Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Erasmus


Erasmus
őstag

annak mégis mi értelme van, hogy bekopipészteled ide – ahogy azt kell, forrásmegjelölés nélkül – a wikipédia vonatkozó szócikkét annak az összes hibájával (pl. jerry saunder) együtt??? eltekintve attól a nem mellékes ténytől, hogy ez lopás, ott legalább bárki javíthat, itt meg nem.

(#2) cousin333 válasza Erasmus (#1) üzenetére


cousin333
addikt

Ja, egy link elég lett volna :D

Nem tudom, de mintha egyesek nem fogták volna fel, hogy mire való ez a honlap...:(((

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#3) Blurred válasza Erasmus (#1) üzenetére


Blurred
csendes tag

De azé így sokkal jobban fest képekkel eggyütt, mint a Wiki-ben.
:DDD
Nemtom pontosan mennyi cikk van/volt a PH-án, ami nem saját írás...nem egy de nem is kettő ;)
Ha annyira zavar akkor töröld ki és írj valami jobbat.
!!BékA!!

-NoGood-

(#4) drkbl


drkbl
őstag

A szöveg magyaros nyelvezetét ne is említsük. A címben sem tetszik a T :( Ráadásul az Index ugyanezt linkeli, csak szebben megírva. Zaftos műhelytitkokat akarunk, nem ilyeneket, hogy az AMD megalkotta a 286-ost, fölötte egy Intel copyright-os 286 képével :DDD

(#5) Blurred válasza cousin333 (#2) üzenetére


Blurred
csendes tag

Mire való ez a honlap, okoskodásra&fikázásra ???
:(

-NoGood-

(#6) Blurred válasza drkbl (#4) üzenetére


Blurred
csendes tag

Nézz és láss!!!
''korábban az Intellel kötött egyezség alapján erre lehetősége volt – ám az Intel 1986-ban ezt a jogot visszavonta.''
:W

-NoGood-

(#7) matteo_szg válasza Blurred (#3) üzenetére


matteo_szg
őstag

A PH-n tudtommal nincs olyan cikk, ami egy az egyben át lenne véve valahonnan.

jupiiii

(#8) Blurred válasza matteo_szg (#7) üzenetére


Blurred
csendes tag

Ez most...komoly??? ;)
UI: Az enyém sem teljesen ugyan az...hmmmm, kihagytam pár sort és képecskék is vannak ám.Húúúú :C

-NoGood-

(#9) matteo_szg válasza Blurred (#8) üzenetére


matteo_szg
őstag

pfff... :F

jupiiii

(#10) Blurred válasza matteo_szg (#9) üzenetére


Blurred
csendes tag

Púfff??? :))
Elldobom az agyam!!!

-NoGood-

(#11) Erasmus válasza Blurred (#5) üzenetére


Erasmus
őstag

hát nem tudom, mi volt a célod a célod azzal, hogy idemásoltad a wikis anyagot (mint saját szerzeményt) anélkül, hogy a hibákat - van benne elég - kijavítottad volna. én a helyedben ezek után nem lepődnék meg azon, ha ez nem tetszik másoknak. pl. nekem.

és ez az oldal nem fikázásra született, de nem is arra, hogy plagizátoroknak adjon publikálási lehetőséget. saját anyag, az jöhet dögivel...

egyébként már írtam jobbat ;] ([link]).


(#12) golyani válasza Erasmus (#11) üzenetére


golyani
addikt

ezzel az utolsó mondattal most nagyon aláztad azt tudod?? :DDD

[Szerkesztve]

(#13) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Na jó, a cikket a címlapról levettem, a saját blogodba azt másolsz amit csak akarsz, ha egyébként nem sértesz alapelveket. A kommunikációdon pedig csiszolj még egy kicsit, mert ennek nem lesz jó vége.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#14) drkbl válasza Blurred (#6) üzenetére


drkbl
őstag

És ez melyik bolygón jelenti azt, hogy a 286-ost az AMD alkotta?
(Amúgy, ha alkotott valamit, akkor az az am386 volt...)

(#15) moma


moma
őstag

Viszont ha már ez ide kopírozódott, talán annak lenne értelme, hogy itt átnézni, majd a hibákat kijavítani a wikipediaban... ;)

we all deserve a bit of luck.

(#16) cousin333 válasza Blurred (#5) üzenetére


cousin333
addikt

Akár... De elsősorban, sőt, szinte kizárólag SAJÁT gondolatok és SAJÁT cikkek közlésére. Vagy írhatsz honlapajánlót is, és akkor akár el is mondhatod a véleményed a témában és LINKELHETED mások irományait. De 1-az-1-ben... :(

A forrást pedig minimum illik megjelölni, lehetőleg kiemelve, az írás elején, ha már ennyire nem teszel hozzá semmit (szöveget).

"We spared no expense"

(#17) Blurred válasza Racecam (#13) üzenetére


Blurred
csendes tag

''kommunikációdon pedig csiszolj még egy kicsit, mert ennek nem lesz jó vége''
OK
Csak szeretnék tisztázni itt pár dolgot:
Ha valaki elővesz egy ilyen szöveget>>> ''Egy piros alma leesett a fáról.'' és azt máshogy írja le > ''A fáról leesett egy piros alma.''>>> attól még ugyan az az írás egy az egyben!
No comment...töröld le az egész KÓPIZOTT szöveget, engem nem érdekel.
Ha ki akarsz tiltani nyugottan MM (Mikulás Moderátor)...legyen mindenkinek szép Decembere!!!
;)



[Szerkesztve]

-NoGood-

(#18) Racecam válasza Blurred (#17) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Tisztelt Fórumtárs!

Úgy látom nem teljesen értetted meg, amit írtam. Az írásodat a címlapról vettem le, ettől még a saját blogodban olvasható. Miért akarnálak kitiltani, ha semmi okot nem adsz rá. Valóban fogalmazhatnál szelídebben, még akkor is, ha úgy érzed neked van igazad, és igaztalanul támadnak. Megsértődni pedig nem kell, ha egy moderátor figyelmeztet, inkább el kellene gondolkodni rajta. Hidd el, hogy MM csak jót akart, a jövőre nézve is.

Üdv.:
Racecam (MM)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#19) Atomixx


Atomixx
tag

ha valaki otthonába szeretne pár procit ([link]) a ''történelemből'' irjon püt :)

<~>

(#20) Lejszi


Lejszi
senior tag

jo kis cikk, thx :R

(#21) blunt válasza Lejszi (#20) üzenetére


blunt
aktív tag

:DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.