Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) kenand


kenand
veterán

6 éve Premium selection 2 éves 3-as kombi BMW-t nézegettem 40K kilométerrel , de kiderült, hogy amit írnak annak csak a fele igaz, pl. a kilométer állás, mivel a tulajdonos az átvizsgálás óta folyamatosan használja és hiába szeretném megnézni holnap az nem működik, mert jóval előtte egyeztetni kell....
Inkább vettem hasonló áron egy válságmodell, benzines, de vadi új Honda CR-V-t....Renault megane áron
(tempomat, ködfényszóró, alufelni kimaradt a válságmodellből, 6-hangszóró helyett 4. A lényeg maradt: 8 légzsák, 4 kerék meghajtás stb..)
Nem bántam meg.... minden belefér, sokkal nagyobb belülről, mint egy kombi BMW 3-as. Kényelmes, rendkívül jól variálható. Ha odataposok neki megy - tény mivel benzines vissza kell kapcsolni és akár 6000-ig pörgeti a benzinmotort. Ha nem taposom meg nem fogyaszt nagyon sokat. (1 hónapja Prágában voltunk 4-en, bőröndökkel 8.1-re jött ki a fogyasztás, természetesen városban araszolva több, és autopályán is a magas kaszni miatt 120km/h felett minden 10km/h+1 liter) Semmi gondom nem volt vele a 6 év alatt (olajszűrő, légszűrő és fékbetét csere történt csak). A z újabb kevésbé tetszik (szerencse mert nem lenne pénzem cserére), szóval 1 gen CRV biztosan kimarad...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.