Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DarkByte


DarkByte
addikt

Akkor ingyenes netes közvetítés mint tavaj nem is lesz? :Y

(#2) mephi666 válasza DarkByte (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

élőben szerintem nem... de majd utólag tuti h ellepik az ingyenes videómegosztókat a videók :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) Sirandrish válasza DarkByte (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

az mennyire komoly volt:)
Mindenki a gép előtt..nekem épp nagymamóhoz kelett volna mennem de rájöntt a "hasmenés" csak hogy nézhessem:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) Wolverine válasza DarkByte (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

De, lesz ingyenes stream is, csak épp annak minden betegségével: lassú, szakad, megtelik. A DirecTV ezért az összegért stabil lesz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5) DarkByte válasza Wolverine (#4) üzenetére


DarkByte
addikt

Remélem így lesz, mert nekünk ha talán kétszer kellett újraindítani. Azért cserébe elég korrekt volt a minőség és a többi is. :U

(#6) Wolverine válasza DarkByte (#5) üzenetére


Wolverine
félisten

Előkerítem a blizzes blue postot az ingyenes streamről, ha el nem felejtem :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7) hommeros


hommeros
őstag

Csak én nem jöttem ettől izgalomba?!

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#8) DarkByte válasza hommeros (#7) üzenetére


DarkByte
addikt

Vannak még pár ezren a PH! -n akik nem írtak ide. Tán nem csak értelmetlen hozzászólás gyűjtögetést folytatunk kérem? :P

[ Szerkesztve ]

(#9) Wolverine válasza hommeros (#7) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezek szerint téged nem fog meg sem a StarCraft 2, sem a Diablo 3, sem a WoW. Vannak ilyen emberek :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10) Sirandrish válasza hommeros (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

nemhinném hogy egyedül vagy de mi többen vagyunk:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) D1Rect válasza hommeros (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen. :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.