Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rep3at


rep3at
őstag

Kíváncsi leszek hogy mit alakítanak, ezen múlik a cég sorsa. Kicsit azért szorítok nekik.

Forward thinking. كرر

(#2) Pacee87 válasza rep3at (#1) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Én nagyon szorítok, egyre szimpatikusabb és egyre komolyabb alternatívának ígérkezik az Android / WP / iOS trió mellé!

(#3) Straw válasza rep3at (#1) üzenetére


Straw
senior tag

Nem vagy egyedül, ráadásul a régiekkel ellentétben az új készülékek még tetszenek is, és a rendszer is egész pofásnak tűnik.

42

(#4) Pantal


Pantal
senior tag

Nagyon jó hozzáállás a RIM-től, persze, hogy így fejlesztenek/portolnak rá! :K

(#5) Hina


Hina
aktív tag

Ez egy remek húzás volt tőlük, az biztos.

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#6) Rage47


Rage47
veterán

Nagyon drukkolok nekik

(#7) NGA


NGA
addikt

Ez nagyon szép, de hiába lesz 70e, ha pont azok hiányoznak, amik fontosak. Pl 200 zseblámpa, 600 fingó app, 1200 hd háttér felesleges.

(#8) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Óóó! A sok alkalmazás meglepett. És merem remélni, hogy a szakmát is, meg a felhasználókat is meglepi.

pacee87: Milyen 3 nagy???? Jövő hónapban már a nyakunkon a Mozilla OS, aztán jön már a Sailfish, ősszel a a Tizen-Samsung, meg a többi... Szóval nagyon zsúfolt lesz a piac!

NGA: Ne bassz már ki velünk! Üzleti telefonon fingó app? Elment az eszed??

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9) kbencee válasza NGA (#7) üzenetére


kbencee
aktív tag

Azt olvastam valahol, hogy pont ez nem lesz jellemző rájuk.
Szurkolok nekik, legyen minél nagyobb a verseny, mi csak jól járhatunk vele.

(#10) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Szerintem a BB10-ben lesz annyi potenciál, hogy kiüsse a WP-t, és szépen növekedjen.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#11) Sacredcow


Sacredcow
csendes tag

az utolso mondatot kiragadva :

" Ráadásul az Android
alkalmazások zömével való kompatibilitás
is a platform egyik fontos erénye lehet."
errol a temarol lehet mar tudni valamit?
fog ez mukodni, vagy csak gagyizott formaban??
Ha igen, es ezen a (ha a hir igaz) majd iOS stamilitasu, es smoothsagu OSen lehetajd android alkalmazasokat futtatni, akkor talan nem a z10,de a kovi csucs instant get lenne majdan :D

Acta est fabula.

(#12) Byk01 válasza NGA (#7) üzenetére


Byk01
senior tag

Az 1000 dolláros minimum a kifizetésekhez nyilván ezért van, hogy olyan programok kerüljenek a boltba amiket meg is vesznek az emberek. A 600. fingó appal nem tudsz ennyit keresni, így gondolkodnod kell, mi az, ami nincs, vagy csak kevés, és azt csinálni, ha keresni is akarsz.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#13) Ati1979


Ati1979
veterán

Én is drukkolok nekik!

Szimpatikus cég!

(#14) alpihun válasza Polarstar (#8) üzenetére


alpihun
senior tag

+Ubuntu...

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#15) Polarstar válasza alpihun (#14) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Elnézést!

Most megyek és jól megkorbácsolom magam! :DDD

Viccen kívül. Elfelejtettem! Nem is csoda, lassan a Veresegyházi asszonykórus is új oprendszert ad ki!

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#16) Integra


Integra
titán

valaki szaki magyarázza el nekem kérem, hogy mit jelent a részleges androidos alkalmazásokkal való kompatibilitás. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17) Rage47 válasza Integra (#16) üzenetére


Rage47
veterán

én erről nem láttam még több infót, most olvastam először :F

[ Szerkesztve ]

(#18) FoxiestFox válasza Integra (#16) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Állítólag csak arról van szó, hogy egyszerű lesz portolni Androidról.

(#19) ng0ofy válasza Byk01 (#12) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

(: Keresem azt 500 embert, aki letölti a két dolláros számológép appomat! A pénzt visszafizetem, amint megkaptam a BB-től a 10000$-t :D

(#20) NeRo28 válasza NGA (#7) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Óóó azok a jó kis fingós appok,nélkülözhetetlenek:)Amúgy azt írják h kompatibilis az androidos programokkal nem?Akkor semmi gond nem lesz ha tényleg így van.Hajrá én drukkolok nekik!

(#21) Johnny194


Johnny194
aktív tag

ha többszörösét fizeted vissza, lehet róla szó :DD
sőt! befektető alkalmazást kell csinálni! az első 1000 letöltő 1 dollárjáért hármat adsz vissza!
ide számológép sem kell!
:))

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#22) pingwin011 válasza ng0ofy (#19) üzenetére


pingwin011
aktív tag

Erre gondoltam én is. Pár ismerős, aki megveszi az olcsó cuccomat, elég elérni az ezret, és nyertem 9000 dollárt....

(#23) Luck Dragon

Egy 9900 bold után csak annyit írok, hajrá RIM. :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24) rep3at válasza Johnny194 (#21) üzenetére


rep3at
őstag

Tipikus hazai mentalitás..

Forward thinking. كرر

(#25) alpihun válasza Polarstar (#15) üzenetére


alpihun
senior tag

Nem is csoda, lassan a Veresegyházi asszonykórus is új oprendszert ad ki!
ez nagy :D:D

Amúgy hajrá RiM.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#26) dani3l válasza Polarstar (#8) üzenetére


dani3l
őstag

Mondjuk a Mozillatol pont annyit varok, amilyen a böngeszöjük... Igaz ha jol remlik, azt az alsobb kategoriakba szanjak. Sailfishre meg Tizenre en is kivancsi leszek, kicsit fölpezsdülhetne mar a piac.

A cikkhez: apro hiba:

"...hiszen a kanadai cég február 18-áig meghosszabbított ösztönző programja legalább 10 000 dolláros kifizetést garantál minden fejlesztőnek a minőségi alkalmazásokért. Egészen pontosan, ha egy adott alkalmazás több mint 1000, de kevesebb mint 10 000 dolláros forgalmat generál egy bizonyos idő alatt, akkor a RIM magára vállalja a különbözet megfizetését."

Nemi ellentmondast velek felfedezni, mivel a több mint ezer, de kevesebb mint 10ezer dollaros forgalom maximum 9ezer lehet, de sehogysem legalabb 10ezer..

[ Szerkesztve ]

(#27) Johnny194 válasza dani3l (#26) üzenetére


Johnny194
aktív tag

én így értelmezem:

akinek a forgalma több mint ezer, de kevesebb, mint tízezer, az is tízezret kap

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#28) monti0222w válasza Johnny194 (#27) üzenetére


monti0222w
addikt

Én is szurkolók nekik, szimpik! :K

(#29) moleculez


moleculez
veterán

Csak remelni merem nem lesz olyan szemettelep mint a Play.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#30) dani3l válasza moleculez (#29) üzenetére


dani3l
őstag

Nemhiszem, hogy hagyjak hogy az legyen, föleg ha meg mindig komolyan veszik az üzleti szferat.. Bar a multkori videoban azt mondtak, külön "store" van az üzleti alkalmazasoknak, szoval lehet a sima itt is tele lesz fingos appal, föleg ha olyan könnyü droidrol portolni...

(#31) jacis


jacis
nagyúr

Egy qwerty-is x10-et be is kell vállalnom :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#32) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Én azért az app árakra is kíváncsi lennék. Mert jelenleg elég elborul árak vannak az Appword-ben.

Laci

(#33) NGA válasza NeRo28 (#20) üzenetére


NGA
addikt

Én ugy tudom nem futtatja közvetlenül az android alkalmazásokat, hanem át kell portolni.

(#34) fuximaxi válasza dani3l (#26) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Egyszerű példával élve:

1.311$ amit keresel az alkalmazással + 8.689$ amit a RIM kifizet nálam 10.000$

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#35) dani3l válasza fuximaxi (#34) üzenetére


dani3l
őstag

Hmm.. Jogos, ott a pont, az alkalmazason keresett penzt nem vettem figyelembe, csak amit a RIM fizet.. :R

Nem mellesleg en is rosszul fogalmaztam a kommentben, csak mar szerkesztesi idö utan vettem eszre, de latom azert erthetö volt, mire gondolok.

(#36) Cathulhu válasza Polarstar (#8) üzenetére


Cathulhu
addikt

hát pedig pont ez a helyzet. Pont ezt beszéltük egy kollégával a múltkor, hogy az ilyen 100 dolláros jutalom a port-a-thonon vagy korábban az ingyen playbook a nagy kiadókat mint mondjuk a gameloft egyáltalán nem motiválja, cserébe az összes lepukkant egyappos androidos fejlesztő (jelenleg sajnos még én is ide tartozom) simán bevállalja azt a kis plusz melót, ennek hatására rengeteg szenny appal telítődött az appworld (jó cserébe megjelentek olyan programok is mint mondjuk a dolphin). A kedvencem amikor volt a minden 100. app ingyen utat nyer amerikába event volt, láttam egy egyszerű puzzle játékot kb 100x feltöltve, csak más témákkal (pl Brad Pitt puzzle, kitty puzzle, etc)
Ez nagyon rossz gyakorlat, bár kétségtelen, hogy ezzel szépen lehet növelni a számokat az appworldben (pl ebből a 70 ezerből 15 ezer csak a legutóbbi port event)

Ami meg a cikkben említett 10k dolgot illeti, ez végre egy átgondolt akció, bár az ezres fizetett letöltést egy haldokló platformon nehéz elérni, lehet kellett volna egy 100-1000 kategória is.

Ami az android kompatibilitást illeti, senki ne reménykedjen a play storeban, apk nem telepíthető a gépre. Ami van, az egy 2.3-as csökkentett funkcionalitású android futtató környezet, ami bizonyos megkötésekkel lehetővé teszi a fejlesztőknek az androidos appok portolását, de ehhez a fejlesztőt motiválni kell. Az biztos, hogy ez egy jó kezdeményezés multiplatform címek, én is ez alapján tervezem a jövendő appokat.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#37) Dilikutya válasza Sacredcow (#11) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mi a hererák az a smoothság?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#38) válasza Cathulhu (#36) üzenetére



őstag

Azt ígérik, hogy a hasznos alkalmazások 80%-a meglesz.

(#39) Rage47 válasza Dilikutya (#37) üzenetére


Rage47
veterán

gördülékenység, gyorsaság, folyamatosság

(#40) Dilikutya válasza Rage47 (#39) üzenetére


Dilikutya
félisten

Érteni értem, mit akar vele kifejezni, inglisül van, ju knóv, de ilyen akkor sincs.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#41) dani3l válasza Dilikutya (#40) üzenetére


dani3l
őstag

hunglish-ül van biztos :D bezzeg az instant get föl se tünt senkinek.. :P

(#42) Rage47 válasza Dilikutya (#40) üzenetére


Rage47
veterán

sztem ha kötőjellel írják, akkor nincs gond vele
elég sokan használják már...

(#43) Dilikutya válasza Rage47 (#42) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kötőjellel is fos. Én még nem hallottam, nem is láttam ezt a kreténséget sehol.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#44) Rage47 válasza Dilikutya (#43) üzenetére


Rage47
veterán

szebb lenne magyarul kifejezve, de sajnos kezd ez is elterjedni, mint a lájkolás stb.

(#45) icezozo válasza FoxiestFox (#18) üzenetére


icezozo
addikt

egy kis portolási lehetőség ;)
[link]

igaz itt PlayBookra lehet de hamarosan a PlayBookon is BB10 fog futni!

http://qwankido.hu/

(#46) válasza icezozo (#45) üzenetére



őstag

...és 9900-án? Arra lennék kíváncsi hány MB a BB10.

(#47) icezozo válasza (#46) üzenetére


icezozo
addikt

a 9900 biztos nem lesz! eleve alkalmatlan hardverileg a készülék.

http://qwankido.hu/

(#48) válasza icezozo (#47) üzenetére



őstag

Ha lesz qwerty-s modell, akkor miért ne? A 9900-ban 1,2GHz proci mellett 768MB RAM van, ami nem sok. Ez lenne az egyetlen akadály, meg persze az optimalizálás. Jó én is tudom, hogy a RIM nem Apple, és most egy paradigma váltás jön.

(#49) fuximaxi válasza Rage47 (#44) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Valamiért sok (inkább nem minősítem milyen) ember úgy gondolja, hogy attól lesz "menő, trendi" stb., ha ezeket az angolból és egyéb nyelvekből átvett szavakat használja a számomra még mindig sokkal szebben hangzó magyar helyett.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#50)



őstag

BB10-től már nem lesz szolgáltatás könyv. :DD Ergo az OS7.1 is frissítve lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.