Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Doze válasza pigster (#45) üzenetére


Doze
aktív tag

Ez így igaz is meg nem is. Tudom a chf-ről beszéltek most. De ha párhuzamot nézzük a CHF vs bróker ügyben. Van egy nem elhanyagolható tény. A brókercégeknek mi adtuk a pénz, míg CHF esetében a bank adta. Gyakorlatilag elég erősen feltételhez kötötte... csak ezt, csak így, csak most, csak neked. Hibásak az emberek mert "miért nem"? de azért bankok is vastagon benne voltak.

Egyébként 2007-ben próbáltál volna autót venni. A kereskedők 99%-csak chf, és nem is nagyon volt más lehetőség. És itt ne 0%+120 hónapra asszociálj. Egyénként a kereskedőek annyira nyomták a hitelt, ha volt tőkéd, még arról is lebeszéltek, ne fizesd be... vegyél fel hitelt. Ha hiszed, ha nem, odaslattyogtál KP-vel hogy te kifizeted az egészet húzták a szájukat. (bezzeg most :D, ha fizető képes vagy még 20%-ot simán lelkudsz ) No mind1, hatalmasat tud változni a világ.

Egyébként ha már CHF... én elküldöm neked szívesen a kivonatokat. 180Ft/chf-el lett felvéve és 240ft/chf-nél lett visszafizetve, úgy hogy 3,75 millió volt az autó ebből 1,4 milla tőke volt, szal csak a maradék volt chf.. 2,3 milla hitel. Tudod mennyit fizettünk vissza összesen+eddigi törlesztők? mert a fennmaradó tartozás 2014-ben visszafizettük, ha fogcsikorgatva is... 5,7 Millió.. de ha hülyék is voltunk a pénzügyekhez. Mi került ilyen sokba? Kamat? Az nem lehetett... mert pont ez chf lényege, árfolyam? 420ft volt a CHF? :U , ezek azok a kérdések amire a mai napig nincs válasz, és nem is lesz. Úgy hogy soha egy rohadt nappal nem volt elmaradva a törlesztő.

Nem baj a bankunkat "elszámoltatták"... annyira hogy visszaadtak 180k huffot. Nem akarok telhetetlen lenni, de mikor megláttam röhögtem rajta. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.