Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dunc


dunc
nagyúr

Kiváncsi vagyok a változásra! Az egy játékmenete rendben volt, de ez a rész remélem
drakulásabb lesz! :))

(#2) vhunor


vhunor
őstag

Borzasztó, 15 percet bírtam. Félpercenként felesleges cutscene, gagyi animáció, ez a batmanes nézőpont nagyon zavaró, grafika és art design nagyjából hozza a 2010-es God of War 3-at, de az Ascensiont nem éri el. De a legnagyobb bajom még mindig a harccal van, egyszerűen nincs ritmusa, üteme, nem "folyik", mint Kratos mozdulatai.

(#3) .LnB válasza vhunor (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"batmanes nézőpont" az mekkora szakzsargon! :D ;] :Y

A cikkhez, annyit fűznék hozzá, hogy nem szerencsés szerintem ellőni az első rész legnagyobb "történését". Azt, hogy végül kivé/mivé is válik a főhős. Mert ugye az egész első rész erről szól. Ez csak egyéni vélemény, lehet másokat nem fog zavarni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) Sirandrish válasza vhunor (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az első részből kiindulva a tapasztalatlanságod lehet az oka.
Legalábbis én mikor elkezdtem, én is csak csapdostam...aztán átjött a haverom, átvette a joyt aztán úgy pörgött forgott hogy csak lestem :)
Persze a későbbiekben már én is belejöttem.

Tény hogy a GOW-ban bármit nyomhatsz bárhogy, az elég látványos lesz, köszönhetően az "izzó" láncokon lógó kardnak, és az is tény hogy itt nehezebb előcsalogatni a látványos kombókat, de messze nem lehetetlen.

Persze most az első részről beszélek..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) AS


AS
félisten

Első rész számomra kicsit csalódás volt... Irányitás a kameranézet és harc sem az igazi . Tul sok puzle tul sok:D
De a zene és a stori nagyon jó volt meg a hangulat.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) mephi666 válasza Sirandrish (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

jaja, van ritmusa a harcnak... (ninja gaiden-ben ezt nem találtam pl) első részt végigvittem párszor és megvan 100%-ra, egyedül a dlc-k hiányoznak... bízok benne, hogy külföldi boltokban feltűnik végre használtam az ultimate, aztán újra megveszem :K majd addigra talán lemegy a 2. rész ára is normálisabb szintre és jöhet ez... (kötelező a polcomra)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) Vistaboy válasza .LnB (#3) üzenetére


Vistaboy
veterán

Elnézést, én nem játszottam az első résszel, ellenben a tesztpéldányt már nyüstölöm pár napja. Nem tudtam, hogy ez ennyire spoileres infó. Kivettem a cikkből. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#8) AS válasza Vistaboy (#7) üzenetére


AS
félisten

Poén az egészben hogy DLC ben van utalás hogy lesz ami most a 2 es részben.... De az is homályos.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#9) vg válasza AS (#8) üzenetére


vg
addikt

Hát hogyne lenne utalás. Az első részhez a DLC-k annyiban kapcsolódnak a második részhez, hogy megtudjuk mitől lett olyan tápos a főhős, hiszen a kard meg az ököl nem default kelléke egy vámpírnak. Ugye. Mellesleg, még mindig nem fogod érteni a második rész történetét a Mirror Of Fate végigjátszása nélkül.

(#10) dunc


dunc
nagyúr

Este kiprobálom! :)) Kiváncsi vagyok jó lett e? :)

(#11) Xaels válasza vhunor (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Ez egy Demo. Nem fog neked túl sokat adni. A God Of War széria meg erősen túl van értékelve a stílusban. Látványos meg egész jó a történet is de ennyi.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12) mephi666 válasza Xaels (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

jó az a gow, de teljesen más világ :K nekem is hiányzik, hogy nincs boxon, mert ps2-n szerettem nagyon az első 2 részét: egyedi a hack n slash-ek között azzal, ahogy belekeverték a görög mitológiát... a castlevania meg castlevania :K totál más világ... egyszerűen imádom a los-t, ahogy ki vannak dolgozva a különböző helyszínek meg a sztori is korrekt

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) Xaels válasza mephi666 (#12) üzenetére


Xaels
félisten

Nem mondtam, hogy nem jó a GOW csak azt, hogy túl van értékelve. Nálam a PoP: SoT, a C: LoS és a Dante's Inferno is mélyebb nyomott hagyott. Még a Darksiders, Bayonetta és a Metal Gear Rising ami ott van. Nekem boxról a Gears Of War ami hiányzik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) dunc válasza Xaels (#13) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem is a DI a favorit!

(#15) AS


AS
félisten

Na ez jó volt :C Irányitás végre normális nem ilyen kamera központú a grafika is elég szép. Bár kicsit furcsa hogy most mi vagyunk a rossz fiu. Cool lesz

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#16) #08052480 válasza Xaels (#11) üzenetére


#08052480
törölt tag

Szoval abban a mufajban, ahol a felhozatal 90%-a ot majmolja, tul van ertekelve? Rendben van :D

Egyebkent vicces, hogy pont a DI-t emlited meg mint peldat a jobb hack 'n slashre, mikor mind kozul ez a jatek masolja a legpofatlanabbul. Szinte minden egyes resze ilyen-olyan modon GoW-bol van lopva, csak epp igenytelenebbul kivitelezve.

[ Szerkesztve ]

(#17) Xaels válasza #08052480 (#16) üzenetére


Xaels
félisten

A GOW előtt is létezett a műfaj és mint olyan semmi egetrengető extra játéktechnikai elem nincs benne amitől a műfajban kivételes lenne. Amit te majmolásnak gondolsz az a műfajból adódik és a 90% erős túlzás...

A DI meg mint írtam, bennem!!! mélyebb nyomot hagyott, nekem a történet és a mondanivaló jobban bejött. Lehet mert a görög mitológiától és annak 28. hollywoodi variációjától nem estem hanyatt, jó meg látványos, de a játékmenet alig lehetett volna egyszerűbb...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Végre normális kamera, nekem csak azzal volt bajom az elsõ résznél. Amúgy jellemzõ, hogy egy ilyen remek játéknál is a rinya megy...

(#19) AS válasza WongFeiHong (#18) üzenetére


AS
félisten

Nálam is kamera volt a gond . Most van egér is meg nézelődés:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#20) dunc


dunc
nagyúr

Kiprobáltam
szerintem
rendben van! :))

(#21) #08052480 válasza Xaels (#17) üzenetére


#08052480
törölt tag

Nyilvan sehol nem allitottam, hogy a gyokereiben valtoztatta volna meg a mufajt a friss otleteivel, de ez nem is kell ahhoz, hogy egy jatek nagyszeru legyen. A GoW mindig is a profi kivitelezes, a valtozatos jatekmenet es az emlekezetes bossok miatt kapta a magas pontszamokat es ilyen szempontbol nagyon kevesen ernek fel hozza - persze probalkozas van eleg, nem hiszem el, hogy a Dante's Inferno, Lords of Shadow vagy Darksiders jatszasa kozben nem kaptal a fejedhez a folyamatos athallasok miatt.
Ugyanazt az otletet el lehet adni million fele keppen ha a megvalositasa eredeti - attol, hogy a CoD-ban es Resident Evil 4-ben is loni kell meg eg es fold a kulonbseg a ketto kozott. Ugyanugy egy Devil May Cry vagy GoW is egeszen mas jatekelmenyt nyujt hiaba kell mindkettoben vagdosni - egy DI-nek viszont nincs sajat identitasa, meg Dante kaszaja is ugyanugy viselkedik mint Kratos kardjai.

(#22) vg válasza #08052480 (#21) üzenetére


vg
addikt

Butaság.

(#23) dunc válasza #08052480 (#21) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem
akkor
is jobban tetszik a DI. ;) A többi amit írtál csak rízsa! :))

(#24) Xaels válasza #08052480 (#21) üzenetére


Xaels
félisten

A kivitelezés tényleg profi, de a játékmenet annyira volt változatos mint egy faék. Nézz meg egy Warrior Within-t, na annak változatos és a FreeFormFighting szerintem mai napig egyedülálló. Jó lenne belőle egy "nextgen" verzió. Nálam a Boss-ok kifejezetten uncsik voltak és az állandó QTE-zéstől a falra tudtam mászni.

A LoS-ban milyen áthallást kellett volna észre vennem? Belmonték már a 80-as években a Whip-el csapkodták a szörnyeket.

A DI-nek a története, a mondanivalója sokkal súlyosabb.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25) dunc válasza Xaels (#24) üzenetére


dunc
nagyúr

+1

(#26) mephi666 válasza Xaels (#24) üzenetére


mephi666
nagyúr

meg lehet úgy venni, hogy a dante's inferno alapja az 1300as évekig megy vissza, amikor megíródott a mű... a gow pedig jóval korábbra, a görög mitológiával :K ezért nem kell szerintem azt keresni, hogy "ki honnan lopja az ötleteket" ...sőt tovább lehet menni: a castlevania előbb volt, ha azt nézzük, hogy oldalnézetes hack n slash-rpg keverék volt kezdetekkor (a symphony of the night megvan és ha úgy nézzük, a gow ennek egy modern/leegyszerűsített/akcióorientált változata)

szerintem teljesen más egy gow, castlevania, darksiders és elférnek egymás mellett :K sőt én még az alice mr-t is ide sorolnám, ami megint kedvencem volt

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27) Xaels válasza mephi666 (#26) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem is elférnek és minddel szívesen játszom csak ezt a "mindenki a GOW-ot koppintja" marhaságot nem bírom.

Nekem aminek külön helye van a szívemben az a Brütal Legend.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.