Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) baleee89


baleee89
aktív tag

nagyon pöpec! like

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#2) Xaels


Xaels
félisten

Nagyon jó kis játék. Igaz kicsit agyatlan hent, de legalább nem zombikat kell halomra lőni és a kivégzések is jópofák.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Videót még mindig nagyon jót csinálnak. Demo? :U

(#4) GAbre


GAbre
veterán

Sztem jó lesz!
Eddig jó kis videók jöttek róla!
Ez se kivétel! :N

Avatar

(#5) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Há' nem'tom. Én nem kaptam lábrángást ettől a videótól. Pont azt herélték ki belőle, ami eddig tetszett...

(#6) nofi válasza D1Rect (#3) üzenetére


nofi
őstag

megjelenés után "röviddel", vagy kérsz kölcsön egy konzolt :K

Xbox GT: nozsolt

(#7) Xaels válasza D1Rect (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Állítólag lesz a megjelenés után PC-re, mintha ezt olvastam volna valahol. "Amúgy közösségi oldalakon van már demo."

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) EczkE


EczkE
addikt

Epic!

Asszem mindenféleképpen!

(#9) Zolaash válasza D1Rect (#3) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Régebben volt egy hír, miszerint nem csinálnak már demókat a játékokhoz, mert nem megérős. Meg ha adnak ki, akkor a játék előtt szoktak, vagy rosszul tévedek?

Rip and tear

(#10) D1Rect válasza Xaels (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Lusta dög vagyok, tegyék be nekem steam-be a "download demo" gombot.

(#9) Zolaash: "Megjelenés után nemsokkal lesz demo". Megjelent=> Hol a demo? :D

[ Szerkesztve ]

(#11) Zolaash válasza D1Rect (#10) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Nem írom, mert warez volna... ;]

Rip and tear

(#12) Xaels válasza D1Rect (#10) üzenetére


Xaels
félisten

Hát hivatalosan USA-ban megjelent, de EU-ban még 2 nap addig emlékeim szerint. Lehet megvárják, hogy mindenhol elérhető legyen a teljes.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) Zolaash válasza Xaels (#12) üzenetére


Zolaash
aktív tag

De egy demónak nem az volna a lényege, hogy kiadják nyálcsorgatónak a játék előtt? Aki akar ráizgul, és megveszi a játékot. Nem?

Rip and tear

(#14) Karma


Karma
félisten

Lama kerdes: a bolti valtozatot lehet Steamen aktivalni vajon? Azt a laza 5k-s kulonbseget nem biztos, hogy le tudom nyelni, de a Steam meg kene :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#15) Xaels válasza Zolaash (#13) üzenetére


Xaels
félisten

De ez lenne, de még mindig jobb így mintha egyáltalán nem lenne. Manapság egyre többen utólag adnak ki demo-t.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16) Honzi válasza Karma (#14) üzenetére


Honzi
senior tag

Ha a játék támogatja a Steam-et akkor elvileg igen.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#17) Karma válasza Honzi (#16) üzenetére


Karma
félisten

Hatde pont ez a kerdesem. A Bulletstorm tamogatja-e, vagy nem? :)
Valaki csak megvette mar.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#18) Honzi válasza Karma (#17) üzenetére


Honzi
senior tag

Félre értettelek Stemen fent van előrendelhető.Katt

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#19) Karma válasza Honzi (#18) üzenetére


Karma
félisten

Meg mindig felreertesz...

Tehat akkor elolrol: ha elmegyek a boltba, es megveszem a jatekot dobozzal es lemezzel, hozza tudom-e adni a Steam accountomhoz, mint pl. az Orange Boxot vagy a kozelgo Duke Nukem Forevert lehet, vagy nem?

Termeszetesen tudom, hogy Steamen meg lehet venni, de a bolti valtozathoz kepest ot rugoval tobbe kerul. Ami azert nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#20) Xaels válasza Karma (#19) üzenetére


Xaels
félisten

Elméletileg működnie kell. W40K DOW2-nél nálam így működött igaz az Steam köteles volt alapból. De Steam supportja lehet tud rá 100%-os választ adni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21) Honzi válasza Karma (#19) üzenetére


Honzi
senior tag

Most már felfogtam. :DDD
Viszont te is félre értettél engem mert az első hozászolásban pont erre céloztam.
Elvileg games for windows live-os a cucc így nem tudom menyire működőkepés steamel is a dolog.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#22) Zolix64 válasza Karma (#19) üzenetére


Zolix64
tag

Tudomásom szerint egy játék akkor regisztrálható steamen, ha az támogatja a steamworksöt. Ennél a játéknál ezt sehol sem találtam feltüntetve, szóval kicsi a valószínűsége.
Esetleg arra tudja valaki a választ, hogy az angol steamről lehet-e játékot venni, az ottani árak nekem szimpatikusabbak :)?

UplayID: Z0lix

(#23) DeFranco válasza Zolix64 (#22) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Fizikailag lehetséges, de nem legális. Ha rájönnek, bukod az accod. Azt hiszem, ha egy angol vásárol az "angol" steam-ről neked gift-ként akkor az rendben van.

(#24) Zolix64 válasza DeFranco (#23) üzenetére


Zolix64
tag

Valahogy sejtettem, hogy nem legális, különben senki sem vásárolna euróban :DDD .

UplayID: Z0lix

(#25) DeFranco válasza Zolix64 (#24) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Vagy sok embernek van egy angol képzelt barátja... ;]

(#26) jegenye77 válasza Xaels (#2) üzenetére


jegenye77
addikt

Pedig nem rossz zombikat irtani! ;]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#27) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

enyhén GoW, a grafikát és a mozgást elnézve. de azért tetszik. :K (Y)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28) Xaels válasza jegenye77 (#26) üzenetére


Xaels
félisten

Csak már kurv@ra unalmas... Mind COD, L4D, Killing Floor és a többi... Itt azért látványos és kicsit egyedi hangulatú a hentelés hála a sok kivégzésnek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29) LackoMester


LackoMester
addikt

Egész jól nézki ki. Ki is próbálnám. :K Nemártana egy Demo Pc-re. :U

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#30) robotjatek


robotjatek
tag

Ezt majd meglesem. Bár az eddigi hentelős videók jobban bejöttek

(#31) kexksz


kexksz
addikt

Hát én kipróbáltam, hatalmas csalódás nekem... A videók alapján nagyon tetszett, de monoton az egész, az irányítás gagyi, a nehézség még a legnehezebben is nagyon könnyű. A kill with skill meg kb annyi, hogy van ostorod, tudsz rúgni, tudsz lőni, meg vannak kaktuszok, és azt pontozza mondjuk, ha úgy rúgod el hogy kézen lövöd, ha úgy rúgod el hogy előtte fejbelövöd, stb... :U A grafikáról meg ne is beszéljünk... Ilyen délutáni unaloműzőnek 10 perceket játszogatni elmegy. :(

[ Szerkesztve ]

(#32) Löncsi válasza Zolaash (#13) üzenetére


Löncsi
őstag

Hidd el, jobb is, hogy nincs hivatalos demó egyelőre, én kipróbáltam a másik demo-t és a játék maga a katasztrófa.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#33) Shufny válasza kexksz (#31) üzenetére


Shufny
őstag

Az előzetes videókban mit láttál, ha nem ezt?

(#34) kexksz válasza Shufny (#33) üzenetére


kexksz
addikt

Sokkal nagyobb számnak állították be ezeket az ölési technikákat, az irányítást meg hogy monoton pedig valószínűleg nem fogják kihangsúlyozni a trailerekben. :) Gagyi lett szerintem, ez van.

(#35) heihachi válasza kexksz (#31) üzenetére


heihachi
addikt

Én az összes ilyen COD, meg MOHA, meg Battlefield meg hasonló egyen szarságokat szoktam 10 perces etapokban végig tolni. Komolyan, ha az elején nem írná ki, hogy mivel játszok, akkor meg nem tudnám mondani, annyira egyen fos játék mind, hogy elképesztő. Ráadásul a single része mindnek halál unalmas, meg még vicces is, ahogy epic próbál mind lenni, pedig annyira nem az.

Ezekhez az egyenfosokhoz képest ez legalább más, ha nem is végtelen féle képpen, de több módszerrel is lehet ölni, folyamatos az előre haladás, nem kell sehol leállni 10 percekre lövöldözni. Elsőre 1 órát is kibírtam mellette, messze felülmúlta nálam ezzel az utóbbi kb 3 év összes fps-ét. Nem egy nagy agytorna, de legalább ez egyedi.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#36) Xaels válasza heihachi (#35) üzenetére


Xaels
félisten

Egyet értek. Single-ben nem is kezdek bele sokszor ezekbe, mert unalmasak. Itt igazából az teszi élvezhetővé, hogyha az ember szándékosan a különféle kivégzésekre megy, mert azok nélkül ez sem több egy zombihentnél. Grafikailag szerintem teljesen korrekt és érezhető rajta az Epic munkája, nem az a tucatronda UE3-as jàték.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#37) GAbre


GAbre
veterán

Másnál is ennyire szaggat a játék? :(

Avatar

(#38) kexksz válasza GAbre (#37) üzenetére


kexksz
addikt

Nálam az adatlapomon lévő konfiggal simán megy max graf @ 1080pn.

(#39) Findzs válasza kexksz (#31) üzenetére


Findzs
addikt

hát tényleg nem egy nagy jóság
unalmas monoton, sajnos

sehol sincs egy painkillerhez képest pedig ugyanazok csinálták :B

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#40) GAbre válasza kexksz (#38) üzenetére


GAbre
veterán

hmm azt hiszem az a kari csak 1 csöppet erősebb,mint az enyém!
Nálam is egész jól megy de olyan szépen le tud menni az fps elég gyakran... :(

Avatar

(#41) Findzs


Findzs
addikt

nincs lába és saját árnyéka a figuránknak nincsen ugrás nincsen rombolható környezet

ezért 2011 -ben ezek úgy gondolom alapól benne kéne lennie egy játékban

egyébként ahogy halad az ember előre a történetben azért vannak benne kellemes dolgok is

10/6 részemről

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#42) Xaels válasza Findzs (#41) üzenetére


Xaels
félisten

Kicsit magasak az elvárások nem? Hiába 2011, de mutass nekem a BF3-on kívül olyan játékot a várólistákon ahol rombolható a környezet?! Ugrás Gears Of War -ban sincs még sem sír senki, szvsz ide sem kell.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#43) speedavid


speedavid
csendes tag

Gameplay:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#44) sti10p


sti10p
senior tag

Én többet vártam ettől a játéktól, az engine-ből többet is ki lehetett volna hozni grafika terén, főleg az átvezetőknél látszik, hogy mennyire elnagyolt (ellen példa a Modern Warfare 1-2 ahol ez szépen meg tudták oldani), a grafika kb 1 évvel van lemaradva.
De azért nem uncsi.

Amúgy nem tudja valaki, hogy 4:3 képarányú monitoron hogy lehet teljes kérnyőssé tenni, mert wide-hoz tervezték és így nekem "össze van húzva" a kép, nincs erre valami trükk vagy config berhelés?!

XY

(#45) Jimy83


Jimy83
aktív tag

Nekem tetszik a játék , viszont olyan gondom van hogy hiába van 40-60 fps valamiért folyamat megakad az egész mintha lagolna, másnak hasonló?

(#46) sti10p válasza Jimy83 (#45) üzenetére


sti10p
senior tag

Nekem is akad, optimalizálatlan az engine.

XY

(#47) AthlonXP válasza Jimy83 (#45) üzenetére


AthlonXP
őstag

Hát nemtom, nekem 35-40 fps van 1280*1024-ben minden highon és nem vettem észre, hogy akadozna ( eddig ).
Mondjuk ez elég meglepő volt nekem, hogy ennyi csak, mert ha jól tudom, akkor ez UE. 3-as motort használja és eddig az olyan játékokban, amik szintén ezzel a motorral mentek 2x ennyi fps is volt simán, akár 1600*1200-ban is... :F
Szóval, lehet, hogy egy kis optimalizálás tényleg ráférne, talán majd a javításokkal ez is megoldódik.
Egyébként nálam is előfordult 1-2 pillanat, amikor lement az fps szám 18-20-ra, de akkor már annyi minden omlott össze a játékban, hogy azt hittem rám robban az egész monitor :DDD :DDD
Amúgy nekem nagyon bejön a játék, kb. egy órát játszottam eddig vele, de az egész tiszta pörgés és akció volt, nincs egy perc üresjárat sem benne, rohanni kell, mint állat :))
Talán még a Painkiller sorozat, meg a Serious Sam 1-2 volt hasonló anno, viszont ez sokkal látványosabb ( de végül is az a 2 az más kategória, így ezt hagyjuk is ).

(#48) Löncsi válasza AthlonXP (#47) üzenetére


Löncsi
őstag

16:9-es képarányú felbontást kell választani.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#49) AthlonXP válasza Löncsi (#48) üzenetére


AthlonXP
őstag

Ezt hogy érted, most nem vágom, mire gondolsz... :F
Egyébként azért használom ezen felbontásokat, mert 6 éves sík képcsöves CRT-m van, így eleve csak 4:3-as lehetőségek vannak ( a gép és a monitor is az adatlapomon... ).
De hál' Istennek, itt is meg van az a hülyeség, hogy képaránytól függetlenül csak 16:9-ben látszik a játék, ergo nekem hiába van 1280*1024-ben a felbontás, ami ugye a jó öreg 4:3, alul-felül így is látszik a 2 fekete csík a játék közben. Ez már több játékban is így volt az utóbbi időben ( én a FEAR 2-nél láttam ezt először ), ez van sajna, venni kéne már normális monitort... :((

(#50) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Most belefutottam egy nagyon idegesítő hibájába a játéknak.
Egy kis asztalnál álltam, miközben lőttem az ellent és mivel sokan jöttek jár egyszerre, így nem tudtam időben leszedni mindet és néhányan elértek hozzám. Na most ők ilyenkor előszeretettel rúgnak belém ( mondjuk én is rugdosom őket rendesen.. ) és az egyik rúgástól valahogy fel kerültem a kis asztal tetejére ( van vagy 30 cm magas, szóval nem nagy ) és most nem tudok róla lemászni. Ugyanis csak körbe-körbe futkosok rajta, ugrani persze nem lehet a széléhez érve meg simán megakadok, mintha egy láthatatlan korlát futna az asztal szélén.. :W
Itt meg is akadtam, tisztára fel idegesített, egyből ki is léptem, remélem, ha visszalépek, akkor már nem lesz ott vagy nem tudom..
Attól félek, pont ott volt a harc után a csekkpoint, ha igen, akkor vége, mert csak egy van a játékban, nincs olyan hogy betöltök egy másikat. Sajnos ez mostanában sok játéknál így van, nincs egyéni mentés, de az biztos, hogy aki ezt ki találta azt agyon kéne ütni.. :W

Szerk: Restart Chapter lett belőle. :W
A csekkpoint az asztalon volt, így betöltés után továbbra sem tudtam lejönni róla. Most kezdhetem elölről :(((

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.