Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) #56573440 válasza Lauda (#12) üzenetére


#56573440
törölt tag

ezt én is meg tudom erősíteni, 2.án vakbél gyanúval vittek be hajnalban a semmelweis 1-es sebészetre, felverték a dokit, megnyomkodott, elküldött rtg-re, megláttam az asszisztens arcát, megnéztem a képet, összenéztünk, megkérdeztem hogy ez az aminek látom? bélelzáródás... áttoltak uh-ra felverték a doktornőt, 10 perc múlva már ct-n voltam, ki se szedtek belőle már megvolt a lelet, felmentünk sebészetre az anesztes is ott volt már, tolták a papírt elmondták mi van, vittek a szobámba, amire levetkőztem már ott volt a beteghordó, kötötték az infúziót, vittek műtétre... hajnal 4 körül volt, de nem volt sz@rakodás.

az megint más kérdés hogy amit leműveltek a betegek és a hozzátartozók a nővérekkel az nevetséges volt, én aki 20 centi vágással meg csövekkel feküdtem kiborultam a fél szobától, mert azért is behívták őket ha viszketett a talpuk. és volt 3 nővér 10 szobára, mindegyikben 6 ember... persze hogy agyon voltak terhelve szerencsétlenek, és ahhoz képest szerintem teljesen korrektül viselkedtek. legalábbis velem, aki tényleg normálisan viselkedett, beszélt velük...

tény hogy nem egy usa ellátásunk és gépparkunk van, de nem is olyan a biztosítási modell milyen ott nagyon sokáig volt, meg van helyenként még mindig. olyan finanszírozással itt is lenne lóvé mindenre, más kérdés hogy azt nem igazán tudnánk megfizetni, és rengeteg ember egyáltalán nem kapna normális ellátást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.