Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Ez korrekt dolog!

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#2) ribizly


ribizly
veterán

Egy gond van csupán, hogy a DLC-s map-okra nem nagyon lehet szűrni. Ez az MW2 óta probléma... :((
Egyébként nagyon jó játék, szóval én csak örülnék, ha kibővülne a játékostábor. :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#3) b. válasza ribizly (#2) üzenetére


b.
félisten

Ezt nem értem. Miért ne lehetne rá szűrni?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) ribizly válasza b. (#3) üzenetére


ribizly
veterán

Azt mondjuk most hirtelen nem néztem meg, hogy a server browser milyen lehetőségeket ad, de a quick match csak a legutóbbi DLC-t kínálja fel, a többi elvileg benne van az alapkeresések között, csak ha nincsen online elég olyan, akiknek megvan a DLC akkor az életben nem kerülsz be "új" pályákra... :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#5) b. válasza ribizly (#4) üzenetére


b.
félisten

Az alapkeresőbe bármilyen pályára( DLC vagy Alap) és játékmódra tudsz szűrni és a nulla playeres szervereket is kilistázza, kiadja. A DLC megjelenési idejétől függetlenül.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) ribizly válasza b. (#5) üzenetére


ribizly
veterán

Nem. Legalábbis eddig úgy volt, hogy csak a legutóbbi DLC-t kérhetted.
Na majd ránézek. :D

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#7) ribizly válasza b. (#5) üzenetére


ribizly
veterán

Na megnéztem. Eléggé fura. Az tuti, hogy a server browser bugos, mert amikor csak DLC map-os szervereket kerestem egyet sem dobott ki.
Ami tetézi a problémát, hogy a gyors indításnál ha kiválasztom, hogy DLC-s map-ok között kérnék játékot azt írja 0% a játékosok aránya. Majd rányomok a sima game-re és bedob egy DLC-s map-ra... :DDD
Na mindegy. Legalább volt lehetőségem játszani egyen, ha már ott a season pass... :P

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#8) b. válasza ribizly (#7) üzenetére


b.
félisten

Gyors indításnál lehet, Én nem használom azt a módot. Simán server browserrel működik a dolog, kilistázza ugyan úgy a DLC mapokat is, mint a simákat, aztán játékos szám szerint sorba rakhatod és tolhatod rajtuk..

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#9) ribizly válasza b. (#8) üzenetére


ribizly
veterán

Lehet csak keveset vártam. Majd valamelyik este ránézek.
Amúgy rendkívül örülök, hogy életben próbálják tartani ezt a részt. Én még ellennék vele sokáig. :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#10) acura


acura
tag

Valóban nagyon korrekt lépés. Bár azok után, hogy másfél hete bepaliztak, hogy hétvégi season pass akció van (50%) és már szombat reggel nem lehetett megvenni csak teljes áron, persze minden más cod továbbra is féláron volt, kivéve a SP-t, sőt az helpdesk még kb le is tagadta, és azt írták, hogy téves emailt kaptam, pedig több haverom is szintén megkapta, szóval ezek után ez már szinte a minimum!

Az egy hónap teljesen pozitív a vállalat részéről, így valóban lesz idő kipuhatolni, hogy ez mennyire is kell nekem végleg. A Zombies Chronicles tuti vétel, így nagyon nem mind1, hogy kidobjak
-e még 15ezret erre is.

[ Szerkesztve ]

(#11) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Jól értelmezem, hogy ez az akció csak azoknak szól, akik birtokolják az alapjátékot?
Vagy esetleg azoknak is, akiknek semmilyen formában nincs meg a Black Ops III? :D

(#12) tDr1v3r válasza ribizly (#9) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Meg kivulallokent is (csak XO-ra van meg nekem) marhajo latni! Vegre van modtools, szerverbongeszo meg most trialidoszak a season passhoz... vegre egy CoD megkapja azt az odafigyelest amit erdemel a PC-s kozosseg.

Mostanaban mennyien jatszanak vele amugy? Konzolon a legtobb modban pillanatok alatt talalok lobbyt.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#13) oriic válasza tDr1v3r (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Pár ezren mindig vannak online.

Live-Die-Respawn

(#14) acura válasza oriic (#13) üzenetére


acura
tag

Ezert is dühített a season pass os dolog, láthatóan az akciós hétvégétől a szokásos 7000 helyett 10000+ ra ugrott a játékosok száma, és akkor hülyének néznek és azt kommunikálják, hogy nem is volt akció. :(((

Sztem ebben a hónapban fel is fog ugrani 15-18k ra is a játékos szám. Többre nem hiszem.

[ Szerkesztve ]

(#15) ribizly válasza acura (#14) üzenetére


ribizly
veterán

Így lehet kipörgetek még egy prestige-t. Ha van játékosbázis akkor van értelme nyomni, mert szerintem nagyon jól sikerült ez a rész.
Remélem fenn tudják tartani sokáig ezt az állapotot. :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#16) acura


acura
tag

Ohh, a nyomorultak.
Ebben a 30napban minden lesz csak zombie nem!
Azaz az összes dlc multi pálya, de zombi nélkül...

Már a nevéből is le eshetett volna.
BO3 Multiplayer DLC Trial Pack

[ Szerkesztve ]

(#17) oriic válasza acura (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Azaz az összes dlc multi pálya, de zombi nélkül..."

Ez eléggé egyértelmű, hiszen még meg sem jelent a zombi DLC, csak PlayStation 4-re érhető el. Majd valamikor június végén jön PC-re és Xbox-ra a csomag.

Live-Die-Respawn

(#18) acura válasza oriic (#17) üzenetére


acura
tag

Lol,

A season pass ban jelenleg is 5db zombi pálya van.

[ Szerkesztve ]

(#19) oriic válasza acura (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja hogy azokra értetted. Azt hittem a Zombie Chronicles-re gondolsz. Sry. :R

Live-Die-Respawn

(#20) acura válasza oriic (#19) üzenetére


acura
tag

Igen azokra, :DD
én a seasonpass-t is csak azokért venném meg.

(#21) arc82


arc82
tag

Hiába még mindig sokkal népszerűbb mint az infinite warfare aminek az online keresője a mai napig egy fabatkát nem ér.Nem véletlen,hogy a állandóan akcióba adják bezzeg a bo3-at nem nagyon viszik le.Vajon miért is?!

Üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.