Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Mennyibe fáj?
Mihez képest brutális? Melyik kategória?
Min hallgatsz vele?

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) madstunt válasza szablya (#1) üzenetére


madstunt
addikt

1.: 9000 Ft
3.: Ipod
(én segítettem neki kiválasztani onnan az infó )

[ Szerkesztve ]

(#3) szablya válasza madstunt (#2) üzenetére


szablya
tag

Az enyém gyári sony füles talán tönkre fog menni (több jel is utal rá), elmondanád nekem is, ezt miért ajánlod? :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#4) madstunt válasza szablya (#3) üzenetére


madstunt
addikt

mer' jól szól:)
egy fülest főleg ezért lehet ajánlani,ebben a kategóriában meg azért már olyanok vannak hogy bőven megtudnak felelni normál hétköznapi,utcai használatra. mondjuk attól is függ milyen zenét hallgatsz. nekem az a tapasztalatom hogy a hangszeres zene sokkal inkább kihozza egy füles gyengeségeit általában, ami mondjuk nem is meglepő

(#5) blokad válasza szablya (#1) üzenetére


blokad
senior tag

Pontosan, ahogy madstunt is mondja.

9000 Ft volt és egy Ipod Shuffle a lejátszó eszköz.

(#6) blokad


blokad
senior tag

Első aktivabban használt nap. A mély brutálisan átjön a magas is. A közép is jövöget, de szerintem az a mélyben elveszik egy kicsit, de mindent összevetve jó vétel.

(#7) blokad válasza blokad (#6) üzenetére


blokad
senior tag

a közép is kijön csak hangerő kell semmi több.

(#8) caizzz


caizzz
aktív tag

Sony..

marakujás kőbányai

(#9) Samus


Samus
addikt

Jobb mint egy Sennheiser CX500? Pofás darabnak tűnik (igen, én azt is nézem hogy néz ki valami...), csak picit vékonyka a "cső", ahonnan a hang jön.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#10) madstunt válasza caizzz (#8) üzenetére


madstunt
addikt

ebben az árkategóriában még nem gáz amit művelnek. szvsz. hétköznapi használatra jó. másra meg amúgy is ott a fejes:D

(#11) _Voyage_ válasza Samus (#9) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Dehogy jobb, messziről se ugatja, még a CX300-at se éri el... :D

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#12) blokad


blokad
senior tag

Tönkrement a jobb fülén valami, elszállt. Nem is értem, kábel ép, a bal oldala még mindig faszányosan szól.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.