóbbak lesznek az SSD-k lehet hogy veszek egy 128GB-osat!

(#11) flexxx2


flexxx2
őstag

Ha 20ezerért adják majd a 128ast én is veszek egyet :)

(#12) Isee válasza Angel1981 (#4) üzenetére


Isee
senior tag

Jah, 900gb a rendszernek, többi menet tárolásra :DDD

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#13) Isee válasza Ł-IceRocK-Ł (#5) üzenetére


Isee
senior tag

Amíg nem lessz Sapphire/Kingmax/Asrock SSD, addig nem lesz ócsó konkurencia :N

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#14) yakuza.tora válasza Isee (#13) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Na, ezen jót röhögtem! Kíváncsi lennék, hogy az ASRock ,ilyen speckó ötlettel tudna előrukkolni az SSD világában! Mert hogy tudna, abban biztos vagyok... :DDD

Alléz Olympique de Marseille!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.