Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Nagyon örülök, hogy mostanában vannak videótesztek. Nagyot dob az oldalon. Sztem legalábbis:R

Jó teszt, jó játék, és jó régóta a gépemen van :W Kéne már játszani vele.... Sőt még az első részt sem vittem végig... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) Tituka


Tituka
senior tag

nagyon zsíííír ez a játék :K

szép a grafika...

Skizofrén vagyok, és én is...

(#3) Zolás


Zolás
addikt

A hangodat nem mindenhol lehet értelmesen hallani. De nagyon szépen összeállított teszt. Már kezdtem hiányolni a többi tesztben lévő izé-szóval-izé szófordulatot. :DDD Csak tényleg a saját hangodra egy kis hangerőt tehetnél :R

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#4) killzoner


killzoner
csendes tag

Nekem is tetszett a teszt.

(#5) G}{osT


G}{osT
csendes tag

A hangom azért volt ilyen halk, mert a szobámban csak a számítógép volt, és ha hangosabban beszélek visszhangzott, volna.

(#6) killzoner


killzoner
csendes tag

Zolás neked meg értem a célzásodat!

(#7) Zolás válasza killzoner (#6) üzenetére


Zolás
addikt

Melyiket? Vagy megcéloztalak? :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8) Nunder


Nunder
őstag

"Ez egy kihagyott gigszer"

Egy két ilyen, és ehhez hasonló kis botlástól eltekintve nagyon jó teszt, mindent bemutat. Ezeken meg jót mosolyogtam. Köszönjük, várjuk a folytatást :R

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#9) Jhonny06 válasza G}{osT (#5) üzenetére


Jhonny06
veterán

Elég furán, kicsit akadozva beszélsz, bár gondolom nem könnyű egyszerre két dologra figyelni, egy kicsit idegesítőnek találom. :))

(#10) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Jó teszt volt, néha kicsit fura a kiejtésed meg a mondatkifejezés ( nyilván közben kell kitalálni és nem írott szöveg, szóval érthető ) de összességében jó.

A párbajról meg annyit, hogy a végén kezdett idegesíteni :DDD

Mindenkinek ajánlom, nálam az év játéka :C

(#11) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

A párbajjal akadtak problémáim, sőt nem is szeretem. :N

Egyébként eddig ebben az évben a legjobb FPS játék. Hangulatban verhetetlen, és utánozhatatlan. Az irányítás pedig kiváló. :K

A tesztet köszi szépen. :R

[ Szerkesztve ]

(#12) LackoMester


LackoMester
addikt

már végigtoltam,jó a teszt :C meg a game is :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#13) dirty.yakuza


dirty.yakuza
aktív tag

Csillagos ötös de sajna rövid volt.... Valami hasonló jöhetne.. mondjuk GUN 2. ? :C

(#14) Xirtam


Xirtam
veterán

tetszetős, de ha nemgond ajánlanék pár dolgot! nézz meg pár nagyobb játék bemutató videót, aztán amelyik játékot beszeretnéd mutatni!Előszőr írd le mit akarsz róla és írd meg a szöveged!utána mondd rá a videóre mert ez a " A játék, A testvérek, A Történet " ez így elégé egyhangú és engem személy szerint zavar ! :U

(#15) G}{osT válasza Xirtam (#14) üzenetére


G}{osT
csendes tag

Hasonlóan csinálom én is (vázlatpontosan Pl: Grafika és a gépigény). Azzal amit ajánlasz az a baj hogy olyan lenne mintha egy droid beszélne végig. Szoktam nagyobb bemutatókat nézni onnan elég sok ötletet lehet szerezni.
De remélem hogy tetszett.

(#16) Xirtam válasza G}{osT (#15) üzenetére


Xirtam
veterán

persze tetszet de sztem pont így volt droidos a végén már vittél bele humort mert nevettel szerintem beleférne az egészbe! jó nekem amúgy is degenerált az életem meg a póénjaim de én az öcséről úgy beszéltem volna :D

" a homokos képű köcsög aki meséli a történetet " :DDD

(#17) G}{osT válasza Xirtam (#16) üzenetére


G}{osT
csendes tag

Hát én nem nevettem és szerintem poént se nagyon mondtam. A degenerál élettel nem vagy egyedül (Pl: Leon S. Kennedy Resident Evilből lehet ismerni). Hát lehet ezt a poént majd hogy " a homokos képű kOcsOg aki meséli a történetet " :D majd elsütöm egy Final Fantasy 542ben tesztben ha lesz pc-re... :) (Bocsánat a sorozat rajongóitól)

(#18) _Scythe_ válasza Tituka (#2) üzenetére


_Scythe_
aktív tag

A hsz-ed második felével egyet értek.
Ez a játék szép.

(#19) Silenzio


Silenzio
addikt

Fura ez a 40-50 fps, ami elhangzott a videóban. Az addig oké, hogy kicsi a gépigény és majd' minden konfigon szépen fut, de nálam ez 100-120 fps volt maxon, asszem 70 volt az alja, pedig a 4850 azért nem annyival jobb a 8800 Gt-nél. Gondolom ez a játék is inkább Ati-párti, mint az első rész is. DX10-10.1 támogatásról semmi hír, ha jól tudom...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#20) Xirtam válasza Silenzio (#19) üzenetére


Xirtam
veterán

gondolom fraps-el vette fel a videót ergo az felexi az fpst! ;)

(#21) Markoka1993


Markoka1993
tag

Jó teszt lett. Grat hozzá ;)

live gt: Markoka1993

(#22) Ari18


Ari18
őstag

Jó lett, csak kicsit droidos-ra sikerült. :DDD

(#23) Silenzio válasza Xirtam (#20) üzenetére


Silenzio
addikt

A játék futtatásáról volt szó, nem arról, hogy épp videót rögzített. Nyilván nem vette fel videónak az egész játékot, hacsak nincs 500 terás vinyója...

A fraps nem felezi az fps-t, hanem fixálja. Ha ingadozna az fps, képtelenség lenne videót gyártani, az ingadozás ugyanis befolyásolná a felvett videó sebességét, - lévén annak kötött vetítési sebessége van.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#24) G}{osT válasza Silenzio (#23) üzenetére


G}{osT
csendes tag

Frapsnál néztem meg a játék sebességét (nem vétel közben).
De nem tudom nekem ennyi fpst írt de nem csak a videókártya számít.
Tényleg menyivel könnyebb lenne ha az egész játék fel lenne véve :)

(#25) GreenGuy


GreenGuy
tag

Kihagytad,hogy ki lehet fosztani a házakat pénzért,fegyverért,stb.-ért,de amúgy jó a teszt és a játék is!

(#26) kaik_holi válasza killzoner (#6) üzenetére


kaik_holi
tag

Tényleg jó a játék el lehet vele szórakozni...és jól össze lett rakva... :C :C

....mAximum mInimal....

(#27) mad1 válasza GreenGuy (#25) üzenetére


mad1
veterán

A penz sok mindenre nem jo ha mar megvannak a zsir fegyverek.

Ne szemetelj ! = Steam

(#28) Balákka


Balákka
tag

nagyon jó játék
pörgős, akciódús és eszméletlen jó grafika ráadásul nagyon jól lett optimalizálva
nekem a crysis-nál jobban tetszik a grafika...(lehet azért mert maga a játék is 100-szor jobban bejön mint a crysis)

Tanuló apuka, mérnök, couchgamer, souls fan

(#29) kaik_holi válasza killzoner (#6) üzenetére


kaik_holi
tag

Hát a Crysis más feeling de az is nagyon jó...megvan ennek is a jó oldala meg a cry.-nak is...

[ Szerkesztve ]

....mAximum mInimal....

(#30) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Halli ,a teszt jóó lett , a játék nekem is tetszik és taláán egy kicsit azért is jön be mert a két karakter nekem nagyon hasonlÍÍt valakikre , az eggyik kedvenc filmemben szereplőő "HARLEY DAVIDSON és MARLBORO MAN" figuráira , de lehet hogy ez csak nekem tűnt fel.

(#31) G}{osT


G}{osT
csendes tag

Hát lehetne róla vitatkozni hogy a Crysis vagy a Call of Juarez: Bound in Blood-e a jobb de szerintem nem érdemes mivel mind2 ö jó (persze a maga módján). HD és a MMre csak azt szerentném mondani hogy (szvsz) csak neked jutott ez eszedbe mert a két kedvenc karaktered. Köszönöm mindenkinek aki megnézte és maradék hibát javítani fogom :).

(#32) GreenGuy


GreenGuy
tag

Na,végigvittem a játékot,a vége egész megható,bár az első részből sejthető volt!

(#33) Osynho


Osynho
addikt

A kevés fps gondolom CPU limit miatt lehet (már, ha alapon megy). Nálam 1680-on, fullon, E2180@2,88ghz + 4830 (alapon) géppel a vsync-el elért 60fps, csak ritkán csökken...

(#34) jamal king


jamal king
csendes tag

nagyon jó teszt grat hozzá már megyek is az onlájn shopba és rendelem a seederektől a játékot :) :))

M4A785TD-V EVO, Athlon II 620, Scythe Ninja 2, OCZ Platinum 1333 , Sapphire 4850, CobaNitrox750W, 250GB Maxtor, 320Gb Samu, 9-Bay Acrylic...

(#35) N3ST1C


N3ST1C
tag

Nagyon nagy játék lett a 2. rész is. A története is nagyon jól ki lett dolgozva, a grafika és a hangulat is 5-ös. Aki szereti ezt a Vadnyugati stílust annak kötelező darab :)

[ Szerkesztve ]

(#36) Steeve84


Steeve84
csendes tag

Nem rossz játék, de szerintem nem hozza az első rész színvonalát. Nekem az első sokkal jobban tetszett, mint ez. Ez sem rossz, de nekem nem az igazi. :F

May the Schwartz be with you! :-)

(#37) _Scythe_ válasza Balákka (#28) üzenetére


_Scythe_
aktív tag

Mert sokkal primitívebb.

(#38) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Sziasztok!
kis segítség kellene ,mert nem akar elindulni a játék és nem tudom mit tegyek:( Elindul maga a progi, de mikor lemegy az elején a ubisoft, nividia, crome engine 4 reklám, és gondolom a menünek kéne jönnie elsötétül a képernyő:( Feltettem újra DirectX-et de semmi, a legfrissebb videokártya driver van fenn, más ötletem nincs:(
XP van fenn, SP 3-mal
A gépem adatai az adataimnál:)
Köszike

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#39) nsrking


nsrking
senior tag

Már az első része is bejött, ez így videó alapján rohadtul tetszik. Aztán majd kiderül élesben :) . Köszi a tesztet!

(#40) Bcy+


Bcy+
tag

Azért akciódusaban is beszélhetnél ... :) Simán elalszik aki megnézi a videot ....

||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||

(#41) Grillo


Grillo
senior tag

Azért szarjon sünt, aki a párbajokat kitalálta. :W :DD

(#42) dethroner


dethroner
veterán

Feltettem a játék demo-ját, de nem indul el, csak elsötétül a képernyő. Feladatkezelőt megnyitva látom hogy "a program nem válaszol", de átálítja a monitor képarányát 4:3-ra, 16:10-es monitorom van. Korábban leszedtem a teljes járékot is, az meg még az első pálya végén rendszeresen kikapcsolta a monitort, kifagyasztotta a képet, stb. Szóval van szívás bőven. Van a demo-s gondra valakinek ötlete?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#43) bizo13


bizo13
csendes tag

Sztem ez egy nagyon kafa játék tuti letöltöm torrentről vagy megveszem majd eredetiben :C

(#44) fpeter07


fpeter07
veterán

Nekem bejött, ezt már csak cooppal lehetett volna überelni. (ha már karaktert is lehet választani) Az tuti hogy pörgős játék :D

(#45) kovacsroli válasza killzoner (#6) üzenetére


kovacsroli
senior tag

szép :C

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#46) roliii


roliii
tag

Hmm .. nem lett rossz a teszt szerintem.
Amúgy a játék maga szerintem is jól meg lett szerkesztve , ezt értem grafra, hangokra, játékmenetre, stb...
Még nem jutottam el a játékig , de úgy láttam s szűrtem le sok gameplay videóból, hogy nem lehet 1 rossz játék szerintem.

(#47) G_P


G_P
tag

jó teszt, a teszt alapján jó game
de téll a hangod kicsit halk volt
de am hibátlan :R

(#48) pikszel


pikszel
őstag

Azért ez a "krómendzsájn" kiejtés kissé felkavart... :O ...a játék klassz.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#49) zcool


zcool
aktív tag

A Graf. nagyon ott van...
Köszi a tesztet!

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#50) sellerbuyer


sellerbuyer
őstag

"Ez egy kihagyott gikszer..."

Komolyan nem értem, miért használtok idegen szavakat, ha fogalmatok sincs a jelentésükről. Nevetségessé teszitek magatokat vele (azért a többes szám, mert már egy másik videóhoz is beírtam ezt). Ha ennyire fiatalok vagytok, előbb tanuljatok, aztán használjatok idegen szavakat, odaillőeket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.