Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BoB


BoB
veterán

Könyvjelző

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2) tboldi


tboldi
nagyúr

Az 3.09 l/100km-es átlagfogyasztás.

Nagypapi. ;] :DDD

(#3) BoB válasza tboldi (#2) üzenetére


BoB
veterán

Jóvanmá kirándultam :DDD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4) tboldi válasza BoB (#3) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nyugi, én is mindig megkaptam ugyanezt erre a videómra. :D

Egyébként én rendre 3,5 körüli értékeket produkáltam a CB500X-szel. :)

(#5) fattyu válasza tboldi (#4) üzenetére


fattyu
veterán

én nem értem ezt :D nálam MINDEN jármű 10 litert eszik.

honda prelude 1.8
citroen bx 1.4
toyota corolla 1.4
gsxr600
kawa zx7r
honda cbr900rr
triump speedtriple 955

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#6) BoB válasza fattyu (#5) üzenetére


BoB
veterán

Jó de te már kifejtetted hogy városban csak az egyest használod, úgyhogy nyugodtan kijelenthetjük hogy a te felhasználásod nem átlagos :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#7) Mentolka


Mentolka
senior tag

Jók a képek!

(#8) fattyu válasza BoB (#6) üzenetére


fattyu
veterán

azért nem ennyire. Simán raktam 5öst is kétszáznál már

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#9) BoB válasza Mentolka (#7) üzenetére


BoB
veterán

Köszi!

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10) tboldi válasza fattyu (#5) üzenetére


tboldi
nagyúr

Most motor híján - egyelőre - csak egy 1.4-es Honda Jazz áll rendelkezésemre, azzal én is meg tudok etetni 10 litert...

...200 km-en. ;] :DDD

(#11) JHC válasza fattyu (#5) üzenetére


JHC
tag

CBR900RR-el hogy sikerült 10 literes fogyasztást elérni? Rajta volt a szivató? Nekem 7,5 volt a csúcs, de akkor nagyon mentem.

(#12) dellfanboy válasza JHC (#11) üzenetére


dellfanboy
senior tag

voltál valaha is a hungaroring-en vagy esetleg más pályán? forgattad a gépet 5e fölé?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#13) mAtech válasza tboldi (#4) üzenetére


mAtech
aktív tag

Nem semmi. Csak fejlődik valamit a technika az évek alatt.
Én a CBF500-al 4,2 volt a minimum. 1 személyjel inkább 4,5-4,8 liter; 2 személyjel már 5-5,5. Mondjuk az még karbis volt.
Az is kemény, hogy BoB a 750 ccm-el 3,1 :)

Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

(#14) JHC válasza dellfanboy (#12) üzenetére


JHC
tag

Pályán nem voltam, de anyagi lehetőségeim nem is engedik meg. Ha lekarcolom az oldalát, nem lenne pénzem másikat venni.

(#15) BoB válasza mAtech (#13) üzenetére


BoB
veterán

Ahogy a Totalbike tesztben olvasható:

"Békésen elnyammog minden egyes szénhidrogén-molekulán, alaposan átrágja őket, és ha beszorul egy a fogai közé, nem rest kipiszkálni, hogy az utolsó cafatot is tápanyagként hasznosítsa."

:DD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#16) DigitXT


DigitXT
félisten

Szép robi, elfogadnám.:))

(#17) tboldi válasza mAtech (#13) üzenetére


tboldi
nagyúr

A CB500X (de az NC750X is) már egy modern Euro4-es, injektoros motor. Nem csoda, hogy a karbis többet fogyaszt, nem is lehet olyan precízen beállítani, mint egy befecskendezőt az ECU-val.

Példának okáért egy Suzuki GSX-S1000 - ami egy soros 4 hengeres, 1000 cm^3-s, 150 lóerős motor - kb. ugyanannyit fogyaszt, mint a te CBF500-ad. :)

És személlyel, a -val/-vel hasonul a szó végéhez. ;]

[ Szerkesztve ]

(#18) fattyu válasza JHC (#11) üzenetére


fattyu
veterán

4000et bír nálam a gumi elöl is hátul is. mindegy mit raksz fel. így. emlékszem első tankolás amíg nem ismertem és "óvatos" voltam akkor volt 7.9. második 8.5. onnantól stabil 10 :D

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#19) JHC válasza fattyu (#18) üzenetére


JHC
tag

Te a gyári első kereket használod? Lehet még kapni rá gumit?

(#20) fattyu válasza JHC (#19) üzenetére


fattyu
veterán

használtam. már nem az van.

de igen. gyári 16ossal használtam. Lehetett kapni tavaly még bár nem sokfélét.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#21) mAtech válasza tboldi (#17) üzenetére


mAtech
aktív tag

Példának okáért egy Suzuki GSX-S1000 - ami egy soros 4 hengeres, 1000 cm^3-s, 150 lóerős motor - kb. ugyanannyit fogyaszt, mint a te CBF500-ad. Nyelezve is? :D
Sógor 750 gixxerje (2003) is eljárt annyival tata-üzemmódban (mikor velem jött el :) ). Amúgy az is csócsált 8-10 litert...
És személlyel, a -val/-vel hasonul a szó végéhez. Ja, elírtam. A csipás-sas üzemmód legalább üzemel itt a kulturálódás nevében. :C

Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.