Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#74) galoslac válasza bkercso (#73) üzenetére


galoslac
tag

Elég hamar rájöttem arra, hogy csak azokat a gyerekeket merik (általános és középben is) piszkálni, akik az osztályban nem számítanak gyengének, de nem mernek nekik sem visszaszólni, sem rájuk szólni. Így a perverz hajlamaikat/nem létező hatalmukat kiélték rajtuk az osztály előtt, ezért az osztály java része félt tőlük.

Én totálisan leszartam, ha fogdosta a vállam/próbált a gyűrűjével kokit adni, akkor rászóltam mint a kutyára aki éppen a szőnyegre akart szarni.
Nem lettünk haverok, van akit tíz év után is csak vén k@rvának vagyok hajlandó szólítani, de különösebben nem érdekel, hogy már többször visszahallotta. Legyen hálás, hogy anno nem csináltam botrányt a tettei miatt, ha meg nem tetszik neki a kiérdemelt megszólítása, pereljen be!

Gyerekként is túlzott igazságérzetem volt, így a pálya alkalmatlan, semmi másra nem való "tanárokat" nem igazán csíptem, de ők sem engem.

(Összesen 1 szaktanárim és talán 1 osztályfőnöki figyelmeztetésem volt, de egyik sem azért mert jártattam a számat, általában akit komolyabban kiosztottam az inkább kussolt és max nem köszön azóta sem.)

Eladó Bosch IXO nyomatékadapter 1500/db egy-több-sok mint a kínainál

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.