Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Meteorhead


Meteorhead
aktív tag

Nagyon remélem, hogy nem egy Diablo kártyajátékon dolgoznak, mert akkor ***ön bököm magam. Az álláshirdetés nagyon beszédes volt és valahol jó látni, hogy legelőször hangulatos dungeon concept artokat szeretnének látni. D3-nak is a legnagyobb baja az volt, hogy az 1-2-höz képest üres, lelketlen volt. Egy grindfest-té nőtte ki magát. Ha lesz új játék, remélem változtatnak ezen.

(#2) mephi666 válasza Meteorhead (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

brandy camel? a kétpúpú teve? :DDD

ui: én attól félek, hogy valami fizetős-lootboxos-mobilos hulladék lesz... egy kieg viszont már jöhetne: évek óta van egy tippem, hogy a következő karakter valami alakváltó/spellcaster/support/summoner keverék lesz (pl druida) :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) AxBattler válasza Meteorhead (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

A hírt olvasva rögtön az jutott eszembe, hogy csak nem egy új kártyajáték... ;]
D2 Remaster-szerűségnek detto örülnék.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4) ldave


ldave
félisten

A Launcher-be tuti jön, ahogy a StarCraft:

A Slime draws near! Command?

(#5) Dvix


Dvix
senior tag

Csodálkozom hogy nincsen Switch-en még, Cuz' they smell moneeeeeeeeeeeey ;]

(#6) menpee válasza Meteorhead (#1) üzenetére


menpee
aktív tag

Á, lehet még mobilos clicker hero koppincs vagy battle royal. A mai hulladék népszerű stílusok tárháza sajnos egyre bővül, meg kell fejni azokat is.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#7) EczkE


EczkE
addikt

Remenykedem egy negyedik reszben.

Asszem mindenféleképpen!

(#8) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Szvsz készül valami mobil játék (erről lesz közeljövőben bejelentés), meg készül egy "nagy" Diablo játék, ami erős MMO vonásokkal fog rendelkezni (ez lesz a hosszabb távú terv).

(#9) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Egy jol kivitelezett mobilos Diablo ARPG mellekagnak en kifejezetten orulnek, amig nem megy a nagygepes termek rovasara. Mobilos cuccot amugyis kulon brigad szokta kesziteni.

A Hearthstone-t is kifejezetten elvezem, bizok benne, hogy a Blizzard nem fog hulladekot kiadni.

(#10) Televan74


Televan74
nagyúr

Ha megnézzük a 2 és a 3 között eltelt 10+ évet, akkor még minimum 4 év a 4 -dik rész. Mobil és(vagy) kártya. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#11) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Kártyát nem fognak, Blizz nem fog saját magának konkurenciát csinálni. Meg lehet nézni, hogy nagyon régóta nincs párhuzamosan hasonló típusú játéka egynél több univerzumban. De még annó a warcraft - starcraftok se átfedésben jöttek ki, 96 warcraft 2 kieg, 98 starcraft, 2002 warcraft 3. Figyelembe véve, hogy a hearthstone él és virul, nem valószínű, hogy kijönnének más kártyás játékkal.

(#12) #52588800 válasza EczkE (#7) üzenetére


#52588800
törölt tag

Összeollóznak majd egyet a hármasból :DDD

(#13) mpierre


mpierre
veterán

A hír az alábbi lesz: Shutdown after 60 sec - 59 - 58 - 57 - 56 - 55......

;]

Ebből max D2 remake fogja futni. De ne legyen "igazam".

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#14) Ghoosty válasza Cathfaern (#8) üzenetére


Ghoosty
őstag

Én is erre a kettőre tippelek.

(#15) Z10N válasza Meteorhead (#1) üzenetére


Z10N
veterán

Pedig ilyesmi lesz vagy valami mobilos marhasag. A switch kiadas boritekolhato. Max egy uj fizetos karaktert csinalnak meg. D4 ebbol meg nagyon sokaig nem lesz. X360/PS3-ra meg b@sznak kiadni TU/patch-t mar nagyon reg ota. Ennyit a nagy blizzard supportrol es projektekrol...

"D3-nak is a legnagyobb baja az volt, hogy az 1-2-höz képest üres, lelketlen volt. Egy grindfest-té nőtte ki magát. Ha lesz új játék, remélem változtatnak ezen."
+1 :K

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#16) EczkE válasza #52588800 (#12) üzenetére


EczkE
addikt

Csak legyen PS4-re is. :))

Asszem mindenféleképpen!

(#17) ldave válasza Z10N (#15) üzenetére


ldave
félisten

Azért 2018-ban ne akadjunk fenn azon hogy egy PS3 játékot már nem támogat teljesen egy cég.

A Slime draws near! Command?

(#18) Z10N válasza ldave (#17) üzenetére


Z10N
veterán

Az elozo evekrol volt szo. Jelen esetben a megjelenes eveben jott az utolso patch hozza (2014).

Ezenkivul pedig a D2 es az SC mikor is kapott utoljara patchet?

Szoval jogosan fenn adkadok rajta, akarki akarmit mond.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#19) ldave válasza Z10N (#18) üzenetére


ldave
félisten

De arról ugye tudsz, hogy mondta a Blizzard, hogy a PS3 verzió már nem kap támogatást?

Három éve írták: "Ultimate Evil Edition on last-gen console platforms will ship with 2.0.5 content on the disc, and will be receiving a day 1 patch to introduce 2.0.6 content. There are no plans, however, to provide ongoing patch support for PS3 and Xbox 360 post-launch."

A Slime draws near! Command?

(#20) Puma K válasza Meteorhead (#1) üzenetére


Puma K
veterán

"Egy grindfest-té nőtte ki magát. Ha lesz új játék, remélem változtatnak ezen."

Sosem voltam oda a Dioért, de pár évvel ezelőtt megvettem a D3-mat és egy akkor elérhető kiegészítőjét... ismerősömmel játszottunk. Ő már nagyon feltápot volt és vitt mindenhová... de egyszerűen nem fogott meg a játék és nem láttam benne a koncepciót, hogy miért is jó ezzel a játékkal játszani ~15-20 óránál többet...?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#21) Jesus_Shaves


Jesus_Shaves
aktív tag

"Ha megnézzük a 2 és a 3 között eltelt 10+ évet, akkor még minimum 4 év a 4 -dik rész." - azért ott más dolgok miatt csúszott a dolog emlékeim szerint. Blizzard North megszűnt, közben tombolt a WoW, szóval érthető, ha jegelték a dolgot. A Blizzard amúgy sem szokott nagyon hozzányúlni egyik címhez sem, hacsak nem szimatol valami nagy profitot.
Őszintén szólva azt sem igazán tudom elképzelni, milyen irányba vihetnék a játékot, mondjuk történetileg. Lehet, szakítanak a PVE hagyományokkal, és valami mmo, vagy co-op taktikázós téma lesz, mert igazság szerint semmi értelme egy olyan negyedik résznek, ami annyit tud, hogy újabb motor fut alatta.
Amúgy is elég erős a konkurencia arpg téren, akár a hardcore, akár a casual játékos közösséget nézem.

(#22) Z10N válasza ldave (#19) üzenetére


Z10N
veterán

Igen, pont errol van szo, hogy direkt nem adtak ki. Szoval kiadtak valamit es egybol magara is hagytak. Nagy mutatvany lett volna meg egy evig par MB-os patchet kiadni hozza. X360-ra konkretan 2db erkezett, 2! Mikozben pc-re mennyi is?

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#23) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Tuti nem új részen dolgoznak, nem szokták elkapkodni, még pár rókabőrt le lehet húzni 1-2 DLC-vel, meg talán még RGB LED-et is adnak hozzá...

(#24) wjbhbdux válasza Z10N (#22) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A regi konzolokra baromi korulmenyes volt a patcheles, gyakorlatilag fizetos DLCnek kell eladni mindent ingyenesnek nagyon kis meret limitje volt aminel joval tobbet pakoltak a jatekba. Sajnos azok a platformok nem kompatibilisek egy szolgaltatas tipusu jatekkal.

/s

(#25) DaveHutt válasza Z10N (#18) üzenetére


DaveHutt
őstag

D2 2016.06-ban.

(#26) Z10N válasza wjbhbdux (#24) üzenetére


Z10N
veterán

A tu2 is valami 5-7MB volt. Azt nem mond, hogy a blizz-nek nincs eleg penze hozza. Erdekes mas kiadoknak ment az akar 5-10-30db patch is cimenkent (Valve, Konami, R*, Bethesda, stb.), de barmelyik kisebb kiado legalabb kiadott 3-4db tu-t. A legtobb unlcok dlc 56-64KB volt, azaz par MB-n eleg sok minden elfert. 10-20-50-100MB-s tu-val mar komplett jatekomdokat raktak bele. Az extreme TU-k ~900MB-osak voltak, aminek mar DLC-nek kellett volna lennie, de meg is ingyenes volt. Szoval ez is csak kifogas.

Mikozben a D2-t a megjelenese utan 16! evvel is patcheltek.

"gyakorlatilag fizetos DLCnek kell eladni"
Marmint, hogy felkerulhessen Live-ra?

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#27) ldave válasza Z10N (#26) üzenetére


ldave
félisten

Teljesen megérteném a felháborodásod, ha nem közölte volna a Blizzard már a megjelenés napján, hogy nem fogják tovább patchekket, updatekkel támogatni a PS3 változatot. De mivel mondták, mindenki számára tény volt a vásárláskor, ez így a részedről csak hiszti.

A Slime draws near! Command?

(#28) reelc válasza Z10N (#18) üzenetére


reelc
veterán

Diablo 2 megjelenés: 2000.06. Utolsó patch: 2016.06
Starcraft megjelenés: 1998.04. Utolsó patch: 2017.04
Warcraft 3 megjelenés: 2002.07. Utolsó patch: 2018.02.

Azt nem tudom, hogy az előző genes konzolos patchelések miért alakultak úgy, de a jelenlegi gent felzárkóztatták a PC-hez.
Most olvasom, hogy minden konzolra ugyanabban az évben jött ki. Ez valószínűsíti, hogy az elterjedtség okán ment ki a régebbi konzolokra, viszont építeni az újakra lehet.
Ahogy más kommentelő írta, ha tényleg közölték előre, hogy nem lesz support a régi konzolokon, akkor az egy tisztességes eljárás volt részükről.
Szóval meglett volna az erőforrásuk, és az a helyzet, hogy túlzás nélkül talán az egyik leghosszabb támogatást nyújtó cég.
A patcheken kívül ott vannak a szerverek is, PC-n tolhatod ma is a több, mint 6 éves Diablo 3-mal, konzolon is. Meg ha jól tudom a Diablo 2-őt is lehet tolni.

Nem vagyok Blizz van, de azért bántsuk amiért megérdemli, az érdemeit pedig ellehet ismerni.
Én így gondolom. :)

(#29) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Én egy Diablo 4-et (azaz folytatást) illetve Diablo reboot-ot tartanék a legvalószínűbbnek.
Rhykker készített egy interjút David Brevik-kel amiben az interjú alanya azt ecsetelte, hogy milyen nehézségei lennének egy D2 remake-nek. Gyakorlatilag csak a neve lenne remake, az egész játékot alapjaitól kellene újra fejleszteni. Persze ettől még hasonlíthatna és a rajongók szemszögéből remake lenne, de a vele járó munka legalább annyi, mint egy teljesen új játék fejlesztése esetén. Ebből kiindulva kicsi az esélye, de egyáltalán nem megvalósíthatatlan a remake.
Mivel több Diablo projekt is készül, ezért könnyen lehet, hogy az egyik valami mobil vagy konzol projekt lesz. A D3-at eddig is próbálták konzol irányban is terelgetni, de mobil berkekben is szereztek már tapasztalatot a HS-al.

Az én titkos vágyam egy VR játék lenne. ;] Most játszom a Hellblade: Senua's Sacrifice-al, ami egy dark fantasy psycho-horror action RPG logikai feladványokkal és hack and slash elemekkel keverve. Iszonyatos élménye van, RPG-ben ilyet ember még nem tapasztalt idáig szerintem. És ugye lehetne mondani, hogy a VR még nem eléggé elterjedt, de azért vannak már elég szép számmal VR HMD tulajok. A Bethesda már letette az asztalra a Skyrim VR-t, a Fallout 4 VR-t és a Doom VFR-t is... Lassan-lassan ciki lesz az a AAA stúdió/kiadó akinek nincs VR címe a piacon...

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#30) Z10N válasza ldave (#27) üzenetére


Z10N
veterán

Ad1) X360-rol beszeltunk.
Ad2) Nem tudtam, mivel ilyen marhasagot nem sokan csinalnak.
Ad3) Hiszti? Nem a hugod vagyok, annak mondjad ezt. Ez erveles.

Temat lezartam.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#31) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Switch valtozat jon ...

/s

(#32) reelc válasza wjbhbdux (#31) üzenetére


reelc
veterán

Természetesen eltávolították (ha nem fake hír és létezett).

Itt egy elvileg Blizzes anonim fejlesztővel készült pár napos AMA kivonata. Kezeljétek fenntartással!

(#33) reelc válasza reelc (#32) üzenetére


reelc
veterán

Diablo III Is Coming To Switch Later This Year a Kotaku is lehozta a szivárgást.

[ Szerkesztve ]

(#34) braker


braker
tag

Engem egy dolog érdekel hogy ezt mégis ki akarta hogy switch-re jelenjen meg ez a game?Azt lehet érezni hogy a blizzard még egy pénzforrási lehetőséget próbál bedobni, de ez a rész megy lefelé a szakadékba kb necro karakter vásárlásnál lehetett érezni hogy már az lehúzás nem hiába jobb a poe és ingyenes.Legalább egy diablo 2 remastered vagy diablo 4 bejelentés de nem hátha lesz olyan ember aki megveszi switch-re is.Nem érti az ember hogy ezt mégis miért?

[ Szerkesztve ]

(#35) reelc válasza braker (#34) üzenetére


reelc
veterán

Nyilvánvalóban nem te vagy a célközönség.
Nem is én.
Nem kell megértened. Nekem sem. Nagyvállalati döntés.

A Switch egész új konzol, nagyon sikeres is, és ilyen játék nemigen van rajta. A Diablo bármilyen platformon nagy név, az új konzolon bevonzhat új embereket is, akik pl. korábban nem játszottak vele.

A Diablo 2 Remasteredet már régen bejelentették, hogy készül. De nem egyszerű, sokmindent meg kell oldaniuk, és a WarCraft 3-on is ügyködnek közben.

Akkor játssz a PoEval, ha az jobb szerinted. :)
Szerintem meg más játék jobb. Nem vagyunk egyformák. :)

[ Szerkesztve ]

(#36) braker


braker
tag

Az lehet hogy nem én vagyok már a célközönsége ahogy sok diablo 2-őn felnőtt ember.Úgy van vele hogy ez már nem az sajnos, és ahogy írtad a másik topikban a profit a lényeg már náluk is arra csak portolni kell kevés munka és sok profit ez a lényeg. Viszont van egy olyan szabály az életben hogy a vevőnek mindig igaza van tehát ha sok ember ezt azt szeretne akkor lehet el kellene gondolkozni rajta nem biztos hogy az jó lesz amit csinálok, ha mást kérnek mert esetleg csökkeni fog a játékos bázis.Ez az én véleményem én így látom a dolgot senki ne vegye magára.

[ Szerkesztve ]

(#37) ldave válasza braker (#36) üzenetére


ldave
félisten

Nem látom a problémát. Akiknek a Diablo 2 minden idők legjobb játéka, azoknak ott van ma a PoE, ahogy te is írtad, ami fogta azt a játékot és modern köntösben tálalja. A Diablo 3 teljesen más játék, más elvek alapján készült és van, akinek az tetszik jobban.

A Slime draws near! Command?

(#38) reelc válasza braker (#36) üzenetére


reelc
veterán

Mert mit akar a sok Diablos ember? Nem én nem te, hanem az említett sok ember? Én nem tudom, csak azt én mit akarok, meg akik leírják a fórumjában. Pár ember, nem sok.
Ezzel együtt meghallgatta-e valaha a Blizz ezt a tábort, és hajlott olyan megoldásokra? Nem költői kérdésnek szántam, nem tudom. :)

A Diablo 1 óta ismerem.

Ezesetben mindegy, a vevőnek van-e igaza?
Van egy széles fan réteg, aki úgyis megveszi a következő Diablot, mert a Blizzard játéka és mert főleg Diablo. Sosem a "hangoskodó" fórumon stb. elégedetlenkedő x ember a lényeg a cég szemében, hanem a milliók akik már fizettek érte, és akiket meglehet győzni, hogy vegyék meg.
A pénzzel fogják kifejezni a tetszésüket, ez a lényeg a cégnek.
Nekem sem tetszik, hogy bántak el a 3-ik résszel, sokszor le is írtam a topikjában, de már nem mérgelődöm rajta, máshol megtaláltam a szórakozásom. Viszont emiatt, a magatartásuk miatt már olyan fenntartással fogadom a következő érkezését, ami a 3-ik rész vásárlásánál nem volt bennem.
De szerettem a játékukat, amíg szórakoztatott, sok időt öltem bele.
De emellett sosem ragaszkodtam csak a Diablohoz vagy a Blizzardhoz.
Szinte minden említésre méltó játékkal játszottam rövidebb-hosszabb ideig ebben a műfajban.
Ha már valami nem tetszik, el kell engedni.

Változtatni fognak, ebben biztos lehetsz.
Abban, hogy jó lesz-e az irány, abban nem. :)

Ott van a PoE, a Grim Dawn, stb. még 1-2 cím amit még játszanak és ez a műfaj kb. ezzel ki is merült.

[ Szerkesztve ]

(#39) Dr. Akula válasza reelc (#38) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A PoE az egy BG klón, a GD az a Diablo klón.

(#40) Gothmog válasza Dr. Akula (#39) üzenetére


Gothmog
aktív tag

A PoE itt bizonyosan a Path of Exile akart lenni, nem pedig a Pillars of Eternity...

Endure. In enduring, grow strong.

(#41) Dr. Akula válasza Gothmog (#40) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nekem csak a Pillars ugrott be róla. :)

(#42) reelc válasza Dr. Akula (#41) üzenetére


reelc
veterán

Én meg nem tudtam, hogy a Pillarst is szokták így rövidíteni. :) A Path...-ra gondoltam.

(#43) Janó 44 válasza Meteorhead (#1) üzenetére


Janó 44
tag

Amikor én a Diablo 3 -t kipróbálhattam, nekem a skillrendszer volt az, ami a leginkább nem tetszett. Nem kellett volna elhagyniuk a fastruktúrát, max csak azon kellett volna változtatniuk, hogy bármerre is fejlesztjük a karaktert, bármelyik skilljeit, akkor is lehessen bivalyerős. -A II -ben ugyanis ezt tolták el a leginkább. Meg láttam videót is, amely bemutatta, hogy milyen bosszantóan erős pakknyi szörnyekbe lehet beleszaladni, ha kicsit is óvatlan egyedül játszva az ember (mondjuk ilyen volt a II -ben is, de gondolom, hogy nem ilyen sűrűn -meg még ha volt ilyen sűrűn, akkor meg miért nem lehet fejlődni mindenben a múlt tapasztalatai által?).

(#44) Janó 44


Janó 44
tag

Remélem, hogy valami igazán nagyot alkotnak, és nem elégszenek meg azzal a ténnyel, hogy "majd a WOW úgyis eltart minket...".

(#45) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Jót tenne a Diablonak is egy reboot, a stílus maga tökéletes, de egy kicsit többmindent bele lehetne pakolni, hogy ne csak klikk-klikk-klikk legyen az egész. Ja és értelmes szintre hozni a tárgyakat, ne csak többéves botozással lehessen a legjobb cuccokat megtalálni, amik amúgy kb. kötelező elemek a magasabb szinteken való életképességhez. Valamint a cuccok ramndomitásán is lehetne ésszerűsíteni, valahogy nem nagyon tudok elképzelni olyan kovácsot aki olyan 2kezes kardot eszkábálna ami ad mittomén +2 IQ-t. Hát nincs annyi esze a kovácsnak hogy ezt egy harcos fogja használni? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.