Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Beri78


Beri78
őstag

komoly kis pakk :R

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#2) ribizly


ribizly
veterán

Sziasztok!

Nem hiszem, hogy rossz játék kerekedne ki ebből sem, a Black Ops első része is élvezetes volt (nem kell a thread, hogy kinek mennyire tetszett/nem tetszett). Gondolom konzolon ez most megint sok boldog új tulajdonosra fog találni, de egészen egyszerűen engem már nem tud megmozgatni. Olyan érzésem van, mint amikor van valami amit nagyon szerettél sok éven át (mondjuk mindig ugyanazt az édességet etted), de elég volt... Én vagyok csak így ezzel? :F

Üdv,
Gyuri

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#3) jan101


jan101
tag

persze jól néz ki meg minden, de 180dodót nem adnék ki érte.

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

Jó kis csomag, csak nehogy parasztvakítás legyen belőle. :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) barack1997


barack1997
senior tag

Valahogy a szart is el kell adni. Care Package packa neve, de nem hasonlít a doboz Care Package-re :DDD. A Black Ops tetszett, de erre inkább nem mondok semmit.

(#6) jan101 válasza barack1997 (#5) üzenetére


jan101
tag

valószínűleg ebben a cod 4.x-ben ilyen lesz a care packege ;)

(#7) barack1997 válasza jan101 (#6) üzenetére


barack1997
senior tag

Ja, lehet. :) Megvan az MW2-3 eredetiben és havertól kölcsönkértem az eredeti MW-t, most az tolom, mert az újak kakik.

(#8) Prof01


Prof01
veterán

Kár, hogy a játék ugyanolyan, mint 4éve..

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#9) Jeanne d'Arc

Nem semmi az egyszer biztos! :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#10) Gude


Gude
senior tag

COD :N

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#11) FatalEror


FatalEror
addikt

Hát nem tudom az a dron jó pofa,de akkor is csak egy hungarocel "valami" szóval a szokásos 30k érte nem tudom mennyire reális,de az MW2-s collectors edition-t még mindig nem tudják űberelni,a használható éjjellátóval.

HardCore is my LifeStyle

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.