Hirdetés

2024. szeptember 8., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Szerintem ő jó választás rá.

Ps5,s10+,galaxy watch s3 frontier

(#2) Daelion


Daelion
őstag

CL4P-TR4P inkább meg se szólalna, amennyi töltényt én már bele lőttem a 3 rész folyamán hogy kussoljon már el. :D

De ha muszáj neki akkor igen Jack Black jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#3) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

miért nem az, aki a játékban is "megszólaltatta"?!
mert az logikus lenne?!... jogi gondok? halál...?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4) oriic válasza - = Zk = - (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Volt valami balhéja a Gearbox-szal.

Live-Die-Respawn

(#5) - = Zk = - válasza oriic (#4) üzenetére


- = Zk = -
félisten

bánat bele :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) csako válasza oriic (#4) üzenetére


csako
veterán

"Mindenki" ezt írja twitteren is, de a másodiknak semmi baja velük :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#7) - = Zk = - válasza csako (#6) üzenetére


- = Zk = -
félisten

alatta a lényegesebb válasz, hálivúdi hangot akarnak belecsempészni az eredetiséget eldobva... gáz
és tényleg az basszus

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8) oriic válasza csako (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na tessék. :D

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.