Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

Valóban elég meggyőző... Csak remélni tudom, hogy a multit nem kötik annyira meg, mint a MW2-ben és akkor talán egy esélyt is kap. Dinamikus árnyékok, jó story, dedikált szerverek, custom/modolt pályák használatának engedélyezése és rombolhatóság, ezek amiket kérnék : :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) Kirrr


Kirrr
aktív tag

Treyarch Gore ON. Brutál lesz. ;]

(#3) Enton


Enton
addikt

Elég látványos, legalább mint az előző.
Hol van még a nowmber, addig még lesz egy nyár és egy ősz. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4) Morden24


Morden24
nagyúr

Eddig teljes mértékben leszartam a COD-ot, BF-et meg miegyebet (fel sem tudom sorolni a sok 2-3 betűs izét :D), de ez tényleg nagyon hangulatos.

Erre valszeg fordítok némi figyelmet még :)

Sectumsempra - For Enemies

(#5) D1Rect


D1Rect
félisten

Hangulatos az igaz, a kérdés, hogy fel tudok-e akadni nemlétező tereptárgyakban?

(#6) ysoltee85


ysoltee85
aktív tag

ez tényleg elég látványos, kíváncsi leszek grafikailag mit hoznak ki belőle konzolokon...

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#7) Thome


Thome
addikt

1:08-nál remélem nem scriptelt esemény ment, mert ha nem, akkor üdv rombolhatoság! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) Archer


Archer
őstag

A trailerek eddig még minden nagy névnél látványosak voltak... Majd kiderül.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#9) D1Rect válasza Thome (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Utólérik a BC2-t? :))

(#10) luw2win


luw2win
őstag

Nem rossz, de remélem ez a fizetünk azért h multizhassunk dolog nem lesz valós...
Mert eleve már az MW2-s DLC-k is idegesítenek :(

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#11) LackoMester


LackoMester
addikt

Elég jól néz ki, azért én megvárnám a MP Beta tesztet ( elvileg lesz ), de tervben van a megvásárlása. :K
Csak remélni tudom a ded.szerókat, az MW2 féle maszlagtól már kezdek besokalni.

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#12) Archer válasza D1Rect (#9) üzenetére


Archer
őstag

Fakunyhókat már a Krízisben is fel lehetett robbantani, attól még nem volt rombolható minden :)

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#13) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ezután a videó után azt mondanám hogy talán a Treyarch most megcsinálja...
csak az a baj hogy hangulatos vidit sokan tudnak csinálni...olyanok is akik játékot nem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) D1Rect válasza Archer (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

Sajna ezt nem tudom, még soha nem volt olyan gépem, amin megfelelően futott volna a krízis. :DDD

(#15) ribizly válasza Sirandrish (#13) üzenetére


ribizly
veterán

Sajnos egyet kell értsek, mivel az elmúlt időben kijött pár csalódás (pl: AVP)...

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#16) Sirandrish válasza ribizly (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah igen, attól énis jóval többet vártam..
Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik hogy csak Predatorral néztem meg :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) Silencer83


Silencer83
addikt

na ez nem semmi :Y :R

(#18) sheriff.crib


sheriff.crib
tag

GIGAMEGABRUTÁLJÓHANGULAT! :DDD :C
ha lesz ilyen jó, mint ez az kis szösszenet trailer, akkor emelem kalapom.

[ Szerkesztve ]

Ableton Live - NATIVE INSTRUMENTS -

(#19) h-yle


h-yle
addikt

Nem rossz, de még mindíg nincs multi gameplay, sdig meg nem ér az egész semmit. A single ugyan olyan lesz mint eddig, szóval...

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#20) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Hangulatos, talán kicsit sötétebb hangvételű is, mint a MW2 volt... Remélem a játék és a történet is hozza ezt a színvonalat!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#21) Thome válasza D1Rect (#9) üzenetére


Thome
addikt

Talán... :DDD

(#22) boogie84 válasza LackoMester (#11) üzenetére


boogie84
veterán

Videó alapján nagyon jó lehet. Én is csak remélni tudom h nem olyan multija lesz, mint az MW2-nek!
Erősen várólistás, de első helyen még mindig a HoH 2010 áll :K

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#23) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Na ez nagyon tetszetős! Az MW2 nekem nem jött be, de ez eddig nagyon jónak tűnik. És végre mintha lenne saját árnyékunk, legalábbis a kötélen ereszkedős résznél volt. Nekem halálom mikor nincs saját árnyékunk.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#24) Tom6


Tom6
aktív tag

Ebbe a trailerbe is szépen belesűrítették a legjobb scriptelt jeleneteket :DDD , ettől függetlenül jó lesz, mint az előzőek is. :)

(#25) LackoMester válasza boogie84 (#22) üzenetére


LackoMester
addikt

HOH, az új Medal-ra gondolsz?
Szerintem nem követik el azt a hibákat még 1x, amit az MW2-nél, ha mégis nem veszem meg. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#26) F e Z o


F e Z o
veterán

Eléggé a WAW, MW2 keveréknek tűnik, némi BFBC2 pályarombolhatósággal.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#27) wednesday


wednesday
őstag

Végül is az MW2-nek is nagyon ütős tralier-e volt. Úgyhogy számomra ez még nem jelent semmit. Na meg egy bemutatónak ez a dolga, hogy felkeltse az érdeklődést.
Kíváncsi vagyok meddig marad ez a grafikus motor, a COD-oknál. :U

(#28) Dani811


Dani811
aktív tag

a videó elején eléggé darabos a tűz amikor lebombázza az épületet, vagy csak én látok rosszul?

(#29) Sicilian


Sicilian
addikt

Ez ígéretesnek tűnik :K Jó irány...

nothing is true everything is permitted..

(#30) P100


P100
senior tag

Csak nekem tűnik úgy, hogy a Modern Warfarehez képest ennek 5x gagyibb a grafikája és az emberek mozgása? A Treyarch valami saját gagyi motort rakott bele, vagy mi?

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#31) Akos96


Akos96
senior tag

Háát... nekem tetszik, csak valószínüleg tele lesz scriptelt jelenetekkel.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#32) P100


P100
senior tag

Az IW nélkül az Activision soha többé nem fog rekordokat döntögetni...
A Treyarch egyszerűen xar játékokat csinál, a BlackOps is xar lesz.

[ Szerkesztve ]

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#33) menalcas


menalcas
őstag

Single jöhet, multija állitólag ded srv-es lesz, de még így se győzött meg...
Jelenleg az új MoH van várólistán, de ő is majd csak akkor lesz biztos ha tuti lesznek licenszelt fegyverek és kinővi a BC2 gyermekbetegségeit .

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#34) wednesday válasza P100 (#32) üzenetére


wednesday
őstag

Hidd el nekik elég ez a szint is, amit produkálnak. A WaW-ból is eladtak nem kis mennyiséget. Itt már komolyabb innováció nem hiszem, hogy lesz a COD játékokhoz. Mi sem bizonyítja ezt jobban, hogy már 3 fejlesztő csapatot állítottak a gyártó szalag mellé, hogy a lehető legrövidebb idő alatt a lehető legtöbb COD játékot piacra dobják.

(#35) CsendesMark válasza P100 (#32) üzenetére


CsendesMark
aktív tag

Számomra a CoD2 volt az utolsó jó epizód a frencsájszból.
Azóta a CoDok sima egyszer játszható tömeghentelős shooterek, semmi sztori
az MW2ben is... egyik percben már a full orosz inváziós hadsereg ott figyel Washingtonban :DDD nagyon gáz történet...
azt vártam mikor lendül támadásba Godzilla.

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#36) menalcas válasza CsendesMark (#35) üzenetére


menalcas
őstag

Szerintem a sztori jó volt az 1-2 ben és még véletlenül sem 1-szer végigjátszós móka simán fasza kis II.wh-s játékok, multiban meg a COD4 volt a király.
Szerintem szép eredményeket ért el a COD név, bár mostanra megváltozott, de azért tettek le ezt azt már az asztalra

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#37) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Noh. Hát a lehetőséget megkapták. Lássuk, fognak e élni vele:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#38) johni86


johni86
tag

Meglátjuk mi lesz belőle, nem tom hogy vagytok vele de nekem tetszenek a scriptelt jelentek, ebben a videoban is benn figyel Captain Price

(#39) danati


danati
senior tag

Erre a rombolhatóságra kiváncsi leszek. Szerintem minden egy egyszerű gagyi scripttel lesz megoldva, úgy mint eddig az összes cod-ban.

(#40) Janika!2


Janika!2
aktív tag

Jó kis videó! :K De fene tudja mi lesz még belőle novemberig... :U

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#41) CsendesMark válasza menalcas (#36) üzenetére


CsendesMark
aktív tag

Olvass vissza!
"Számomra a CoD2 volt az utolsó jó epizód a frencsájszból.
Azóta a CoDok sima egyszer játszható tömeghentelős shooterek..."

Az újak szarok... a CoD5 meg 10 fillért sem ér

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#42) menalcas válasza CsendesMark (#41) üzenetére


menalcas
őstag

Igen a CoD5 valamiért sz@r lett, pedig nem volt csúnya, voltak benne újitások, de valahogy nem volt meg a hangulata, egyszerűen hiányzott belőle :B

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#43) P100 válasza menalcas (#42) üzenetére


P100
senior tag

Szerintem egyértelműen a CoD 2 a legjobb singleben és multiban is. A MW se rossz, aki nem szereti a 2. világháborús, partraszállós hangulatot.

A dzsungeles, szamurájos történet számomra nagyon lelombozó, depressziós, a CoD5-t se tudtam végigjátszani e miatt. A CoD2-ben pl. a D-nap küldetésben nagy nagy terület, világosság, napfény és több ezer társammal irtom ezerrel a nácikat.
A dzsungelben meg a sötétben botorkálok és valami félszemű szamuráj leninjakuz. A CoD2 karakterei sokkal szerethetőbbek voltak. Vasili :)

[ Szerkesztve ]

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#44) JoolsNOS válasza CsendesMark (#41) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nekem a 4 tetszett a legjobban, lehet azért mert nem vagyok oda a világháborús sztorikért.
De hát minden embernek más az igénye.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#45) Gude


Gude
senior tag

Hoppácska :Y Ha ilyen lesz a gém is akkor a cod is bekerül a kedvencek közé :C

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#46) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

ittis majd élmény lesz valakire ráburítani a házat :DD

(#47) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Látottak alapján mw, mw2 szintet lazán elfogja érni, elég csak kiadni ugyanazt és meg is van a bevétel rengeteg. A cod5 sokaknak nem jött be mégis tök ugyanaz volt alapjaiban mint a cod4. Nagyon elbaszni nemtudják, mivel mw2 is iszonyat gyenge, mégis rekordokat dönt és elámulnak tőle...
Max azért nem lesz olyan sikeres, mint az mw/mw2 mert nem az iw csinálja, de amúgy simán lesz olyan szinten, azt a szintet nem igazán nehéz elérni.

[ Szerkesztve ]

(#48) CsendesMark válasza P100 (#43) üzenetére


CsendesMark
aktív tag

Dettó, a CoD5öt én sem bírtam végigvinni

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#49) Polllen


Polllen
nagyúr

Azért várjuk ki a végét...nem véletlen van a végén az xbox...ha pc-re itt is egy box portot adnak, akkor ennyi... :U dedikált szerók nélkül meg se veszem... :N

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#50) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Én mondtam már eddig is, csak legyen igazam :D De ez a vidi sokkal kecsegtet, és eddig engem igazol ;]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.