Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

Valóban elég meggyőző... Csak remélni tudom, hogy a multit nem kötik annyira meg, mint a MW2-ben és akkor talán egy esélyt is kap. Dinamikus árnyékok, jó story, dedikált szerverek, custom/modolt pályák használatának engedélyezése és rombolhatóság, ezek amiket kérnék : :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) Kirrr


Kirrr
aktív tag

Treyarch Gore ON. Brutál lesz. ;]

(#3) Enton


Enton
addikt

Elég látványos, legalább mint az előző.
Hol van még a nowmber, addig még lesz egy nyár és egy ősz. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4) Morden24


Morden24
nagyúr

Eddig teljes mértékben leszartam a COD-ot, BF-et meg miegyebet (fel sem tudom sorolni a sok 2-3 betűs izét :D), de ez tényleg nagyon hangulatos.

Erre valszeg fordítok némi figyelmet még :)

Sectumsempra - For Enemies

(#5) D1Rect


D1Rect
félisten

Hangulatos az igaz, a kérdés, hogy fel tudok-e akadni nemlétező tereptárgyakban?

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#6) ysoltee85


ysoltee85
aktív tag

ez tényleg elég látványos, kíváncsi leszek grafikailag mit hoznak ki belőle konzolokon...

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#7) Thome


Thome
addikt

1:08-nál remélem nem scriptelt esemény ment, mert ha nem, akkor üdv rombolhatoság! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) Archer


Archer
őstag

A trailerek eddig még minden nagy névnél látványosak voltak... Majd kiderül.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#9) D1Rect válasza Thome (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Utólérik a BC2-t? :))

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#10) luw2win


luw2win
őstag

Nem rossz, de remélem ez a fizetünk azért h multizhassunk dolog nem lesz valós...
Mert eleve már az MW2-s DLC-k is idegesítenek :(

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#11) LackoMester


LackoMester
addikt

Elég jól néz ki, azért én megvárnám a MP Beta tesztet ( elvileg lesz ), de tervben van a megvásárlása. :K
Csak remélni tudom a ded.szerókat, az MW2 féle maszlagtól már kezdek besokalni.

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#12) Archer válasza D1Rect (#9) üzenetére


Archer
őstag

Fakunyhókat már a Krízisben is fel lehetett robbantani, attól még nem volt rombolható minden :)

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#13) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ezután a videó után azt mondanám hogy talán a Treyarch most megcsinálja...
csak az a baj hogy hangulatos vidit sokan tudnak csinálni...olyanok is akik játékot nem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) D1Rect válasza Archer (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

Sajna ezt nem tudom, még soha nem volt olyan gépem, amin megfelelően futott volna a krízis. :DDD

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#15) ribizly válasza Sirandrish (#13) üzenetére


ribizly
veterán

Sajnos egyet kell értsek, mivel az elmúlt időben kijött pár csalódás (pl: AVP)...

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#16) Sirandrish válasza ribizly (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah igen, attól énis jóval többet vártam..
Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik hogy csak Predatorral néztem meg :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) Silencer83


Silencer83
addikt

na ez nem semmi :Y :R

(#18) sheriff.crib


sheriff.crib
tag

GIGAMEGABRUTÁLJÓHANGULAT! :DDD :C
ha lesz ilyen jó, mint ez az kis szösszenet trailer, akkor emelem kalapom.

[ Szerkesztve ]

Ableton Live - NATIVE INSTRUMENTS -

(#19) h-yle


h-yle
addikt

Nem rossz, de még mindíg nincs multi gameplay, sdig meg nem ér az egész semmit. A single ugyan olyan lesz mint eddig, szóval...

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#20) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Hangulatos, talán kicsit sötétebb hangvételű is, mint a MW2 volt... Remélem a játék és a történet is hozza ezt a színvonalat!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#21) Thome válasza D1Rect (#9) üzenetére


Thome
addikt

Talán... :DDD

(#22) boogie84 válasza LackoMester (#11) üzenetére


boogie84
veterán

Videó alapján nagyon jó lehet. Én is csak remélni tudom h nem olyan multija lesz, mint az MW2-nek!
Erősen várólistás, de első helyen még mindig a HoH 2010 áll :K

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#23) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Na ez nagyon tetszetős! Az MW2 nekem nem jött be, de ez eddig nagyon jónak tűnik. És végre mintha lenne saját árnyékunk, legalábbis a kötélen ereszkedős résznél volt. Nekem halálom mikor nincs saját árnyékunk.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#24) Tom6


Tom6
aktív tag

Ebbe a trailerbe is szépen belesűrítették a legjobb scriptelt jeleneteket :DDD , ettől függetlenül jó lesz, mint az előzőek is. :)

(#25) LackoMester válasza boogie84 (#22) üzenetére


LackoMester
addikt

HOH, az új Medal-ra gondolsz?
Szerintem nem követik el azt a hibákat még 1x, amit az MW2-nél, ha mégis nem veszem meg. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#26) F e Z o


F e Z o
veterán

Eléggé a WAW, MW2 keveréknek tűnik, némi BFBC2 pályarombolhatósággal.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#27) wednesday


wednesday
őstag

Végül is az MW2-nek is nagyon ütős tralier-e volt. Úgyhogy számomra ez még nem jelent semmit. Na meg egy bemutatónak ez a dolga, hogy felkeltse az érdeklődést.
Kíváncsi vagyok meddig marad ez a grafikus motor, a COD-oknál. :U

(#28) Dani811


Dani811
aktív tag

a videó elején eléggé darabos a tűz amikor lebombázza az épületet, vagy csak én látok rosszul?

(#29) Sicilian


Sicilian
addikt

Ez ígéretesnek tűnik :K Jó irány...

nothing is true everything is permitted..

(#30) P100


P100
senior tag

Csak nekem tűnik úgy, hogy a Modern Warfarehez képest ennek 5x gagyibb a grafikája és az emberek mozgása? A Treyarch valami saját gagyi motort rakott bele, vagy mi?

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#31) Akos96


Akos96
senior tag

Háát... nekem tetszik, csak valószínüleg tele lesz scriptelt jelenetekkel.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#32) P100


P100
senior tag

Az IW nélkül az Activision soha többé nem fog rekordokat döntögetni...
A Treyarch egyszerűen xar játékokat csinál, a BlackOps is xar lesz.

[ Szerkesztve ]

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#33) menalcas


menalcas
őstag

Single jöhet, multija állitólag ded srv-es lesz, de még így se győzött meg...
Jelenleg az új MoH van várólistán, de ő is majd csak akkor lesz biztos ha tuti lesznek licenszelt fegyverek és kinővi a BC2 gyermekbetegségeit .

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#34) wednesday válasza P100 (#32) üzenetére


wednesday
őstag

Hidd el nekik elég ez a szint is, amit produkálnak. A WaW-ból is eladtak nem kis mennyiséget. Itt már komolyabb innováció nem hiszem, hogy lesz a COD játékokhoz. Mi sem bizonyítja ezt jobban, hogy már 3 fejlesztő csapatot állítottak a gyártó szalag mellé, hogy a lehető legrövidebb idő alatt a lehető legtöbb COD játékot piacra dobják.

(#35) CsendesMark válasza P100 (#32) üzenetére


CsendesMark
aktív tag

Számomra a CoD2 volt az utolsó jó epizód a frencsájszból.
Azóta a CoDok sima egyszer játszható tömeghentelős shooterek, semmi sztori
az MW2ben is... egyik percben már a full orosz inváziós hadsereg ott figyel Washingtonban :DDD nagyon gáz történet...
azt vártam mikor lendül támadásba Godzilla.

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#36) menalcas válasza CsendesMark (#35) üzenetére


menalcas
őstag

Szerintem a sztori jó volt az 1-2 ben és még véletlenül sem 1-szer végigjátszós móka simán fasza kis II.wh-s játékok, multiban meg a COD4 volt a király.
Szerintem szép eredményeket ért el a COD név, bár mostanra megváltozott, de azért tettek le ezt azt már az asztalra

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#37) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Noh. Hát a lehetőséget megkapták. Lássuk, fognak e élni vele:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#38) johni86


johni86
tag

Meglátjuk mi lesz belőle, nem tom hogy vagytok vele de nekem tetszenek a scriptelt jelentek, ebben a videoban is benn figyel Captain Price

(#39) danati


danati
senior tag

Erre a rombolhatóságra kiváncsi leszek. Szerintem minden egy egyszerű gagyi scripttel lesz megoldva, úgy mint eddig az összes cod-ban.

(#40) Janika!2


Janika!2
aktív tag

Jó kis videó! :K De fene tudja mi lesz még belőle novemberig... :U

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#41) CsendesMark válasza menalcas (#36) üzenetére


CsendesMark
aktív tag

Olvass vissza!
"Számomra a CoD2 volt az utolsó jó epizód a frencsájszból.
Azóta a CoDok sima egyszer játszható tömeghentelős shooterek..."

Az újak szarok... a CoD5 meg 10 fillért sem ér

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#42) menalcas válasza CsendesMark (#41) üzenetére


menalcas
őstag

Igen a CoD5 valamiért sz@r lett, pedig nem volt csúnya, voltak benne újitások, de valahogy nem volt meg a hangulata, egyszerűen hiányzott belőle :B

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#43) P100 válasza menalcas (#42) üzenetére


P100
senior tag

Szerintem egyértelműen a CoD 2 a legjobb singleben és multiban is. A MW se rossz, aki nem szereti a 2. világháborús, partraszállós hangulatot.

A dzsungeles, szamurájos történet számomra nagyon lelombozó, depressziós, a CoD5-t se tudtam végigjátszani e miatt. A CoD2-ben pl. a D-nap küldetésben nagy nagy terület, világosság, napfény és több ezer társammal irtom ezerrel a nácikat.
A dzsungelben meg a sötétben botorkálok és valami félszemű szamuráj leninjakuz. A CoD2 karakterei sokkal szerethetőbbek voltak. Vasili :)

[ Szerkesztve ]

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#44) JoolsNOS válasza CsendesMark (#41) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nekem a 4 tetszett a legjobban, lehet azért mert nem vagyok oda a világháborús sztorikért.
De hát minden embernek más az igénye.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#45) Gude


Gude
senior tag

Hoppácska :Y Ha ilyen lesz a gém is akkor a cod is bekerül a kedvencek közé :C

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#46) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

ittis majd élmény lesz valakire ráburítani a házat :DD

(#47) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Látottak alapján mw, mw2 szintet lazán elfogja érni, elég csak kiadni ugyanazt és meg is van a bevétel rengeteg. A cod5 sokaknak nem jött be mégis tök ugyanaz volt alapjaiban mint a cod4. Nagyon elbaszni nemtudják, mivel mw2 is iszonyat gyenge, mégis rekordokat dönt és elámulnak tőle...
Max azért nem lesz olyan sikeres, mint az mw/mw2 mert nem az iw csinálja, de amúgy simán lesz olyan szinten, azt a szintet nem igazán nehéz elérni.

[ Szerkesztve ]

(#48) CsendesMark válasza P100 (#43) üzenetére


CsendesMark
aktív tag

Dettó, a CoD5öt én sem bírtam végigvinni

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#49) Polllen


Polllen
nagyúr

Azért várjuk ki a végét...nem véletlen van a végén az xbox...ha pc-re itt is egy box portot adnak, akkor ennyi... :U dedikált szerók nélkül meg se veszem... :N

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#50) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Én mondtam már eddig is, csak legyen igazam :D De ez a vidi sokkal kecsegtet, és eddig engem igazol ;]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#51) feka007


feka007
nagyúr

5/5 nálam, jobb mint az MW2 trailere volt.
Csak legyenek qrva szerverek! :DDD

(#52) g4mer


g4mer
senior tag

Ez rohadt jól néz ki:O

Sic Parvis Magna

(#53) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Miért érzem úgy hogy ez is folytatásos lesz mint a Modern Warfare?

(#54) iBlast


iBlast
aktív tag

hm...engem nem győzött meg.
Mw2 óta haragban vagyok a COD-sorozattal :N

(#55) P100


P100
senior tag

Én azt várom, hogy a CoD2-höz nagyon nagyon hasonló rész készüljön, csak épp a mai grafikai elvárásoknak megfelelően. Szóval ugyanúgy jó hosszú single játék idő és szerethető karakterek, pályák, jellegzetességek. Na meg természetesen II. világháború, partraszállás. Persze az IW készítse el...

Lehet, hogy valaki azt mondja, hogy túl sok a II. vh, de én azokkal a játékokkal szeretek leginkább játszani, amelyeket a II. vh-ban játszódnak. Eljátszadozok mással is, de a CoD2 volt az egyetlen olyan játék, amit többször is végigvittem mediumon és veteránon is.

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#56) Bj Brooklyn


Bj Brooklyn
aktív tag

Ennek CoD-nak a motorját a 0-ról írták, vagy ez is Q3 alapokon nyugszik?

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#57) Sirandrish válasza P100 (#55) üzenetére


Sirandrish
legenda

IW már kiesik..
2. VH még nagy duzzogva ok..de partraszállás?
Többször szálltunk már partra mint a tengeri búvároktatók

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58) xEon1337


xEon1337
őstag

Ez nagyon harmatos lesz, főleg a MoH mellett..

"Less but better" - Dieter Rams

(#59) munky


munky
őstag

Ez eddig egy okádék, úgy mint a többi.

(#60) Fortissimus


Fortissimus
őstag

ez tenyleg utos, le a kalappal :R

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#61) feka007 válasza P100 (#55) üzenetére


feka007
nagyúr

Tényleg csinálhatnának vmi jó kis 2. vh-s fps-t megint, mert újabban egy sem jött ami jó.
Azért a CoD2-nek nem volt vmi nagy szám a singleje, nem volt olyan története vagy hangulata mint a 4-nek. Ott a multi volt jó.

munki: Mitől volt a 2 vagy a 4 okádék? Egyik sem volt az, max voltak gyengébb részek, de azért hogy okádék..

[ Szerkesztve ]

(#62) #40835072


#40835072
törölt tag

jó játéknak tűnik és van benne távcsöves íj.... én a cod első vh t várom ha lesz... a cod 2 cod 4 cod 6 tetszett eddig legjobban!

(#63) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

A videó jónak tűnik. Meglátjuk mit hoznak ki belőle. :DDD

(#64) Snak3r.ncore


Snak3r.ncore
csendes tag

Szépnek szép..az tény :)
Nekem akkoris a Call of Duty 2 az isten lehet én vagyok maradi :))
Üdv.

"ncore.cc admin" "F*ck'n hacker, its so obvious!"Infinity Csarnok LAN Admin"NetfighterZ"

(#65) P100 válasza Snak3r.ncore (#64) üzenetére


P100
senior tag

Nekem is a CoD2 :)

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#66) CsikiRoli


CsikiRoli
tag

Szerintem a cod 2 mára túl elcsépelt PC-n
minden második ember csaló, nem lehet jót játszani, ámbátor a játék jó lenne csalók nélkül!
A videó nagyon ott van! :R

[ Szerkesztve ]

Üdv: Roland

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.