Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) proof88 válasza Szten Márs (#22) üzenetére


proof88
addikt

Érdekesnek találom hogy általában a nyolcadikról esnek ki az emberek. Szerintem ha lenne egy statisztika hogy panel házakból emeletenként hányan estek ki, akkor a 8. emelet nyerne. Ennek szeretném megtudni az okát.

Továbbá, egyáltalán nem találom viccesnek a történteket.
Indoklás: egyszer aludni szerettem volna délután, vagyis anyám erőltette a délutáni alvást, mert még kicsi voltam, de a házban lakó néni úgy gondolta hogy ő most kiugrik és persze pont oda tudott esni, ahová a mi erkélyünk néz, sőt amikor helyszíneltek a rendőrök, még be is jöttek hozzánk mert használni akarták a vezetékes telefonunkat... szóval nem tudtam aludni!
A másik esetnél meg hazaérve láttuk hogy megint helyszínelnek, és nem mehettünk fel addig amíg be nem fejezték, úgyhogy akkor is morcos voltam.
A harmadik esetnél nem voltam ott.
De volt egy negyedik eset is: óvodában voltam, kinn a többiekkel az udvaron, amikor is megérkezett a földre az óvoda melletti több mint 10 emeletes panel házból kizuhanó ember. Na, véget ért az udvari mulatság.

Szóval végeredményben, ezek tényleg nem vicces dolgok. Főleg akkor nem amikor az öngyilkos jelölt beugrik a metró elé, úgy, hogy a szélvédőt betörve megérkezik a vezetőfülkében és az egyik vezető megsérül. Na azt tényleg nem találom viccesnek.

De azért én tudok rajta mosolyogni. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.