Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) mephi666


mephi666
nagyúr

szép dög... szerencsére itt kecskeméten, panelban a másodikra nem nagyon jön fel ilyesmi :) nyáron volt pár szúnyog, muslinca, meg ritkán 1-1 légy, de azok gyorsan elfogytak... véletlenül felejtettem kint az asztalon limonádét pár napra, amibe nagy mennyiségű rendes citromot facsartam és jól megbuggyant... a bogarak meg beleölték magukat :D

otthon szüleimnél, kertes házban viszont időszakosan szárnyas hangyák támadtak... valami repedést találhattak a falban és a parketta mellett jöttek fel mindig... általában megtalálták azt a napot, amikor reggel 4-5 felé estem haza (több deci töménytől meg jópár liter sörtől) gatyarészegen és 6körül a zümmögésük keltett... az ablakon beszűrődő fényre mozdultak és zümmögtek-koppantak... ne mondjam, milyen kellemes volt majdnem 0 alvással félrészegen/félmásnaposan erre ébredni, hogy a falon mászik fel több ezer ilyen dög... ilyenkor jött a porszívó és a nagyüzemi irtás... általában 15-20perc kellett az első hullám megfékezéséhez, majd cigiszünet és amikor visszamentem a szobába, már jött a második hullám... 4-5 nekifutás után sikerült általában annyit kivégezni, hogy utána csak pár tucat keringjen a szobában, amiket egyesével kellett levadászni... ellenségemnek sem kívánom ezt az elfoglaltságot :( évente csak 1 ilyen nagyobb invázió volt, de mindig megtalálták azt a napot, amikor istentelenül berúgtam és alig éltem... rohadt egy dögök voltak ezek

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.