Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) FoxiestFox válasza Takhanto (#250) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ez micsoda, es mire jó?

(#252) Takhanto válasza FoxiestFox (#251) üzenetére


Takhanto
őstag

apk to bar converter, a konvertálás része jó,de nem lehet ráküldeni a playbookra mert "hitelesíteni kell" ahoz kulcsot kell regisztrálni. Majd ha sikerült akkor majd segítek neked is

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#253) FoxiestFox válasza Takhanto (#252) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja, értem... én a webes konvertert használom.
Azaz használtam egyszer, egy Trilliant telepítettem a tabletre, és jól műxik.

(#254) Takhanto válasza FoxiestFox (#253) üzenetére


Takhanto
őstag

Sikerült megcsinálnom. Webessel nehezen megy fel ,eddig nekem nem sikerült,semmit nem tudott konvertálni.

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#255) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Nincs valami reklámblokkoló a gyári böngészőhöz?
Vagy olyan böngésző, amiben van ilyen lehetőség?
Hihetetlen, hogy az eszköz erőforrásainak többsége a nyomorék flash és egyéb reklámokra megy el.. még a Youtube videók előtt is reklám van, és a videók közben is... ha rányomok a reklám x-jére, 10-ből 7-szer mellé sikerül, és nyílik meg a cseszedék...

Én nem is tudtam, hogy Adblock és Noscript nélkül így néz ki az internet... sok-sok éve használom őket asztali böngészőkben, és nem is értem, hogy lehet élni nélkülük :DDD
De viccen kívül, így szinte használhatatlan a net...

(#256) Phülöp válasza FoxiestFox (#255) üzenetére


Phülöp
addikt

Paran hasznaljuk az Origami Browsert:

[link]

Meg csak beta, ezert nehany funkcio nem mukodik, de a reklamokat jol fogja.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#257) FoxiestFox válasza Phülöp (#256) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kösz,kipróbálom

(#258) FoxiestFox válasza Phülöp (#256) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Elég jó cucc... fejlesztik még? A reklámokat elég jól fogja, legalábbis azokon az oldalakon, amiken én mozgok.

Tudsz / tudtok esetleg olyan zenelejátszót, ami boldogul flac, ogg, waw, aac, m4a fájlokkal, megjelenít borítót (és lehetőleg fájlba ágyazott szöveget), van hangszínszabályzója, és lehetőleg natív?
Androidosokat próbálgattam ki, de a hangszín egyiknél sem érvényesül..

A Playtorrent pedig nem vált be nekem, mert nem eszi meg a böngészőből nyitott magnet linkeket, kézzel beadni pedig nem lehet neki a link címét.
Az Androidos aTorrent néha működik, néha csonttá fagy, valami biztosabb megoldás kellene.
(Nem akarok sok fájlt tölteni egyszerre, csak ha pl kijön egy új sorozatrész, lekapnám ezzel.)

(#259) Phülöp válasza FoxiestFox (#258) üzenetére


Phülöp
addikt

Nalam csak a zart oldalakrol nem tolt, egyebkent mukodik a Playtorrent.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#260) FoxiestFox válasza Phülöp (#259) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Magnetet is viszi mondjuk pbay-ről?

(#261) Phülöp válasza FoxiestFox (#260) üzenetére


Phülöp
addikt

Nalam igy mukodik:

Playtorrent cikk a PlayBookBlog-on

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#262) FoxiestFox válasza Phülöp (#261) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hát ha torrent file-ból indítom, nekem is megy.
De az nem elég sajnos. :N
Szóval egyelőre meg kell elégednem az aTorrent-tel.

Normális natív zenelejátszóra esetleg tipp?

(#263) Phülöp válasza FoxiestFox (#262) üzenetére


Phülöp
addikt

Az AppWorld-ben szembejott egy Neutron Music Player nevu app, keress ra, szerintem nagyjabol fedi az igenyeidet.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#264) Takhanto válasza FoxiestFox (#262) üzenetére


Takhanto
őstag

Én azt hogy tudom tesztelni? Androidos DrTorrent-et alakítottam át playbook-ra és tökéletesen működik, természetesen torrent file-ból indítom el,mert így szoktam.

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#265) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Érdekes jelenséggel találkoztam...
Kitöröltem egy csomó képet mappástól a készülékről, de az Android programok, ha galériát hívnak be (az Androidost), ott továbbra is megvannak.
Ez így normális?
Külön kell kikeresnem egy fájlböngészővel a misc-ben az Androidot, és kidúrni a képeket onnan is?
Én azt feltételeztem, hogy valami virtuális linkkel mutatja a képeket annak a virtuális rendszernek, de ezek szerint két helyen lenne meg ugyanaz?
Vagy csupán a képek indexképeit hagyta meg? Ez sem előnyös...

(#266) Phülöp válasza FoxiestFox (#265) üzenetére


Phülöp
addikt

Igen, van kulon Androidos galeria is.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#267) FoxiestFox válasza Phülöp (#266) üzenetére


FoxiestFox
félisten

De amit egyszer felmásolok, majd törlök, az abban megmarad?
Ezt nem lehet kikapcsolni valahogy?

(#268) Phülöp válasza FoxiestFox (#267) üzenetére


Phülöp
addikt

Emlekeim szerint kulon kell torolni. Eddig osszesen egy portolt androidos app volt a gepemen, es mivel ez a szam nem is fog noni a tovabbiakban, ugyhogy a megoldast nem tolem fogod megkapni.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#269) FoxiestFox válasza Phülöp (#268) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Koszi azert. Furcsa, hogy igy oldottak meg..

(#270) larryking


larryking
senior tag

Üdvözlet. Friss playbook tulaj vagyok, és egy dolog érdekelne. Van bis előfizum, amihez 500Mb net tartozik és telefonon használom. A playbookal bridge kapcsolaton kötöm össze a telefont. Azt vettem észre, hogy ha a teló lóg a playbookon eszeveszetten nő az adatforgalom, persze semmi nincs beállítva. Ha leveszem a tabról, akkor minden ok, pár Kb a forgalom. Mi lehet az adatforgalom növekedés oka? Mert szeretném ha a telefon a playbookon lógna egész nap, de így megeszi az 500 Mb-ot egy nap alatt.

"We'll meet you where the lights are...."

(#271) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Fájl küldésre és fogadásra van megoldás blútyúkon?

(#272) lezerpiramis válasza larryking (#270) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Inkabb a PB log a telon, nem? :)

Milyen BB-d van? Sima netes opciod van a BIS mellett, ha igen, hany GB? Lehet, hogy neha erdemes hotspotot hasznalni, bar az nem Bridge (ez lehet jo es rossz is... :)), de a netes APN-t hasznalja.

(#273) larryking válasza lezerpiramis (#272) üzenetére


larryking
senior tag

Vodás bis előfizu, 500 Mb adatforgalommal. Levelezéshez több mint elég. Bb 9780 a telefon. Ha telon megy a bis egész nap olyan 3 Mb a forgalom. Ha PB bridge kapcsolódik, akkor 10 percenként 3Mb a forgalom, pedig semmi nem megy a háttérben. Nem tudom, hogy mi lehet.

"We'll meet you where the lights are...."

(#274) Phülöp


Phülöp
addikt

Ahhh, megvolt az elso kenyszerbol elkovetett ujrainditas, igy 18honap utan...
Barmilyen appot akartam inditani, az 2-3 masodperc utan kilotte magat.
Remelem, a kovetkezo masfel evben megint stabil lesz...

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#275) lezerpiramis


lezerpiramis
őstag

PlayBook-osok! Van PB-ra valamilyen használható navigáció - akár portolással (iGo, Sygic stb.)?

(#276) readyz válasza lezerpiramis (#275) üzenetére


readyz
tag

Sracok!
Az origami browsert amit tobben hasznaltok PB-n azt honnan tudnam beszerezni/letolteni?
Elore is koszi a valaszt!

Kozben meg is talaltam a linket itt a forumban :)

Koszi!

[ Szerkesztve ]

(#277) Phülöp válasza readyz (#276) üzenetére


Phülöp
addikt

Ha az en linkem, akkor szerencsed volt, mert akartam torolni, csak elfelejtettem. :)
Eventus-nak van kozvetlen linkje a crackberry forumara, ahol fel lehet lelni az aktualis legfrissebb verziot.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#278) readyz válasza Phülöp (#277) üzenetére


readyz
tag

igen a te linked az, már fut is a browser a pb-men, most ismerkedem vele...

Még 1x köszi a linket!

(#279) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Kérdésem az lenne, hogy van mód klasszikus USB mass storage mode-ban csatlakoztatni a készüléket a PC-hez? Tehát nem ilyen hálózati vagy milyen módban (Z meghajtó), hanem rendes külső tárolóhelyként.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#280) Phülöp válasza readyz (#278) üzenetére


Phülöp
addikt

Van mar kesz verzio a world-on.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#281) FoxiestFox válasza hito (#279) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Tudtommal nincs, de ez igy jobb is, mert egyidejuleg latja is a gep, dolgozhhatsz vele, mikozben hasznalod a tabot.

(#282) hito válasza FoxiestFox (#281) üzenetére


hito
nagyúr

Köszi, ez legyen a legnagyobb baja. Most jutottam hozzá egy 64GB-os változathoz, nagyon bejön eddig :) Már volt egyszer egy PB-om, még a kezdetek kezdetén, de akkor eléggé tab ellenes korszakomat éltem (mondom ha már tab akkor legalább BB, igy lázadván az android tablet dömping ellen :D ), igy hamar el is adtam. De több van ebben mint gondoltam. A hangereje és minősége egyszerűen elképesztő.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#283) FoxiestFox válasza hito (#282) üzenetére


FoxiestFox
félisten

:K

(#284) hito


hito
nagyúr

Bongeszot hogy lehet ravenni a jelszavak megjegyzesere?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#285) Phülöp válasza hito (#284) üzenetére


Phülöp
addikt

A gyari nem tudja, az Origami Browser viszont igen. Sok minden masban is tobb, mint a gyari, erosen ajanlott a kiprobalasa. Ingyenes.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#286) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Nalatok is bugzik amugy a flash?
Eleg gyakori, hogy elkezdek nezni egy videot, az elso par masodpercet gond nelkul lejatssza, majd roccen egyeg a kep, azt gyanitom, hogy a video felbontasan allit ahhiz kepst, ahogy az elindult (gondolom a gpu gyorsitas ujrainicializalja magat, azert a villanas), ujratolti a puffert, de a video megall, es hiaba nyomok neki pause-playt, vagy tekerek bele, nem folytatodik, csak ha ujratoltom az oldalt, es szerencsem van.
Eleg zavaro tud lenni...

Ez az Origami 1.0 pedig veszett jo lett. (de a flash itt is olyan sajnos).

(#287) hito válasza Phülöp (#285) üzenetére


hito
nagyúr

Basszus ez azert nem kis szarvashiba. Pedig nagyon jo a beepitett bongeszo. Tud a keszulek akarmilyen trukk segitsegevel symbian altal megosztott nethez kapcsolodni wifin keresztul vagy ez is olyan ebbol a szempontbol mint az android?

Dying: nekem eddig egyszer csinalta ezt a yt, de aztan jobb belatasra tert.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#288) Phülöp válasza FoxiestFox (#286) üzenetére


Phülöp
addikt

Nalam ugyanez van meg az asztali opera alatt is.
Nem hiszem el, hogy a playert nem teszteli senki. Egy rakas fos lett a youtube mostanra.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#289) FoxiestFox válasza Phülöp (#288) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja..par eve jobb volt, mint most
Es ez a gmail-re igaz..

(#290) hito


hito
nagyúr

A PB nem tud sajnos ad-hoc wifi hálózathoz kapcsolódni, viszont BT-on keresztül tudtam kapcsolódni a Nokia 808-amhoz és BT-on keresztül már tudom használni a mobilnetemet. :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#291) hito


hito
nagyúr

Létezik az, hogy gyári beállítások visszaállítása után (biztonsági adattörlés) a menümben semmi nincs a beállításokon és a böngészőn kívül? Egy alkalmazás sincs a menüben, a gyáriak is eltűntek :U

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#292) hito válasza hito (#291) üzenetére


hito
nagyúr

Basszus, ez mi? Se kamera, se zenelejátszó, se bb world, se galéria...se semmi :Y :O

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#293) FoxiestFox válasza hito (#292) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Maris elrontottad? Szep vagy :P

Amugy talan a hangerogombok egyuttes nyomasaval valo bekapcsolasnal lehetseges factory reset..de en is csak hallottam.. Majd megmondjak a szakik

[ Szerkesztve ]

(#294) hito válasza FoxiestFox (#293) üzenetére


hito
nagyúr

Ezhülyeez! Magát rontotta el :DDD Most akkor pihizik amíg haza nem érek. De tényleg semmi nincs a menüben.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#295) Takhanto válasza hito (#294) üzenetére


Takhanto
őstag

Persze hogy nincs, legyen wifi neted és onnantól kezdve frissíti magát aztán lesz appok is.

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#296) hito válasza Takhanto (#295) üzenetére


hito
nagyúr

Megtörtént még mielőtt olvastam a hsz-ed és tényleg igy lett. Köszi :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#297) hito


hito
nagyúr

Létezik, hogy a playbook nem tud külső eszközről fogadni fájlokat bt-on keresztül? 808-arról küldenék át képeket, de nem megy.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#298) FoxiestFox válasza hito (#297) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ez igy van, a bt itt netmegosztasra es billentyu, eger kezelesere hasznalatos.
De nem kizart, hogy van ra tweak,mint az usb hostra..

(#299) hito válasza FoxiestFox (#298) üzenetére


hito
nagyúr

Gondolhattam volna, hiszen itt minden az adatvédelem körül forog :) Nem baj, ezt is elnézzük neki. Olyan szinten lázba hozott, hogy ma megtapiztam egy Z10-et. Belesajdult a szivem annyira jó, de sajnos nem tudok megválni a 808-asomtól. Amit az hoz képalkotásban, egyszerűen utánozhatatlan. És erről nagyon nehéz lemondani.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#300) FoxiestFox válasza hito (#299) üzenetére


FoxiestFox
félisten

En nem izgulok a mobilfotozasra, tehat ha lenne ra penzem, racuppannek a z10-re, kegyetlen jo alkotmany

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.