Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Az ötlet csak abban nem tetszett, hogy egy csúcs szuper helyre miért kell vascsövekből hidat építeni...

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#2) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ez így ránézésre is nagyon low-budget cím lett.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) -Faceless- válasza Sanchez638 (#1) üzenetére


-Faceless-
őstag

Hát igen nem minthogyha a portal-ban lennének mozgatható panelok amikből fel lehetne ilyesmit építeni. Jah várj...

(#4) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Korrekt játék. Engem egyik BC sem tudott soha lekötni,de ez nagyon bejön.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#5) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Hát ez nem győzött meg sajnos. Inkább akkor már a Pontifex 2

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#6) Cifu


Cifu
nagyúr

A Portal háttér miatt megnéztem.

A hangulatot egy ideig adják GLaDOS idióta szövegei, de ezt leszámítva a 20. pálya után meguntam (elvben 60 pálya van benne).

A hídépítés elsőre jópofa dolog, de igazából kevés a változó, minimális változtatással egy előre kitalált hidat kell felépíteni. Vagyis kitalálni, hogy a pálya megálmodója milyen hidat álmodott meg oda.

Igen, lehet azt játszani, hogy mi a legkevesebb anyagból kihozható híd, de akit nem motíválnak más játékokban az achievmentek (ahogy engem), az az ilyesmit nem értékeli túlzottan.

Inkább jöhetne a Half Life 3 meg a Portal 3... :U

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#7) Gyula84


Gyula84
veterán

Portal 1-2 remek volt, de ez... inkább kihagyom

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#8) SQX_Barto válasza Cifu (#6) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Sajnos a Valvenal az iskolaban 2-oig tanultak a szamokat! ;]

Valami akcioban kesobb megveszem, ennyiert nem erzem, hogy kellene nekem...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#9) ribizly


ribizly
veterán

Annyi jó játék van ma már, amik odab@sznak (és ide tartozik a Portal 1 és 2 is), hogy ez még az ingerküszöböt sem üti meg nálam. :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#10) Cifu


Cifu
nagyúr

Ahogy az Angry Birds esetében is más IP-k felhasználásával próbálták a már megkopott játékmenetet feltámasztani (pl. Angry Birds Star Wars), úgy ez sem több a BC sorozat tovább éltetésénél, csak most a Portal IP bevonásával.

Egyébként ilyen szempontból tényleg szánalmas...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#11) Winner_hun


Winner_hun
félisten

miszlikbe aprító lézerek és már csapdák állják a járművek útját ---> más

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Ez nem Portal :(

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#13) #85552128


#85552128
törölt tag

Ellehet vele szórakozni, GlaDOS is hozza a formáját, szerintem nem rossz, de nem kell túl nagy elvárásokkal nekiülni. Tényleg jó lenne már egy Portal 3. :O

[ Szerkesztve ]

(#14) BatchMan


BatchMan
senior tag

A játék ötlete 1000 éve létezik Bridge Builder néven. Mi öt éves?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.