Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MarioAna


MarioAna
senior tag

Ha valamit nagyon utálok az az, amikor valaki headset nélkül hallgat zenét :((( . Legbunkóbb dolog sztem :W .
De amint látom nem csak én vagyok ezzel így :DDD . Egyébként ismerős a helyzet, csak nálunk legalább nincs tele a busz ;] .

(#2) Daveedka


Daveedka
tag

az a szundi gomb elég ismerős :DDD :)

(#3) vizcsap


vizcsap
tag

Én simán kinyitottam volna az ernyőmet a buszon :))

"To succeed in life, you need two things: ignorance and confidence."

(#4) sgergi


sgergi
veterán

Basszus, ugyanez volt nálam kedden: csuklós busz, a csukló alatt állok, és rámesik a víz. Felnézek, az egész úgy néz ki, mint egy nedves cseppkőbarlang (a víz és a dzsuva összeállt). Nekem volt pofám, és kinyitottam a buszon az ernyőmet, jó pár embernek szereztem vele örömet arra a napra. :D

(#5) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Hehe. Akkor úgy látom nem vagyok egyedül :C :C :C

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#6) ttower


ttower
aktív tag

én is csatlakozom a hangos zene ellentáborába. osztályomban is szinte minden szünetben 4-5 mobilról szól hangosan az a zene. semelyiket nem lehet érteni de káosznak jó. ennél már csak az a rosszabb amikor haverom a 200ft-s tescos fülest felteszi, és közli hogy milyen jól szól. íííííííííí. vagy a félig leszakadt fülhallgató lóg egyes emberek füléből, mondván jó ez így, drága az új. én meg vagyok a hülye a 10k-s fülessel. szerintem csak van igényem a minőségre.

[ Szerkesztve ]

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#7) copin


copin
őstag

Kapucnis széldzseki rulz. :U Vegyél te is lejátszót. Ugyan nem hallod ha ismerős rádköszön, de ebből nekem még nem volt problémám. Nagyvárosi érzés. :)

[ Szerkesztve ]

(#8) ZooLee19..


ZooLee19..
tag

Hu, ez a 6 kor kelek + szundigomb ismerős.: D
Multkor rá is b@sztam.Másikat nyomtam meg, és majdnem 1 órát tludtam tovább ^^
Ennál már csak az volt a jobb, mikor jöttem haza, megyek el a 71 es mögött, elindul a busz, és 5 liter vÍz a nyakamba-.-" :(((

(#9) #56573440


#56573440
törölt tag

az én napom kb hétfőn nézett így ki. eláztam a megállóban, a buszon be volt szorulva az ablak, nem lehetett becsukni, a metrón meleg rohadásszag, ázott emberek tömege, olyan szag volt hogy határút-ferec körút alatt erősen fontolgattam hogy leszállok. 4-6 szintén katasztrófa. húzós nap után agyilag hullán visszafele nem tudom miért de 10-15 percenként járt a 4-6, közben szakadó eső...mindenki az én szememet verte ki az esernyőjével, kb a 4. villre fel is fértem...nagy volt az érzés amikor hazajöttem és megszólalt a mikró halk csippanással hogy kész és meleg a kaja. rebegtem egy gyors hálaimát...

(#10) k_laci


k_laci
tag

hú mennyi embernek nem tetszik a BKV meg az egész munkába/iskolába menés ! Most már komolyan fontolgatom, hogy írok egy cikket a remek ( tényleg, nem pejoratívan ) miskolci közlekedésről !

( Az életben soha nem laknék budapesten... :((( )

Meg tudjátok mit vettem észre ? Mindenki, aki kilépett az ajtaján azt írta itt, hogy megcsapta a hideg !! EMBEREK, NEM NÉZTEK IDŐJÁRÁSJELENTÉST ?? :P én ezt úgy oldom meg, hogy kimegyek az erkélyre, és megnézem milyen az idő.. :D
esőben meg : kapucni rulez :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) ZooLee19.. válasza #56573440 (#9) üzenetére


ZooLee19..
tag

Ne is monnd!!!
Énis ott állok megállóba, erre b@szik jönni a4-6-.-"
15 percet állatm ott, pont előttem ment, el, tele volt.
És minden nélkül áztak a ferráris tatyóban a cuccaim: C
Szerencse, hogy csak a köpeny, meg a munkacipő, meg az ellenőrző, de ez van: D
Igazából vÍzálló a tatyó, szal csk kÍvűl ázott el ^^

(#13) TCDD


TCDD
csendes tag

Látom, kimoderálták a kedves kollégát, pedig épp most akartam elküldeni a sunyiba:)

Halt. Hammerzeit.

(#14) mocsanisi válasza TCDD (#13) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Privibe elküldenéd hogy mi volt? Lemaradtam! Előre is köszi! :R

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#15) Faget


Faget
tag

Lehet nem fog tetszeni az amit írok, de muszáj!

A véleményem az, hogy valamilyen oknál fogva kötelező szar kedvűnek lenni. Nem tudom miért, de ezt erősítik egymásban az emberek. Hagyjuk a negatív közeget befurakodni gondolatainkban és közben kizárjuk a pozitívumokat.

Én is jártam suliba és én is korán keltem és én is busszal mentem és én is....

Ám ami a lényeg: lásd milyen idő van ne csak nézd. (kinéztél és csak a láttad a sötétet). A buszon nagy a tömeg? Nézd végig az arcokat komolyan haláli a sok pofa amit vágnak. Tuti lesz valami jó csaj aki miatt már megérte éppen arra a buszra felszállni! Az esernyőkinyitás meg haláli ötlet! Hány embernek lett vidámabb perce amiatt? Szóval légy kicsit pozitívabb kedves író. Amúgy tetszik az írás, jó nagyon! Kíváncsi lennék egy ellentétes hangulatvilágú verzióra is!

[ Szerkesztve ]

(#16) mocsanisi válasza Faget (#15) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Jó ötlet! Ha lesz időm megírom ugyan ezt az írást, egy pozitív szemszögből! Így meg lehet nézni mind a két oldalt! Köszönöm az ötletet! :R

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#17) villamos


villamos
őstag

Sajnos a BKV járműparkjának jelentős része kritikán aluli állapotban van. Köszönhető ez a pénz, és a karbantartás hiányának (ez természetesen nem a dolgozók, és karbantartók hibája, hanem a főnököké, akik lenyúlják a pénzt). Az Úniótól lehetne pénzt kérni (pályázni), és talán még adnának is, de csak fejlesztésekre, az üzemeltetésre és karbantartásra nem.
Ez a beázás megfigyeléseim szerint az IK 435 -re jellemző, tönkre van menve a csuklót takaró vászon. Néhány járművön cserélték az igaz, de a tetőn lévő szellőző fedélnél is beáznak, meg még ahol lehet. Több járműnél is megfigyelhető, hogy az esővíz a neont takaró műanyag búrában lötyög ide-oda. :DD A régebbi IK 280 -ra ez annyira nem jellemző, kivéve egy pár igen ramaty állapotú járművet. Ezeken inkább a kipufogógáz érezhető az utastérben, és szelelnek össze-vissza, jórészt az ablakok rossz állapota miatt, ahogy rázkódik a jármű, maguktól kinyílnak, némelyiket be sem lehet csukni, mert beszorul. Szépen meg is lehet fázni némelyiken, úgyhogy sapka sál, és réteges öltözködés ajánlott, főleg az ajtók oldalán. ;)
Nem mintha az alvállalkozók buszai jobbak lennének, a MAN -ok pl totál szét vannak hajtva, (olyan beteg hangja van némelyiknek, hogy meg lehet süketülni rajtuk) ennek az oka véleményem szerint a manuális váltóban kereshető (az Ikarusoknak ugye automata váltója van, és az nem engedi túlpörgetni a motort)

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#18) sgergi válasza Faget (#15) üzenetére


sgergi
veterán

Teljesen igazad van. Ezért csináltam én is az esernyőkinyitást, mert tudtam, hogy sok embernek örömet fog okozni, és legalább pár percig jobb kedvük lesz. Ma is segítettem több néninek is a csomagja le és fölpakolásában, és közbe el-elbeszélgettünk mindenféléről. Hazafele a héven meg olyan jó kedvem volt, hogy majdnem énekelni kezdtem, de azt inkább mégse, így csak mosolyogtam, mint a tejbetök.
Néha tényleg nem árt a szépet meglátni, bár ez mostanában nagyon nehéz, főleg a bkv közelében.

(#19) Siera


Siera
senior tag

jaja elég idegesítő ez a tuc-tuc zene hangosan mobilról:)
headset meg szerintem sem árt.azt birom amikor hozzámszólnak de nem hallom:D
nekem is volt,hogy elromlott a fülhallgatom.idegességemben kitéptem :D

(#20) KilgoreTrout


KilgoreTrout
senior tag

Szép dolog, hogy a logout felkarolja az ifjú dadaista szerzőket is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#21) norbi1992 válasza ttower (#6) üzenetére


norbi1992
tag

detto ez van nálunk is (szerintem mindenütt) , tehát alap tézis , hogy a legjobb mp3 a tescos tecnhika mivel 4 gigás és 13 rugó (vagy mennyi).
ja és gyári fülessel tolják a fülembe a 64 Kb/s -es " zenét" :O
telef :( onok meg ááá

amúgy imádom a linkin parkot! :R

(#22) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Itt mindenki aszondja, hogy "szakadó eső". Pedig a héten nemigen szakadt az eső Pesten, én azért tapasztaltam, általában 6-tól este 6-ig vagyok a városban. Egyszer kicsit jobban eláztam, majdnem átnedvesedett a dzsekim, és már a hajamat is meg kellett itthon szárítani kissé.

Ha ez nektek elázás, akkor nem tudjátok, milyen a bőrig ázás, vagy én nem tudom. :D Egyszer gombaszedés közben kapott el egy jó kiadós, hideg zápor. A helyzet olyan volt, hogy már nem érdekelt, hogy a gumicsizmámban színig állt a víz - két éve aug. 20-a kutyafüle volt ahhoz képest :D És még sok kilométer volt hazáig... persze végig szakadt.

Egy kis szemerkélő esőcske, ami a hetekben van - ezért még esernyőt sem viszek... :)

(#23) Thunderzolee válasza villamos (#17) üzenetére

Hííííj, Te aztán vágod a buszok hibáit.. :)
Nem a Veké-ben lenne a helyed? ;)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#24) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Annak örülj, hogy nem támadtak le a bkv ellenőrök, akik próbálják a céget extra bevételhez juttatni, amit aztán az igazgató fizetésére költenek, nem pedig a járműpark felújjítására. Pont tegnap olvastam, hogy 2007 ben a bkv éves nyeresége 1.8 milliárd fttal nagyobb volt mint a tervezett, akkor mégis hova a fenébe tünik el ennyi pénz :F

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#25) Elmör


Elmör
senior tag

A tömegközlekededés rémálmait egyszer én is megírnám, bár nem BKV-ztam, hanem vidéken vonatoztam sokat, meg helyijáratoztam. Sajnos kevesebb a pozitív élmény, mint a negatív. Valamit nem is lehet pozitívan nézni szvsz, mint ezt az esős dolgot sem! :U

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#26) Napfénysüti

Új "csoda" Volvo buszokon meg olyan fasza az ablaknál a szigetelés hogy nekem ülve sikerült megáznom és még csak nem is csuklóson... :(
Ennyit a modern technikáról.

Més que un club!

(#27) Omega81 válasza sgergi (#4) üzenetére


Omega81
senior tag

:DDD

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#28) JoeYi válasza Jégkokó (#24) üzenetére


JoeYi
őstag

nem csak a bevétele? Tudtommal veszteséges

(#29) Jégkokó válasza JoeYi (#28) üzenetére


Jégkokó
veterán

Tévedtem, csak a jegyekből származó bevétel volt több annyival

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#30) rekid


rekid
addikt

Hi!

Tenyleg mindenki tiszta depis ebben az idoben...
Nalam ez maskep van. Reggel ebreszt a telefon ami rogton egy vidam zene (Coco jambo) :))) ha meghallom mindig ramjon a nevetes. majd latom h meg sotet van. hmm annal jobb asszonykammal huncutkodunk egyet majd tusolas feloltozes fules az agyba es go melo. Menet kozben meg nyitott szemmel alszok meg egy kicsit. Melohelyen kave es indul a nap. :)

Csak pozitivan.

Gyáva népnek nincs hazája!

(#31) Crystalheart válasza rekid (#30) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Jó neked, asszony meg pénzkeresés, mit izélsz? :DDD

(#32) ttower válasza norbi1992 (#21) üzenetére


ttower
aktív tag

jah hogy nálatok ilyen jó minőségű "zene" szól? kezdek irigykedni.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#33) rekid válasza Crystalheart (#31) üzenetére


rekid
addikt

meg suli meg nyelvizsga meg diplomamunka meg mas. :)
hihi reggeletne jo moka amikor latod hogy max kozepkoru emberek rasholnak a helyert a metron fel metroszerelvenyn at es mielott odaer leulsz elotte :DDD anyam azok az arcok. erdemes kiprobalni :DDD

Gyáva népnek nincs hazája!

(#34) Vamp


Vamp
senior tag

Ez az állandó nyavalygás... Kezdjetek el stoppolni emberek, én 2 éve nem járok se busszal, se bkv-val, még a körúton is stoppolok, a wc-re is úgy járok. Igaz, hogy hülyének néznek, de volt felhördülés, mikor múltkor beültem egy lancia thesisbe:D. Máskor az M3as kivezetőjénél egy 40 tonnás kamion vett fel gyöngyösre menet. ;)

(#35) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Ez a BKV-n mobiltelefont kihangosítva hallgatás kb olyan kaliberú dolog, mint a 80-as években a niggereknél a vállon hordott böszme táskamagnó. Remélem egyszer ez is kimegy a divatból.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#36) SystemRoot válasza Vamp (#34) üzenetére


SystemRoot
őstag

Az merész. De amúgy nem stresszes, állandóan kérni hogy vigyen el vki valahova és aztán köszöngetni neki? Ráadásul így teljesen tőle függsz.

Jah, és jófajta zene van az aláírásodban! ;)
Opeth az igényes zene.(ellenben a Linkin Park legtöbb trendi-tini rock számával... sry a többiektől, de ez az igazság.)

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#37) Vamp válasza SystemRoot (#36) üzenetére


Vamp
senior tag

Dehogy stresszes, ne viccelj. Én csak kiteszem a kezem, nem könyörgöm senkinek. Úgy kezdem, hogy megmondom merre megyek, ha nem arra tart, akkor várok másikat. Pofon egyszerű.

(#38) k_laci


k_laci
tag

logouton a miskolci helyzet. :)

(#39) Vamp válasza TheVeryGuest (#35) üzenetére


Vamp
senior tag

Az legalább stílusos volt, meg jót lehetett röhögni rajta. Ez viszont szánalmas, de annak örülök, hogy az ilyen hülyékből fogok megélni.:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.