Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szevam


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Ez hihetetlen :). Pont most írtam be a Topicba, és kaptam -secret- kollégától a linked. Szerintem valami wireless adatátvitel volt ondőfláj. :R

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#2) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

:C

(#3) bitpork válasza Szevam (#1) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Tudod hogy megy az infó direktben is de nemrégen volt itt villámlátogatáson focvis és gondoltam akkor már legyen egy kiírás is belőle :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Visszatalálós HSZ :P

⭐ Stella

(#5) kelly416


kelly416
veterán

Szia!

Jelentkezünk mi is. Még nincs kész a vas, de már majdnem elkezdtük. :B Legrosszabb esetben idén is Lodgy marad.

Szerk.:
Szavaznék, de nem tudok. Nem szívesen mondanánk le az eddig tapasztalt kiváló minőségű és ízű étkekről, de ha a séfek és más egész nap tevékenykedő (főként hölgyek) szívesebben lógatnák kicsit a lábukat és beszélgetnének, akkor minden további nélkül rendelős kajára szavazok. Ha ez nem opció (saját feleségemet ismerve rosszul esik Neki, ha csak ül és nem Ő főz/süt), akkor szavazunk csak a megszokott étkekre.

[ Szerkesztve ]

(#6) bitpork válasza kelly416 (#5) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ne azzal törődj h az étel hogyan, hanem hogy gyertek! :) Ha nem szeretnénk a főzőcskét akkor még pénzért sem tudnátok rávenni ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#7) bitpork válasza radi8tor (#4) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A címet tudod? Mert inkább oda kellene találni mint ide :P

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#8) radi8tor válasza bitpork (#7) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Majd elkérem, ha már megvan az időpontja :)

⭐ Stella

(#9) kelly416 válasza bitpork (#6) üzenetére


kelly416
veterán

Ok! Akkor irányulok szavazni.

(#10) Szevam válasza bitpork (#3) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Igen tudom ;)

Voks leadva, a pulledporkot és az oldalast nem lehet kihagyni :N

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#11) Somatom


Somatom
veterán

De jóóóó!!!! :C Ha véletlenül a szabis kéthetemre esik az időpont, akkor szívesen segítek az előkészületekben. Sztem a Balcsin nem olyan nagy kunszt megoldani a kaját. Két tonnás horgom van. Hajnalban "kölcsönzünk" egy lacikonyhás utánfutót. Pár fordulóval kürtöskalácsunk, meg céllövöldénk is lehet. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#12) SpaceKombajn válasza Szevam (#10) üzenetére


SpaceKombajn
tag

a pulledporkot és az oldalast nem lehet kihagyni

Nem lehet megunni, ez az amit nem lehet megunni :) (tej helyett)

Ennyi, plusz a kiváló társaság.

spacetime

(#13) bitpork válasza kelly416 (#9) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ne felejtsd el ide is megírni a lehetőséget ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14) focvis válasza bitpork (#3) üzenetére


focvis
veterán

Hoppá, hoppá! :C

Legyen kedden!

(#15) Somatom


Somatom
veterán

Nekem ilyen az augusztus. A reményhal meg utóljára. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#16) -secret- válasza Somatom (#15) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Halisten en ugy hivom az alkalmazottakat ahogy akarom. ;]

(#17) Somatom válasza -secret- (#16) üzenetére


Somatom
veterán

Hát engem hiába hívogatnál a pihi kéthetemben. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18) kelly416


kelly416
veterán

Én lennék az egyik, aki maga is beszállna (új belépőként) a séfek közé. Felajánlottam, hogy flekken, mics, csevap, pljeskavica vonalon beszállnék a választható étkek tárházába.

Kb. 1/3kg hús per koponya amit én gondolok, de szóljatok ha nagyon eltévedtem.

Szóval ha van ezekre jelentkező, szívesen veszem. Ha nincs (itt, mert privátban már van) akkor is sütök, csak keveset.

Jelen pillanatban majdnem 4000Ft/kg a legdrágább hús, tehát kb. 2000Ft/fő árban kenyérrel, mustár/majonéz/kecsap/stb. szószokkal együtt tervezhető lesz a költség szerintem. Nyilván ha beszakad a piac és 1000 lesz a hús meg 200 a benga, újratervezünk. ;)

(#19) bitpork válasza kelly416 (#18) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Helyes-helyes: szerintem engem már fel is vehetsz mint Malacot. Na nem mint alapanyag hanem mint fogyasztó.
Kérdés: van apparátod vagy az itteni minit tudod használni?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#20) kelly416 válasza bitpork (#19) üzenetére


kelly416
veterán

Sütőt, szenet, gyújtóst, piszkát, csipeszt, stb… mind viszem. (Remélem. :B )
Terveim szerint hely kell egy pici, és ennyi. Na meg türelem és füstállóság. :DD

(#21) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Időpontra valami konkrétabb?

(#22) radi8tor válasza -secret- (#21) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Egésznapos.

⭐ Stella

(#23) -secret- válasza radi8tor (#22) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:P

(#24) 6030D válasza bitpork (#7) üzenetére


6030D
Ármester

Ha ez nálad a Balatonon, és aug 7-13 között, akkor én mennék, mert pár utcányira leszek onnan. :) Szavazatot leadtam, mindegy mennyibe kerül, láttam képeket. :Y Várom a fejleményeket. :R

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#25) Somatom


Somatom
veterán

Voltam már autóval, villanybringával. Lehet, hogy idén villanyroller lesz. Ahhoz még bringajegyet sem kell venni a vonaton. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#26) bitpork válasza -secret- (#21) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Folyamatban van, amint lesz bármi közelebbi azonnal jelzek!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#27) radi8tor válasza Somatom (#25) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Neked szeretettel :D [link]

⭐ Stella

(#28) kelly416 válasza radi8tor (#27) üzenetére


kelly416
veterán

Ezt azért nem értem. A következő az lesz, hogy ne gombolja ki az ember a nadrágját vagy csatolja ki a nadrág övét akármennyire is szorít egy jó ebéd után? Nem mindegy, hogy cipőben vagy nélküle? Nekem ez már felesleges kötekedés kategória. Ezek az emberek biztos többet vezetnek mint a legtöbb rendőr, ne akarják már megmondani nekik, hogy jobb.
Arról meg ne is beszéljünk, hogy sokan a koszos cipőjüket nem akarják betenni a tiszta fülkébe. Ott élnek, ott esznek, ott alszanak, kényesek rá.

(#29) radi8tor válasza kelly416 (#28) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem a cipő az a ruházat része. Gondolj csak abba bele mennyivel jobban bírja a lábfej cipőben vagy nélküle nyomni a kemény pedált. Vagy mi történik akkor ha mondjuk hirtelen ki kell szállni a járműből.

Fülkében akkor tartson váltó cipőt/papucsot.

[link]

⭐ Stella

(#30) Somatom válasza radi8tor (#27) üzenetére


Somatom
veterán

Nem szeretek lábbeli nélkül vezetni. Bevallom, a vezető "állásig" cipős vagyok, de középre már nem lépek cipőben. Aki a lépcsőn tartja a cipőjét, az is használhat bent tiszta papucsot. Vannak direkt kamionos papucsok.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#31) kelly416 válasza radi8tor (#29) üzenetére


kelly416
veterán

Ennyi erővel télen a kabátot se vedd le, de ki se gombold. Sőt, láthatósági mellény is legyen még a kabáton pluszban, mert akármikor ki kell ugranod a fülkéből. :DDD
8 órán át nyomjad a gázt (bár van tempomat a legtöbben) zárt cipőben egy üvegkalitkában? Nekem néhány mozdonyvezető van a kezem alatt és én is vezettem meg ültem/álltam pár órát vezetőálláson nyáron. Klíma ide vagy oda, ha rád süt a nap, meleged van. Nem picit. Ha már csak egy zárt lábbelitől meg tudsz szabadulni, már sokat jelent.
Havert megállították évekkel ez előtt Suzuki Marauderrel, hogy ne papucsban. Azt megértem, mert leteszed a lábad a motorról minden megállásnál és botlásveszélyes. De autóban, kamionban ez már nem állja meg a helyét.
Amit kiollóztál, akár egy lúdtalpbetét reklámszövegének részlete is lehetne. Le van írva valahol, de nem szabály, nem kötelező, csak egy ajánlás. És gyanítom nem is ortopéd orvos támasztotta azt alá, bár laikus szemmel érthető az intelem.

Megint elkaptunk valami fonalat és rossz felé húzzuk. Szerintem. Egyszer rendbe kellene tenni azt, hogy akik milliókat, milliárdokat lopnak, kapják meg a büntetésüket és a vagyonuk kerüljön vissza eredeti helyére. Akik jogsi nélkül vezetnek, akiknek nincs műszakijuk (mert amúgy sem kapnának), kerüljenek ki közforgalomból. A bandában késsel hadakozó nyomik legyenek rendbe téve, bekussoltatva. Az orvosoknál ne csak az kapjon ellátást aki sosem dolgozott, de családdal megy be vagy villant lóvét, hanem az is akitől rendszeresen vonják a tb-t, ezért nincs plusz pénze villantani. Annyi minden sokkal fontosabb dolog lenne ennél, de sokkal egyszerűbb baszogatni a dolgozó embereket, mint előkeríteni a léhűtő semmirekellők pénzforrását.

Na mindegy. Hagyjuk is, mert politikai és hovatartozási kérdések boncolgatásához vezetne, annak meg nem itt a helye. Pedig csak annyit akarnék jelezni, hogy sokkal nagyobb dolgokat kellene egyszer rendbe rakni, és ha az kész, akkor foglalkozni csip-csup ügyekkel.

Ne vedd magadra, nem ellened szól, hanem az oktalan beleokoskodás ellen vagyok a szervek részéről.

(#32) Somatom válasza kelly416 (#31) üzenetére


Somatom
veterán

Pedig, igaza van, a szabály él, mindenhol büntethetnek érte. Kötelező céges oktatásokon is meg szokták említeni. Nemtom egy mozdony fülkéje milyen, de a kamionokban nagyon hatékony a klíma. Nyáron inkább arra kell vigyázni, hogy ne fázzunk meg. A kamionos papucs szellőzik, tök kényelmesen lehet benne vezetni, akár több órát is. Hidd el, hogy egy kamionban semmi sem indokolja a mezitláb, vagy zokniban vezetést.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#33) radi8tor válasza kelly416 (#31) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem büntették őket a mezitláb vezetésért szerintem, csak figyelmeztetést kaptak.

⭐ Stella

(#34) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nálam pl a Szeged Dán út mezítlábas.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#35) Somatom válasza bitpork (#34) üzenetére


Somatom
veterán

Biztos nem tévedtél? A Google Térkép szerint Szegeden nincs Dán út. :DDD

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#36) kelly416 válasza Somatom (#32) üzenetére


kelly416
veterán

Akkor nem szóltam, nem tudtam, hogy szabály is van rá. Ebben az esetben jó arcok voltak, hogy csak figyelmeztettek. Magával a szabállyal továbbra sem tudok azonosulni, de ez innentől az én bajom.

Amelyikben van klíma, az általában hatékony, de az ablakon betűző nap akkor is forró és felforrósítja a bőröd, ruhád. Lehet, a régi konstrukcióba minimális uv védelem sem fért vagy fogalmam sincs mi az oka, de nem kellemes.

(#37) kelly416 válasza radi8tor (#33) üzenetére


kelly416
veterán

Ez kerek, de eddig azt hittem, olyan dologért figyelmeztettek ami nincs szabályként lefektetve. Sorry.

(#38) KerteszB


KerteszB
tag

Sziasztok! Ez most mi is lenne pontosan és hogyan nézne ki, mert most találtam ide és láttam meg ezt a szervezkedést. Merrefelé lesz? A mikor, azt látom, hogy most alakul ki. Belépő lesz vagy nem? Regisztrálni kell rá? Hogy nézne ki a program?

A válaszokat előre is köszönöm :)

(#39) bitpork válasza KerteszB (#38) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A másik post alatt ment a válasz :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.