Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) boeing


boeing
senior tag

Tetszik. :K

(#2) LLKobe


LLKobe
veterán

Hat kaszt? Téves az infó, csak 4, plusz egy lesz még DLC formájában, tehát összesen 5.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#3) k.soma válasza LLKobe (#2) üzenetére


k.soma
senior tag

Igen. Az elején 4-en vannak akik kimásznak a videó közben 1 csaj kari csatlakozik a végére meg 8-an vagy hányan állnak ott már a tömeggel szemben. Én is úgy tudtam ahogy te leírtad, de most teljes a képzavar :DD

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#4) Sonja válasza LLKobe (#2) üzenetére


Sonja
veterán

Biztos 6. a Claptrap. :D Egyébként valóban 4+1. De vajon honnan az infó 6-ról?! :F

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#5) Erdei88


Erdei88
veterán

Már csak meg kellene vennem :D

(#6) wolfman válasza k.soma (#3) üzenetére


wolfman
veterán

Nem tudom ki lesz a +1 karakter, de az alap 4 karakteren felül a videó végén az első rész választható karakterei állnak a háttérben! Remélem itt benne lesznek, de valszeg csak valami küldetés erejéig.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#7) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ej ha lenne pénzem meg is venném. Zero-val akarok zúzni... Na majd karácsonykor...

Live-Die-Respawn

(#8) k.soma válasza wolfman (#6) üzenetére


k.soma
senior tag

Ő

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#9) Vico87 válasza wolfman (#6) üzenetére


Vico87
tag

Ha jól tudom hivatalosan is megerősített az, hogy mindegyik 1-beli játszható szereplő visszatér NPC-ként és a sztori szerves része.

ENYHE SPOILER
Az első kiadott gameplay videóban el is mondják, hogy ott éppen az a küldetés, hogy Rolandot kimentsük a Hyperion fogságából.

(#10) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nincs benne sniper kaszt?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11) Skynet258 válasza - = Zk = - (#10) üzenetére


Skynet258
veterán

De van. :K Zero.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#12) csaabz


csaabz
őstag

Kötelező beszerezni...+ a kiegészítők idővel. :K

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#13) - = Zk = - válasza Skynet258 (#11) üzenetére


- = Zk = -
félisten

köszi! ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14) Löncsi


Löncsi
őstag

Köhmm :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#15) oriic válasza Löncsi (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Deizévagy. :DDD

Live-Die-Respawn

(#16) trufa12


trufa12
addikt

Vártam már (Co-Op) hajrá :D hétvégén kemények leszünk !!:D

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#17) wolfman válasza Löncsi (#14) üzenetére


wolfman
veterán

azérsenézemmeg

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#18) cbr688


cbr688
senior tag

szerepjáték,azaz loot meg xp? ez fájt...

(#19) DeFranco válasza cbr688 (#18) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Borogasd.

A Borderlands erről szól.

(#20) tobal válasza cbr688 (#18) üzenetére


tobal
tag

Tudsz mondani egy igazi számítógépes szerepjátékot?

(#21) cbr688 válasza DeFranco (#19) üzenetére


cbr688
senior tag

de akkor sem ez a magyarázat hogy szerepjáték: azaz loot meg xp...
imádom ezt a játékot meg is vettem,de nem azért mert szerepjáték!
szerepjáték választásokról szól: jó vagy rossz, és a döntéseid kihatással vannak a jövőbeli megítélésedre...itt erről szó sincs...
én a cikk írójának mondtam h nem úgy van ahogy azt írta...
witcher 2, baldurs gate, elder scrolls azok szerepjátékok.

(#22) DeFranco válasza cbr688 (#21) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hol van leírva, hogy ez egy szerepjáték?

(#23) cbr688 válasza DeFranco (#22) üzenetére


cbr688
senior tag

"Mindez kiegészítve szerepjáték elemekkel is, azaz egyre erősebb felszerelés és fegyverek beszerzése, valamint tapasztalati pont gyűjtés és karakterünk képességeinek fejlesztése"
ezek nem az alapvető szerepjáték elemek, ennyi erővel a league of legends is tele van tűzdelve "szerepjáték" elemekkel...tehát én a hír létrehozójának az állítását kifogásoltam.

(#24) DeFranco válasza cbr688 (#23) üzenetére


DeFranco
nagyúr

De, ezek szerepjáték elemek. Ettől még nem lesz szerepjáték a Borderlands, csak ilyen elemeket építettek bele, "kiegészítve" az alap stílust, ami az FPS. Azt pedig hogy ezek az elemek a szerepjátékok "alapvető" elemei lennének, senki nem írta.

Az viszont tény, hogy ezek az elemek a szerepjáték és a Borderlands halmazok metszetében találhatóak, tehát az állítás helyes. :)

(#25) cbr688 válasza DeFranco (#24) üzenetére


cbr688
senior tag

akkor szerinted a cod meg a bf3 is szerepjáték vhol, mert van benne xp meg fegyverfejlesztés meg perkek, sőt bizonyos értelemben loot?(jelen esetben fegyver?)
és más színű ruhát is fel tudsz venni mint a többiek?

(#26) DeFranco válasza cbr688 (#25) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mi nem érthető a szerepjáték elemeket tartalmazó valami, és a szerepjáték közötti különbségben?

Szerinted minden színdarab, amiben valaki elénekli magát az már musical?

[ Szerkesztve ]

(#27) cbr688 válasza DeFranco (#26) üzenetére


cbr688
senior tag

nekem ezek nem a szerepjáték elemei...eddig vitáztam:D

(#28) tobal válasza cbr688 (#21) üzenetére


tobal
tag

Tévedés :). A szerepjáték az az, amikor leülnek az emberek egy asztal köré, ki-ki felvállal egy szerepet, amit eljátszik. Ez általában kiegészül azzal, hogy van egy mesélő, aki a környezetet alakítja és az egyéb karakterek szerepeit játsza el, meg a karaktereknek vannak értékeik, azok tapasztalat szerzésével fejlődhetnek, stb. De a szerepjáték lényege az egy szerep eljátszása. Ilyen pedig nincs az általad elsorolt játékokban (amik egyébként nekem is kedvenceim).
Szóval, ha már kötözködünk, kötözködjünk a valósághoz hűen ;)

PS: Megjegyzem, az MMORPG-kben bizonyos szinten lehetne igazi szerepjátékot játszani, csak azokban meg senki sem szokott, mindenki csak a hentelésre megy rá :).

(#29) cbr688 válasza tobal (#28) üzenetére


cbr688
senior tag

az a baj hogy elmosódtak a határok, de igazat adok neked, én is asztal körül szeretem a szerepjátékot:D,minél idősebb vagyok annál nehezebb összeverbuválni a régi csapatot egy kis szerepjátékra...ezért maradnak a számítógépes játékok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.