Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

... és miért lett lecserélve az XP? Ok, hogy régi, de volt más ok is?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) Peter Kiss válasza total90 (#1) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Mondjuk nemsokára nem lesz támogatva, és április 8. után záporoznak majd a 0day támadások? :U Ez csak egy, de elég ütős.

(#3) petipetya


petipetya
nagyúr

Gondolom, hogy ez az owcloud sokkal jobb céges felhasználásra, mint a Dropbox? Automatizáltabb, és ezáltal nem történik olyan katasztrófa, mintha elfelejtenék feltölteni a cuccot a Dropbox-ra? Nem ismerem, ezért kérdem.

55-ön felül én sem ugrálnék, valahogy kihúznám a nyugdíjig és kész.

"nincs rá lezsóidő"

(#4) _BOZONT_ válasza petipetya (#3) üzenetére


_BOZONT_
tag

Nem tudom jobb-e, csak amikor sokszor sok file-t osztasz meg ugyfelekkel/partnerekkel és dropbox kicsit olyan mint amikor cég gmail/freemail/stb ről küld levelet, pedig van sajat domain. Ez votl az egyik ok, a másik, hogy 1 userkent használták és mindig kevés votl a hely. igy meg ha már ugyis kellenek egyébb szolgáltatások ez is megfér melletük. Meg nekik kényelmes felvesznek n+1 usert egesz jol lehet adminisztrani jogosultsagokat, nem csak file megosztasra, egy mas közt is kenyelmesen oszthatnak meg dolgokat, otthonrol is kenyelmesen webes feluleten, bent meg a céges gépeken fut a cliens.

[ Szerkesztve ]

(#5) petipetya válasza _BOZONT_ (#4) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi a kimerítő választ. :R Ezek tudatában tényleg amatőrnek tűnik a Dropbox eddigi használata.

"nincs rá lezsóidő"

(#6) total90 válasza Peter Kiss (#2) üzenetére


total90
veterán

OK, ezt nem tudam, igy ertem...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.