Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-06-07 23:54:30

LOGOUT.hu

Üdvözlet mindenkinek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Albigator válasza vince (#46) üzenetére


Albigator
őstag

A kalaptippjátékért jár a pacsi. Köszi. :R

(#102) mefistofeles

JÁTÉÉÉK! :DD

Szerintem ezekben a játékokban túl könnyűek a kérdések de itt a részvétel a lényeg.....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#103) pilipi


pilipi
aktív tag

Köszi az új játékot!

(#104) kőbaltás válasza eszterencs (#57) üzenetére


kőbaltás
tag

Szia 👋

Tényleg ezen megy a diskurzus, egy nyeremény játékban. Én egy olyan tollnak is örülnék, mint #51 #cinemazealot posztján látható. A nyereményeket felajánlják. Aki úgy érzi, hogy neki nem kell, ne játsszon! Egyszerűen érthetetlen számomra.
Mégis csak Einsteinnek volt igaza a világegyetem és az emberi hülyeség 🤪 összefüggéseiről szóló tézisében? :W

Tanulj mások hibáiból! Az élet túl rövid ahhoz, hogy valamennyit magad is elkövesd!

(#105) daninet válasza coolpet (#93) üzenetére


daninet
veterán

emlékszek egy régebbi PH által szervezett nyereményjátékra ahol relativ alacsony értékű ajándékokért voltak baromi nehéz kérdések. Elképesztő sirás ment a fóruman.
Volt olyan kérdés amihez 1 órát túrtam különféle web archiv oldalakat.
Végül persze nem sikerült valamit benéztem.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106) SyMbioTe válasza daninet (#105) üzenetére

Ohh, a korábbi promóciós nyereményjátékoknál is ment a sírás rengetegszer, pedig szinte mindig csak egy kicsit olvasni kellett volna, nem a legelső gugli találatra fogadni.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#107) F.E.K.. válasza kőbaltás (#104) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Talán egyesek hajlamosak túlgondolni.

Ez egy játék, méghozzá nyereményjáték.

Ha mást nem, egy kis információt pluszban megismer az ember a válaszok után kutatva, az sosem árt, másrészt maga a játék öröme is nyeremény önnön magában. Valamint lehet reménykedni és izgulni is picit, a legtöbb nyereményjátéknak éppen ez a lényege, nem a nyeremény nagysága.

Jó párszor jatszottam már itt, néha nem is találtam el minden választ, nyerni még sosem nyertem a játék örömén kívül. Azt viszont mindig :)

Vesztenivalója senkinek sincs, ha nem szimpatikus a dolog nem kötelező belevágni se, ennyire egyszerű.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#108) Baryka007


Baryka007
őstag

Köszönjük a játékot ! :R :R :R

Mindenesetre, én még emlékszem az első 1-2 játékra ahol többszöröse volt a kérdésszám a maiaknak. Ráadásul nehezebben megtalálható válaszokkal. Nem lehetne a jövőben kicsit nehezíteni, a konkurencia miatt a dolgokon? ;] ;] ;]

(#109) coolpet válasza Baryka007 (#108) üzenetére


coolpet
senior tag

Többször feldobtam a témát, megy a háborgás miatta, hogy fáradtan meló után az ember nem kíván kutakodni :D

(#110) lemusz válasza Baryka007 (#108) üzenetére


lemusz
addikt

Csak pár hszt kellett volna visszaolvasnod...
[link]

(#111) Rayyy


Rayyy
senior tag

Nyertem! Szóljatok, ha ki is sorsoltátok, hogy hivatalos legyen! :DDD

Minden a legnagyobb render!

(#112) SyMbioTe válasza coolpet (#109) üzenetére

Hétvégén kell játszani ;]:DD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#113) Baryka007 válasza lemusz (#110) üzenetére


Baryka007
őstag

Valóban, de sajnos csak most csatlakoztam be a játékba... A kérdéssoron is most mentem csak át. Fórumon sem voltam eddig jelen sajnos. :R

(#114) lemusz válasza Baryka007 (#113) üzenetére


lemusz
addikt

Akkor külön megkérdőjelezendő miért akarnál több és nehezebb kérdést, ha még erre se vetted a fáradtságot. Az igazi Sherlock-ok nem write-only-ba tolják...

(#115) Baryka007 válasza lemusz (#114) üzenetére


Baryka007
őstag

Nem egészen értem, ebben mi a megkérdőjelezendő...

(#116) Lacok


Lacok
őstag

kalap :C

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#117) Albigator válasza Lacok (#116) üzenetére


Albigator
őstag

Szerintem most itt mindenki kalapba került, aki játszott. :)

(#118) F.E.K.. válasza Albigator (#117) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Anti kalap tipp játék: Hány próbálkozónak nem sikerült? :DD

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#119) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Kalap :C

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#120) macilacus


macilacus
senior tag

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#121) #81556480 válasza Baryka007 (#108) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hol a tollam? ;]

(#122) 8th


8th
addikt

Kalap, aha ja. Bekerültem abba a kalapba hol azok a hülye vakegerek vannak akik csak a játék lezárultát követően veszik észre, hogy épp fut egy játék a PH!-n. Van ez így. :DDD

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#123) Oldman2


Oldman2
veterán

Ha valaki még nem vette volna észre, a kérdésekre egyenként kattintva láthatja mindenki aki szavazott, hogy jól válaszolt-e az adott kérdésre. Látható, hogy mi volt a helyes válasz.

(#124) SyMbioTe válasza 8th (#122) üzenetére

Ne bánkódj, úgyse nyernél semmit. ;]

Éss kalap, ide a tollamat!! :D

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#125) Fandango


Fandango
veterán

Az utolsó kérdést de nagyon benéztem. :O
Csak rákerestem a székre, és nem a Caseking oldalán néztem, ez az amikor csak felületesen olvasom el a kérdést, futtában. :W

[ Szerkesztve ]

(#126) Top cat válasza Fandango (#125) üzenetére


Top cat
őstag

Sejtettem, hogy lesz ilyen. :D Akkor gondolom a 12-t jelölted be.

Egyébként sapek. :DD

(#127) 8th válasza SyMbioTe (#124) üzenetére


8th
addikt

Nyilván nem. Ez csak természetes. :DDD

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#128) Krogoth


Krogoth
senior tag

Na fasza, addig vártam, míg lemaradtam :O :B

(#129) jeni válasza Fandango (#125) üzenetére


jeni
félisten

a gyári oldalon igen ott 12 szín választék van.
ezért írtam,hogy nem kell ide 30-40 teszt kérdés elég az 5 is és az sem sikerül mindenkinek. :DDD
kimerítő munka után kinek van kedve kutakodni?

(#130) mefistofeles

Kalap. Jöhet életem első PH-s nyereménye (16 év alatt)

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#131) HUNPSP


HUNPSP
aktív tag

Oh yep, just got the hat! Sok sikert kivanok mindenkinek ujbol - igy a kalapok utan is. Raadasul ma gyonyoru napunk van - sok szerencset emborok! :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#132) bul07 válasza 8th (#122) üzenetére


bul07
nagyúr

Be lehet kapcsolni a játék értesítőtt. És még ingyenes is jelenleg.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#133) Cyone


Cyone
tag

Kalap! :DD

Cyone

(#134) eszterencs


eszterencs
HÁZIGAZDA

Kinn a kalap!

(#135) beyruth82 válasza eszterencs (#134) üzenetére


beyruth82
veterán

1027 helyes válaszoló. Akkor az esély a nyerésre 1:1027-hez.

Csak érdekességként:

5-ö lottón a 3-as találat esélye 1:1231-hez
Jokeren a 3-as találatra 1:1111
Ezek pedig jóval kevesebbet fizetnek mint a szék vagy az asztal ára, és még valamivel kevesebb is rájuk az esély. :)
A gyakorlatban viszont ez nem sok. Én gondolok egy számra 1 és 1027 között között más meg random bemond egy számot 1 és 1027 között. Igen kicsi az esélye hogy ugyan az lesz a két szám.

(#136) nihil


nihil
tag

Üdv!
Vége lévén, a helyes válaszokat hol nézhetem meg?

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#137) blueye válasza nihil (#136) üzenetére


blueye
veterán

(#138) istvan1999


istvan1999
újonc

Ohm ez fura.

Minden kérdésre a választ a gyártó hivatalos oldaláról szedtem és nem látom a nevem a helyesen válaszolók között

Üdv: István

(#139) bul07 válasza istvan1999 (#138) üzenetére


bul07
nagyúr

Feletted egyel(kat a kérdésekre), néz rá hogy nem e hibáztál valamelyiknél

Amúgy az utolsónál nem a gyártó oldalátt kellet nézni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#140) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#141) istvan1999


istvan1999
újonc

Aha megvan, az utolsó válaszom helytelen, viszont akkor nem értem a gyártó oldalon miért van 12 color option kiírva, ami elvégre 12 szín kombinációt jelent.

"Available in 12 color options"

Forrás: https://thunderx3.com/product/tc3/

Üdv: István

(#142) Csabex


Csabex
őstag

Na ott virít a nickem a listában :N Már csak nyernem kell :DDD

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#143) SyMbioTe válasza istvan1999 (#141) üzenetére

A kérdés az volt, hogy a Caseking Hungary hány színt kínál, nem az hogy a gyártó hányban gyártja.

Játékhoz:
Csak 1027 a kalap? Ilyen könnyebb játékokon általában 2000+ szokott lenni. :F
Na mindegy, legalább nagyobb a nyerési esély a tollra :DD

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#144) DGery válasza SyMbioTe (#143) üzenetére


DGery
aktív tag

én is épp ezen agyaltam, hogy 5 kérdés, ami még extra könnyű is, és csak ennyi :D

Viszont a kalaptippet elfelejtettem :((( :W

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1 / iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Xbox Series S / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#145) blueye válasza SyMbioTe (#143) üzenetére


blueye
veterán

Azt nagyon tullottem 3000+-szal.
Persze mostanaban mintha kevesebben lennenk itt a forumon ugy altalaban.

(#146) vince


vince
őstag

Kalaptipp eredmény!

Ketten is hármat tévedtek csupán, Pancsermeste és Eladó445 kolléga is 1024-et (szép kerek szám :K ) tippelt. Szorosan követi őket Vakegérke az 1034-es tippjével, a mezőny többi része alaposan lemaradt :D
HUNPSP és jeni kollégák tegnap már időn túl tippeltek (16:00-ig lehetett tippelni, de csak később tudtam zárni az űrlapot), az ő tippjeik is szerepelnek a táblázatban, de pirossal, játékon kívül.

Itt vannak a részletes adatok: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ZsOL9DWUKcbfmYFo0CNYdbNsIpLIkPoZf3rSaN-nAa4/edit?usp=sharing

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#147) koko52 válasza vince (#146) üzenetére


koko52
veterán

Lehet még tippelni?

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#148) gyimger válasza vince (#146) üzenetére


gyimger
őstag

Kikérem magamnak, hogy alaposan lemaradt! Ilyen közel még sosem tippeltem meg! :DDD

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#149) Rayyy


Rayyy
senior tag

1027? Ha tippeltem volna, 3000-nél kevesebbet szerintem nem írok.

Minden a legnagyobb render!

(#150) jeni válasza vince (#146) üzenetére


jeni
félisten

a kalapos tippelés lehetőségére csak később volt infóm. tény és való,hogy azon 16-ig lehetett és még nem volt lezárva mikor tippeltem. :D

"Játékhoz:
Csak 1027 a kalap? Ilyen könnyebb játékokon általában 2000+ szokott lenni"
én pedig 5001-t tippeltem és ez is jóval felette van a tippelők részvételéhez képest .
ám csalódás számomra,hogy csak 1027 volt a kalapos.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.