Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) menalcas


menalcas
őstag

kettő vagy három CoD-játékkal is előrukkolnak a 2011-es évben
Szerintem ők sem ennyire hülyék, max pénzéhesek de nem hülyék.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#2) Kanczy


Kanczy
veterán

"csak a többjátékos része menti meg a középszerűtől"

Nem túl szubjektív ez egy kicsit? Főleg, hogy ez majdnem mindig így is volt... amúgy pedig egyetértek az előttem szólóval. Nem ostobák, csak szeretik a pénzt. Három játék egy évben túl sok (de még kettő is), és ezt ők is tudják. Én valójában még az évi egy CoDot is sokallom, de sajna ez a sorozat is beállt a videójáték "kurvái" közé, mint az NFS és a sport franchiseok.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3) frame>24


frame>24
addikt

"A pénz oda megy, ahol már van..." :o

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#4) kovsol válasza menalcas (#1) üzenetére


kovsol
titán

DLC hegyek lesznek szerintem nem pedig új játékok. De valami új grafikus motorral is előállhatnának, ami rendesen van optimalizálva.

May the Force be with you!

(#5) Milan86


Milan86
tag

ez egy agyag edény :((

(#6) Tituka


Tituka
senior tag

de utálom ezt a fazont... :W

Skizofrén vagyok, és én is...

(#7) LeslieG Jr.


LeslieG Jr.
őstag

Ez a Bobby gyerek mindig pénzéhes. Tuti hogy az oviban dollárjel ($$$) volt a jele. :DD Ha gyártósoron fognak jönni majd a CoD-ok egymás után akkor annak a "frencsájznak" leáldozott az tuti. Már a Black OPS sem üti meg az elődök színvonalát. Igaz ami igaz el lehet vele játszogatni de semmi több. Arról nem is beszélve, hogy bug halmaz az egész. :K

[ Szerkesztve ]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#8) PowerBuldog válasza LeslieG Jr. (#7) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Így is gyártósoron jönnek már. Én speciel már az se tudom, hogy a BlackOps az sorban hanyadik.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#9) Lenry


Lenry
félisten

ahogy a jó öreg twollah mondaná: diófa, kötél

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) menalcas válasza kovsol (#4) üzenetére


menalcas
őstag

Hát hogy hegyek az túlzás, kidobtak MW2-herz is kettőt, és már el is feljtették a játékot, kb ennyi várható a BO-hoz is kiadnak egyet 4-6 havonta addigra meg itt az új COD és ez el lesz felejtve .

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#11) PowerBuldog válasza menalcas (#10) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Jah, a BO-hoz kiadnak 2 map packot. 5 pálya, abból 3 új, 2 meg az MW2-ből való. :))

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#12) wednesday válasza kovsol (#4) üzenetére


wednesday
őstag

Erről korábban már nyilatkozott Kotick. ilyen rövid időn belül nem lesz. Feleslegesnek is tartják a motor cserét, szerintük ez teljesen jó. Egyébként se illik bele a futószalag koncepcióba.

(#13) #41133696


#41133696
törölt tag

Tény, hogy ez a bobby pénzéhes, de ha ránézek a képére mindig az ugrik be, hogy hiába van tele dellával van pár dolog amit nem vehet meg . Például sohasem fogják szeretni sem a játékosok, sem pedig azok akikkel ágyba bújik, max a pénzét, és ezzel ő is tisztában van reggelente, amikor a tükörben meglátja önön magát :D

Az élet nem adott neki más lehetőséget, és más örömöt csak a pénz hajhászást, aztán meg tőzsde miatti stresszt ,és jó esélye van rá, hogy 65 évesen infarktusban megmurdeljen.

[ Szerkesztve ]

(#14) Rexdemon


Rexdemon
aktív tag

Nekem az új Medal Of Honor volt nagy csalódás, de csak addig, míg a Black Ops nem jött. Fel a fejjel srácok, mindig van/lesz lejjebb! Akár drága pénzért is lehet sz*rt venni! :((

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#15) Sicilian


Sicilian
addikt

Üzenem neked ember: Ford.lj fel !! :K

nothing is true everything is permitted..

(#16) #41133696 válasza Sicilian (#15) üzenetére


#41133696
törölt tag

Angolul és az email címére írd, hatásosabb :D

(#17) Wolverine


Wolverine
félisten

Nagy divat lett utálni Bobby Kotickot (én sem kedvelem), de egy dolgot senki se felejtsen el: üzletileg iszonyatosan sikeres a pasas - ha olyan helyzetben lennék, szemrebbenés nélkül vennék Activision-Blizzard részvényeket.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18) #41133696 válasza Wolverine (#17) üzenetére


#41133696
törölt tag

"üzletileg iszonyatosan sikeres a pasas" : a gond csak az vele, hogy ebben ki is merül minden erénye :) Na persze az is szempont hogy lássuk a sikerességét is skálázva. Az átlag amcsihoz képest baromira sikeres, de egy Steve Ballmerhez képest piskóta :D Na és más számos IT zsenit lehetne sorolni Google fiúk satöbbi akik messze sikeresebbek :D

Na és ez az ő fajtáját állatira nyomasztja :)

[ Szerkesztve ]

(#19) menalcas válasza PowerBuldog (#11) üzenetére


menalcas
őstag

Nem értem miért vannak felháborodva az embrek azon, hogy cod4-ből tettek mapokat mw2-ba, én és másokan örültek a vacantnak meg a crash-nak, az invasion-nak is mert nagyon jó mapok, sztem jó húzás volt.
Mondjuk én személy szerint jobban örlünék ha nem csak map pack lenne hanem igazi DLC amiben vannak új játékmódok illetve talán új fegyver vagy skin vagy bármi újitás nem csak 4-5 map.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#20) ló úr


ló úr
őstag

Ezt egyszerűen mejjen verném szívlapáttal :D Irritáló a feje,amikor ránézek kéztetést érzek arra,h fejberúgjam :D

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#21) h-yle válasza Kanczy (#2) üzenetére


h-yle
addikt

Az írásmód helyes...

Nem. A codblops single kampánya maximum közepes. Annyi ötlet van benne mint egy botban.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#22) S0und


S0und
csendes tag

"Azt sem szabad elfelejteni, hogy nem is olyan régen az Activision egyik magas rangú vezetője, Thomas Tippl nyilatkozta azt, hogy sosem látott erőforrásokat állítottak a Call of Duty-széria mögé,"

Sosem látott erőforrások :D ez tetszik. Black Ops 3 héttel a megjelenése után, a PC játékosok egy terjedelmesebb részének még mindig játszhatatlan. Majd a héten bejelentették, hogy legalább 3-4 hét kell ahhoz, hogy egy új patchel előálljanak. Nahde kérem, hol vannak azok a bizonyos erőforrások? Jah... hogy patchelés csak a pénzt viszi, és velem már jól jártak hiszen a hülyegyerek már csengetett érte. Ez mondjuk igaz.
[link]

(#23) Archer válasza S0und (#22) üzenetére


Archer
őstag

Lehet, hogy így kellene inkább kiegészíteni: sosem látott erőforrásokat állítottak a Call of Duty-széria részeinek ipari méretű gyártása mögé - és abba bizony patch, normális support meg hasonló csacskaságok nem férnek bele :DDD Patch készítés az pénzbe kerül az úgy meg már nem buli. Az őskövület motort is azért nem cserélik mert új motor pénzbe kerülne akár licenszelik akár maguk fejlesztik és akkor nem 30x hasznuk lenne egy játékból csak 25 (csak mondtam egy számot).

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#24) Kanczy


Kanczy
veterán

"sosem látott erőforrások..." Hát az biztos, hogy én, mint BO játékos, még nem láttam őket ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#25) #41133696 válasza S0und (#22) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ebben nem értünk egyet. Ha a Patch készítés csak pénzt vinne, nem készülne egyetlen javítás sem a játékokhoz. A Patch-nek két fontos feladata van :

1. Megtartani a vásárlókat olyan játékok esetében amelyeknek újabb és újabb részük fog a jövőben megjelenni, hiszen sok csalódott vásárló nem venné meg a következő részt.
2. Megszerezni a jövőben az új vásárlókat, például most a karácsonyi szezonban , sokan csak karácsonyra fogják megvenni a BO-t a csemetéknek vagy maguknak.

[ Szerkesztve ]

(#26) BalaNce87 válasza Archer (#23) üzenetére


BalaNce87
addikt

A motort azért nem cserélik le, mert ez tökéletes a multira nem kell neki nagy gép, persze lehet ezt ők nem így látják. A motort most sikerült durván elcseszniük, bár a waw még a cod2-nél is rondább volt, de inkább úgy mondanám hogy mű hatása volt, mégis nagyobb az igénye, mint cod4-nek, szóval ez a treyarchos motor kicsit másabb máshogy is néz ki, a színek is fakók.
Végülis az 1.6 még mindig az egyik legsikeresebb multiplayer játék fps terén, ha maga a játék jobb lenne akkor engem sem zavarna ez a grafika, rondának nem mondanám, de ez a motor ennyit tud, cod4 volt a határ.

[ Szerkesztve ]

(#27) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Jaj de jó. Megint dobbantott ez az állat. ;]

PS4

(#28) Archer válasza BalaNce87 (#26) üzenetére


Archer
őstag

Szerintem a motor által nyújtott látvány közel sincs arányban a gépigénnyel. Sosem voltam grafika b.zi de szerintem ahhoz képest, hogy milyen agyon hypolt név, igen sovány a grafikája. Egy kis fejlesztő csapat alig vagy egyáltalán nem reklámozott játékánál gond nélkül elnézem a grafika hiányosságait de egy ekkora névnél szerintem szimplán csak gáz, hogy nem tudnak már egy normális motort alá tenni.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#29) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Két betű: PR

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#30) BalaNce87 válasza Archer (#28) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ezt írtam én is hogy a gépigény nagy ahhoz képest hogy nézki, sőt...
Ha motort újítanának, akkor meg kétségesebb lenne hogy ennyien vennék a nagyobb gépigény miatt, persze erről is mindenki azt hitte hogy simán futni fog erre bumm elszarták a játékot.
A cod csapat meg már rég leszarja a fejlesztést, 4 óta túl sok mindenre nem futotta abból a sok pénzből, érhetetlen.
Inkább az a gáz hogy van aki támogatja az ilyen semmittevő bandát. A treyarch igazából abból él hogy lemásolja az előző részt, az iw meg a seggén ülve várja a megjelenést, 2 évig tengnek lengnek aztán az utsó 2 hónapba meg reklámozás ezerrel, és megvan a több milliós bevétel.

[ Szerkesztve ]

(#31) Zigur válasza BalaNce87 (#30) üzenetére


Zigur
senior tag

Na igen, ez a gond, kiadják a Black Ops-t ami egy méretes DLC maximum az mw2 után, és 650 millió dollár bevétel 5 nap alatt - ez is csak őket igazolja hogy felesleges ennél több időt ráfordítani a következő részre.

(#32) PowerBuldog válasza Zigur (#31) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Amíg a sok birka megveszi, mert COD, addig igazuk is van, minek változtatnának...

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#33) #41133696 válasza PowerBuldog (#32) üzenetére


#41133696
törölt tag

A sok "birka" egy jó része már kényszerből veszi meg, mert ha megvan az összes előző rész, akkor hiányzik a sorozatból.

(#34) Polllen


Polllen
nagyúr

Ha az ő oldalukat nézzük, butaság lenne új motor... Mw2-nél megmondták kerek-perec, hogy konzol a fő platform... Mivel mw2 motorját kapta a tera is, sztem ők is maradtak ezen a vonalon... És ugye xbox-nál minek új engine, ennyi elég, ennyit bír, a konzolosok nem is panaszkodnak, h nem fut normálisan... :U

Amúgy sztem teljesen felesleges birkázni azokat, akik megveszik a gammát... Ízlésről nehéz vitatkozni... ha nekik ez tetszik... (lehet én is megveszem, ha lejjebb megy az ára, mert azért 12k már nagyon a vicc kategória számomra...)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#35) mrhitoshi válasza Zigur (#31) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ja csak a 650millióból nem hinném, hogy az egész PC-ből jött össze maximum 10 milka. Ugye amit meg Polllen mondott csak PC-n vannak rossz visszajelzések, és szerintem PC-n csak azért lehet panasz, mert 2 magos proci alatt nem megy el a játék. A Cod 6 meg szerintem teljesen más kategória, mint a Cod7. Cod 7 egy olyan vonalon mozog, ami inkább a Cod 5-el kéne össze hasonlítani nem pedig a Cod 6-al. Ha így nézzük, akkor nagy fejlődés, van a Cod 5 után, nem grafikára gondolok, mivel a sz@r konzol nem bír többet. :W Szóval szerintem ha a grafikától, meg az optimalizálástól eltekintek, akkor nagyon jó, játszható játék lett, a történet pedig szerintem eddigi legjobb, nem az az unalmas, "na mikor nyomhatom ki a bejátszást" kategória, hanem meg kell érteni, fel kell fogni. :R :C

[ Szerkesztve ]

PS4

(#36) Polllen válasza mrhitoshi (#35) üzenetére


Polllen
nagyúr

a a grafikától, meg az optimalizálástól eltekintek

Az első fele általában nem is fontos... persze, ha erőmű kell hozzá, akkor az ember szeretne látni is valamit és ebből következik a második pont... Egy rosszul optimalizált játék egyenlő a semmivel, mert csak bosszantani fog... Azért az IW legalább rendesen összerakta a játékot.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#37) mrhitoshi válasza Polllen (#36) üzenetére


mrhitoshi
veterán

na igen, a játékélményhez ez is hozzátartozik :U, de nekem szerencsére nincs semmi gondom a játékkal azon felül, hogy az FPS 100 fölé tartósan nem megy, hát nagy baj, így nekem nincs semmi gondom a játékkal, sem a Cod6-al, a cod6 tényleg jól összerakott játék lett, a multi egy új kategóriát alakított, de sajnos a történet közel sem olyan izgalmas mint a cod7-nek (ha már össze hasonlítjuk). A cod 7 viszont tele van extrákkal, lehet ez egyeseknek ezért nem éri meg egy egész játékot meg venni, mivel hát olyan a multija mint a cod6-nak, de szerintem azért a kettő távol áll egymástól. Na mind1 lehet akármit mondani, nekem bejött ez az új rész. :R

PS4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.