Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) proly01 válasza Robertoq (#50) üzenetére


proly01
őstag

Szerintem ez most brutál lesz

:C :Y esküszöm már alig várom.....remélem nem lesz csalódás :U

Ha 0.24 nél megállítod a videót konkrétan majdnem az egész telefon látszik ;)

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#52) Robertoq válasza proly01 (#51) üzenetére


Robertoq
őstag

ÉN az hittem igazak lesznek az eddigi kiszivárgások és nem marad izgi, de talán mégis. 38ál látszik szemből is a körvonala :)

(#53) AS válasza proly01 (#51) üzenetére


AS
félisten

Ebből valaki azt szűrte le hogy stereo speker lesz benne. Na meg fém :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#54) Robertoq válasza AS (#53) üzenetére


Robertoq
őstag

A sztereó hangszóró ebből (is) lett leszűrve:

Forrás (eredetileg Samsung norvég oldalán)

[ Szerkesztve ]

(#55) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Remélem végre a samu is bevezeti a knock-knockot, egyetlenegyszer próbáltami de azóta mindig azt veszem észre hogy így próbálom feléleszteni. Vagy ez szabadalom alatt áll?

(#56) proly01


proly01
őstag

AS: A videóban mondja, hogy Holnap folyni fog a fém,a szép erősebb lesz a határok eltűnnek a gondolatok szabadok lesznek a színek világítani fognak a jövő lesz a jelen

Amúgy ha a videót jó helyen állítod meg 0,3 és 0,4 mp között akkor teljesen körvonalazódik a telefon (szerintem alja vagy teteje) mert ha csak folytonosságában nézed úgy tűnik ennél a résznél mintha a hajlított kijelzőről lenne szó ott de látszik szerintem hogy ez maga a telefon és a mellékelt hivatalos kép is ezt igazolja ott is az alján mintha két részből állna a hátulja.Mikor oldalról látod a telefont(azt a vonalat :D ).

íme....

Kicsit olyan is ez ha jobban megnézed mint az ívelt UHD TV k a samsungnál mintha kicsit arra utalna a telefon kinézete innen hogy homorú is lenne a kijelző ezen a képen.Mint pl az LG G flex csak nem hosszában hanem ez esetben keresztben.

Én már csak abban reménykedem,hogy nem csak hajlított kijelzős változat lesz mert az nekem nagyon nem jön be :(
Na meg persze abban,hogy nem lesz olyan mint az S3 (elnézést a tulajoktól) mint egy tavi kacsázó kő mert a fentebb említett hivatalos képen amin oldalról látható a telefon nagyon úgy fest hogy olyan lesz mint egy szappantartó és a kép alapján én a 2 nappal ezelőtt megszellőztetett 6,9mm es vékonyságba is belekötnék.Max lesz olyan pont ahol 6,9 de máshol 8,5mm :DDD ....na de 1 hét múlva kiderül úgy is.

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#57) Dr.Anonymus válasza proly01 (#51) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

Ez a reklám odaver :K
És reménykeltő. :B
Csak aztán nehogy az legyen, mint az elmúlt években, hogy nagy a hype, és így nagy a kiábrándultság is.

(#58) proly01


proly01
őstag

Az a jel amúgy az a villám szerű alatta a vonallal nem az akar lenni hogy

Zero Project és alatt az meg a telefon oldalról? :F

....Pr:)ly....

(#59) proly01


proly01
őstag

így értem :)

????

....Pr:)ly....

(#60) Dr.Anonymus válasza proly01 (#59) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

lehet, vagy azt, hogy lightning cable kompatibilis lesz az S6 ;]

[ Szerkesztve ]

(#61) proly01 válasza Dr.Anonymus (#60) üzenetére


proly01
őstag

Én tartok tőle,hogy ne is lesz semmiféle sima kijelzős modell hanem csak ez a "hajlított" kijelzős akkor viszont nekem kuka lesz a 6 os széria :( egyáltalán megerősítették hivatalosan hogy nem csak hajlított kijelzős lesz belőle?
Mert nekem a hivatalos képek alapján az a sejtésem,hogy duplán hajlított kijelzős modell lesz csak és az lesz az S6 és az lesz a nagy szám,hogy nem lesznek rajta fizikai gombok csak a home gomb és a bekapcsoló vagy az sem.Legalábbis a hivatalos képek alapján én csak erre tudok következtetni...

Ez alapján.

Akkor tényleg csalódás lenne számomra :(

....Pr:)ly....

(#62) Robertoq válasza proly01 (#61) üzenetére


Robertoq
őstag

Biztos lest sima meg edge változat is, ha jól emlékszem mindkettő feltűnt antutuba, meg nem hiszem, hogy edge változatból elő tudnának annyit állítani amekkora kereslet várható S6-ra.

(#63) AS


AS
félisten

EDGE. hivatalos kép.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#64) proly01 válasza AS (#63) üzenetére


proly01
őstag

Az a durva,hogy sehol nem írják,hogy ez az Edge mindenhol azt írják ez az S6 :(
Már a sammobil is így emlegeti....és szerintem csúnya is :(((

Mondtam én,hogy sima kijelzős nem is lesz :W pedig szerintem így nem fog sok embert megérinteni,ha ebbe az irányba mennek el.Engem legalábbis biztos nem.
A másik a vastagsága,igaz 6.9 az oldala egy ponton a többin mint sejtettem kb 9mm

....Pr:)ly....

(#65) AS válasza proly01 (#64) üzenetére


AS
félisten

Biztos lesz sima is:) Edge gyártása jóval drágább ez nem éri nekik meg. Ahogy LG sem G Flex 2 öt ad csak ki pedig az csucsmodel . De lesz G4 ami ugyan azt tudja csak nem hajlított :)
Ezért nem kell aggódni. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#66) proly01 válasza AS (#65) üzenetére


proly01
őstag

AT&T amerikai oldalán a forúmban megerősítették,hogy csak ez az egy féle mint 2 oldalán hajlított kijelzővel rendelkező S6 modell ismert és rendelhető elő. :(

....Pr:)ly....

(#67) Robertoq válasza proly01 (#58) üzenetére


Robertoq
őstag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.