Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sz4blya


sz4blya
csendes tag

hát szvsz elég elkeseredett lehetett a férfi, az egész életét kihúzzák alóla :(

ilyenkor ugye a lakásért már kifizetett pénzt sem kapja vissza? gondolj bele, ha te elveszted az állásod, majd ennek következtében a házad, amiért évekig gürcöltél és több millió forintot kifizettél érte... :(

verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#2) Mr X válasza sz4blya (#1) üzenetére


Mr X
veterán

Az hagyján, hogy elveszted, de még mindig adós maradsz adott esetben több millió forinttal...

A ti isteneteknek ehhez semmi köze, ez az emberek "munkásságának eredménye...

[ Szerkesztve ]

(#3) bullseye válasza sz4blya (#1) üzenetére


bullseye
addikt

ami már kifizetett azzal kevesebb az adóssága, a baj az, hogy az árfolyamok miatt néha 2-3 év fizetés után több az adósság, mint amennyit felvett. Ha kilakoltatják, eladják a házát (persze nem annyiért, mintha ő árulná, több ideig), annak az árából lejön a maradék adósság, a jogi, végrehajtási költségek, ami még eszükbe jut, és jó ha marad valami szerencsétlennek.

ha felrobbantja a házat, akkor azt le kell bontan biztonsági okokból, a szándékosság miatt még a biztosító sem fizet, azaz marad a tartozása, csak lakása nem lesz, pontosabban lesz, ingyér koszt+kvártély

de a hírből nem derül, hogy ez az igazság, vagy a pasasnak soha nem let volna szabad felvennie a kölcsönt, pláne nem valutára, de megtette, mert megtehette... rosszabb esetben még fikázta is a forinthiteleseket, hogy ő mennyivel olcsóbban megúszta.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4) BITBOYS válasza bullseye (#3) üzenetére


BITBOYS
addikt

Az utolsó mondatod csak a tüzet szítja, ráadásul rosszindulatú feltételezés.
Mi van akkor, ha megörökölte a tartozást?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#5) bullseye válasza BITBOYS (#4) üzenetére


bullseye
addikt

bármi lehet. egy másik topikban azonban voltak adatfélék, hogy a hitelesek egy része fizethetne, csak nem akar, mert még védi a kormány. olyan is van. Pont olyan embernél, aki utána robbant, elnézést, hogy szítom a gázpalack alatt a tüzet...

mellesleg nem egy ilyen devizással találkoztam 5-8 éve. Sőt, egy ismerősömmel megesett az, az első gondoknál, hogy nem tudta fizetni (vagy csak nehezen), mert nagyon ugrott az árfolyam, de valójában még úgy is kevesebbet kellett volna, mint a forintosoknak. Csak egyszerűen többet, mint ami be lett tervezve az elején.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#6) FF23


FF23
senior tag

A hírben az van, hogy az önkormányzat kérte a rendőri segítséget a kilakoltatáshoz.
Szóval ez inkább felgyülemlett közüzemi tartozás, helyi adó....lehet.

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#7) darál0w


darál0w
Jómunkásember

Mályi...itt van a szomszédban. lehet elgurulok megnézni.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#8) dízelracer válasza BITBOYS (#4) üzenetére


dízelracer
senior tag

OFF

Bizony van ilyen is. Haverom is örökölt ~1.1millió adósságot az alkoholista apjától. Felvett az mindenféle hiteleket, hogy tudjon miből inni. Persze nem fizette azokat. Az öreg váratlanul megpusztult a pénzintézetek meg perre mentek. A bíróságot baromira nem érdekelte, hogy évek óta külön háztartásban éltek és az apja felé sem nézett amióta elhúzott otthonról. A srác az egyetlen örököse, fizessen és kész. Undorító. Sejtheted minimálbéres fizuból mikorra törleszti le...

(#9) danih


danih
addikt

Oh csak nem CHF hiteles? Vagy egy pármillás közműtartozás?
Mert tartozni ugye nem gond, de ha már fizetni kell, inkább felrobbantom a házat...
Itt a szomszédban is volt egy idióta, felgyújtotta a nyolcadik emeleti panellakását majd kiugrott az ablakon.
A világnak ezen a kis zugában az emberek nem szeretik vállalni felelősségüket tetteikért.

[ Szerkesztve ]

(#10) adalbert1 válasza dízelracer (#8) üzenetére


adalbert1
veterán

Lehet olyat is hogy nem fogadja el az örökséget, persze akkor nem csak a tartozásról mond le, hanem arról is ami plusz lenne.

(#11) proof88 válasza danih (#9) üzenetére


proof88
addikt

én nem tudom miért olyan érdekes kiugrani pont a 8.-ról, de ahol én lakok, na itt már 3 ember is kiesett már a 8.-ról, igaz az egyik egy kis segítséggel :D

(#12) mephi666 válasza adalbert1 (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

ezért kell mérlegelni: örökség mennyi pluszt hoz és mennyi kiadást... aztán, ha ráfizetés lenne az egész, akkor le kell róla mondani :K senki nem kényszeríthet rá, hogy válladra vedd a más által felhalmozott hitelt... persze ha aláírod, hogy arra is igényt tartasz, akkor szívhatod

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) Szten Márs válasza proof88 (#11) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

És ez ennyire vicces lenne? :F

(#14) baluka26 válasza BITBOYS (#4) üzenetére


baluka26
veterán

Ahogy én tudom, tartozást nem lehet örökölni.
Gyakorlatilag, ha örökölsz x összeg tartozást, és mellé y vagyont, akkor y-ból kivonják az x-et. Ha ez a szám pozitív, akkor örökölsz, ha nem, akkor nem örököltél semmit.

Ez egy ügyvéd mondta nekem pár hónappal ezelőtt. :K
danih: Így van! Amikor alacsonyak voltak, akkor mindenki röhögött a markába, és elköltötte a zsebében maradt pénzt, most fordult a kocka. Ez egy ilyen, ha bankspekuláció, ha nem.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#15) ollie válasza sz4blya (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Attól függ, hogy kap-e valamit vissza, hogy mennyiért adják el a házat. Ha többért, mint amennyi a még fennálló tartozása, akkor természetesen megkapja a különbözetet. De ilyen ritkán van.

Egyébként meg ha valaki tartozik, azt fizesse is ki.

***

(#16) baluka26 válasza baluka26 (#14) üzenetére


baluka26
veterán

"...alacsonyak voltak az árfolyamok", kimaradt.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#17) proof88 válasza Szten Márs (#13) üzenetére


proof88
addikt

most sírjak vagy nevessek ... :U

(#18) föccer


föccer
nagyúr

Banki elárverezés:

Egyrészt ez már a sokadik türelmi idő lejárta után van. Másrészt ha valaki veszi a fáradságot és mielőtt felhalmozná a tartozást besétál a bankba, és előadja a világ fájdalmátm, akkor a bank hajlandó lesz szerődést módosítani, hogy a pénzéhez jusson. Alapjában véve a banknak a pénzére van szüksége, és nem a lakásokra.

Egyébként meg az eladási árból levonják a tartozást, levonják az egyéb költsáégeket és kamatokat, majd ha marad, akkor az az egykori tulja. A ciki akkor van, ha az eladási ár nem fedezi az össze költséget és hitel tartozást. Mert akkor úszott a ház, nincs pénzed, ráadásul még tovább tartozásod is fennmarad.

Egyébként a tegnap a tv-ben még az is benne volt, hogy éppen váló félben van a familía, így nem valószínű, hogy csak a tartozás van a háttérben.

Forint vs chf. Amikor én felvettem a lakás hitelt 3 éve, 146,48 huf/chf árfolyamon, akkor a törlesztőm ~120k-ra jött ki. A forintos hitelnél ez 135k lett volna. Azóta a törlesztőm ~175k. Igaz eben benne van 0,5% kamat emelés, ami az eredeti szerződésbe is benne volt. NAszóval, ha valaki azt mondja nekem, hogy még most is kevesebbet fizet a chf-re, mint fizetett volna a forintra, azt nem hiszem el. :) Bocsesz, de ez van.

A fizetni tudna, de nem akar témára meg csak annyit tudom mondani, hogy aki a kilakoltatási monatóriumra játszik, az szerintem nagyon rosszut teszi. Már csak azért is, mert attól, hogy a bank nem veheti el a lakását (amihez hozzá teszem teljes mértékben joga van) attól a hitel megvan, és ráadásul a teljes összeg kamatozik, ráadásul kamatos kamattal és késedelmi díjjakkal. Szóval ha valamikor eltörlik ezt a kilakoltatási tilalmat, akkor majd csak pislogni fog a tag, hogy hopp, a 8 milliómból hogyan lett 1 év alatt 12? PErsze akkor megint a bankot fogják szídni, hogy milyen mocskos egy szemét banda. Ja, hogy csak gondolkodni kellett volna? Azt minek. Arról nem is beszélve, hogy banki hiteln nélkül a legtöbben még mindig a szüleinknél, vagy albérletben laknánk.

No elég a puffogásból. Mindenkinek szép napt.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19) dabadab válasza föccer (#18) üzenetére


dabadab
titán

Mondjuk a te kolcsonod azert abban kulonbozik az atlagtol, hogy neked sikerult azt kb az elmult evtized legalacsonyabb CHFHUF arfolyamanal felvenni - ha te is 160-170 Ft tajan veszed fel, akkor azert mashogy nezne ki a dolog.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#20) baluka26 válasza dabadab (#19) üzenetére


baluka26
veterán

tényleg :K

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#21) mephi666 válasza dabadab (#19) üzenetére


mephi666
nagyúr

ezt akartam írni... én 164-en vettem fel... pont egy csúcsponton... örültem is, amikor lement 140 környékére, de utána úgy elszállt, mint a huzat :O

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22) Szten Márs válasza proof88 (#17) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Temetéseken is elő szoktad ezt a dumát szedni?
Mindegy, hagyjuk... ha ennyire nem érthető számodra, hogy talán nem a legnagyobb poén, ha pár ember kizuhan a nyolcadikról, teljesen felesleges a továbbiakban bármilyen párbeszéd kettőnk között.

(#23) föccer válasza dabadab (#19) üzenetére


föccer
nagyúr

Igen ez is benne van. De az is benne van, hogy nekem, sokan másokkal ellentétben, a bank nem emelt egyoldalú szerződésmódosítással kamatot az esetleges kieső profit pótlásaként. Így én ténylegesen csak az árfolyam kockázatól fakató és a kamatlépcső miatti + törlesztőt fizetem.

Szten Márs: Most akkor borzadj el, de én anyám temetésén mondta, ha nem is pontosan ezt, de ez volt az értelme. Súlyos beteg volt, és az utolsó 1-1,5 évben kb csak kábítószerrel telepumpolva tudott megmaradni. Saját magáról gondoskodni sem tudott, így én jártam le hozzá minden este. 2*150 km 12-13 órás műszakok után. a 7 minden napján. Szóval vessetek meg érte, de én azt modnom, hogy mindenkinek jó ez így. Neki, mert nem szenved, nekünk, mert nem szenvedünk, és van életem.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#24) BITBOYS válasza föccer (#23) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hasonlón mentem keresztül én is :(

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#25) proof88 válasza Szten Márs (#22) üzenetére


proof88
addikt

Érdekesnek találom hogy általában a nyolcadikról esnek ki az emberek. Szerintem ha lenne egy statisztika hogy panel házakból emeletenként hányan estek ki, akkor a 8. emelet nyerne. Ennek szeretném megtudni az okát.

Továbbá, egyáltalán nem találom viccesnek a történteket.
Indoklás: egyszer aludni szerettem volna délután, vagyis anyám erőltette a délutáni alvást, mert még kicsi voltam, de a házban lakó néni úgy gondolta hogy ő most kiugrik és persze pont oda tudott esni, ahová a mi erkélyünk néz, sőt amikor helyszíneltek a rendőrök, még be is jöttek hozzánk mert használni akarták a vezetékes telefonunkat... szóval nem tudtam aludni!
A másik esetnél meg hazaérve láttuk hogy megint helyszínelnek, és nem mehettünk fel addig amíg be nem fejezték, úgyhogy akkor is morcos voltam.
A harmadik esetnél nem voltam ott.
De volt egy negyedik eset is: óvodában voltam, kinn a többiekkel az udvaron, amikor is megérkezett a földre az óvoda melletti több mint 10 emeletes panel házból kizuhanó ember. Na, véget ért az udvari mulatság.

Szóval végeredményben, ezek tényleg nem vicces dolgok. Főleg akkor nem amikor az öngyilkos jelölt beugrik a metró elé, úgy, hogy a szélvédőt betörve megérkezik a vezetőfülkében és az egyik vezető megsérül. Na azt tényleg nem találom viccesnek.

De azért én tudok rajta mosolyogni. :)

(#26) baluka26 válasza föccer (#23) üzenetére


baluka26
veterán

föccer, a 11. hsz-ról van szó, ahol a kollega viccesnek találja, hogy valaki segítséggel kiesett a 8. emeletről. Szerintem Te nem erről beszélsz :N

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27) proof88 válasza baluka26 (#26) üzenetére


proof88
addikt

nem az volt a vicces hogy segítettek neki, hanem hogy így összességében az egész :N

(#28) föccer válasza baluka26 (#26) üzenetére


föccer
nagyúr

Ok, ez elkerülte a figyelmemet. :B

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#29) Chaser válasza dízelracer (#8) üzenetére


Chaser
titán

UFF

Szerény jogi tudásom van, de amennyire én tudom, bármilyen örökséget vissza lehet utasítani, így az adósságot is. Persze ha házra vett fel hitelt az öreg az más tészta. Ilyen esetben nem tudom mit lehet kitalálni, ahhoz már tényleg -jó- ügyvéd kell.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30) rt06 válasza bullseye (#3) üzenetére


rt06
veterán

"de a hírből nem derül, hogy ez az igazság, vagy a pasasnak soha nem let volna szabad felvennie a kölcsönt, pláne nem valutára, de megtette, mert megtehette... rosszabb esetben még fikázta is a forinthiteleseket, hogy ő mennyivel olcsóbban megúszta."

a hirbol szamomra az sem derul ki, miert is akartak kilakoltatni

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#31) BITBOYS válasza rt06 (#30) üzenetére


BITBOYS
addikt

Végül semmi köze a frankhitelhez: Ezt az infót találtam..

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#32) bullseye válasza rt06 (#30) üzenetére


bullseye
addikt

persze, még az is csak feltételezés volt, mint kiderült a két hozzászólás között, a helyzet még durvább volt. Feminizmus végzett az áldozattal...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#33) Szten Márs válasza bullseye (#32) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Feminizmus? :F

(#34) danih válasza Szten Márs (#33) üzenetére


danih
addikt

Ez a része engem is érdekel :)

(#35) rt06 válasza bullseye (#32) üzenetére


rt06
veterán

errol jut eszembe:
- miben hasonlit a no es a hurrikan?
- ???
- mikor jon, forro es nedves, mikor megy, viszi a kocsit es a hazat...

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#36) Chaser válasza danih (#34) üzenetére


Chaser
titán

Nagyon egyszerű, félrevezető címet adtak a cikknek, hatásvadász ****** a szerző, ennyi. Az ürge nőjének nevén volt a ház, amit szeretett volna lenyúlni, a csóka meg inkább felrobbantotta. Mondjuk megvárhatta volna amíg bemegy a házba a csájé, hisz' "asszony kell a házba".

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#37) darál0w válasza Chaser (#36) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hmmm...info honnan?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#38) BITBOYS válasza rt06 (#35) üzenetére


BITBOYS
addikt

Mi a különbség egy menstruáló nő, és egy terrorista között?
-A terroristával lehet tárgyalni

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#39) dabadab válasza Chaser (#36) üzenetére


dabadab
titán

Azert jo latni, hogy te innen egesze biztosan megmondod, hogy kinek van igaza, meg hogy kit kellen felrobbantani. Mindig irigyeltem az ilyen parafenomen kommenteloket :)

DRM is theft

(#40) BITBOYS válasza Chaser (#36) üzenetére


BITBOYS
addikt

Itt vagyok, mond nekem ;)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#41) danih válasza Chaser (#36) üzenetére


danih
addikt

Akkor lehet, hogy más cikkről beszélünk, és én nem láttam azt, amire te gondolsz.
Két cikket futottam át, és még mindig nem értem, hol van itt a feminizmus :)

(#42) Chaser válasza darál0w (#37) üzenetére


Chaser
titán

#31
"Nemeslik Lajos, az utca túloldalán lakó szomszéd elmondása szerint hajszálpontosan 9 órakor robbantotta fel a házát a férfi. Ekkor jelentek meg a kapuja előtt a rendőrök, akik a végrehajtót és a férfi elvált feleségét kísérték. A robbantó korábban Líbiában dolgozott, zöldségboltot üzemeltetett és volt Mályiban egy gázcsere telepe is. A ház a férfi felesége nevén volt, ezért kellett volna kiköltöznie a robbantónak, aki már korábban is többször hangoztatta, hogy inkább felrobbantja a házat, minthogy az másé legyen.
Nemrégiben hasonló indokkal az autóját is összetörte baltával. A robbanás után a szomszédok még látták a férfit égő ruhában szaladgálni az emeleten, majd az első teraszról különböző tárgyakat hajigált a rendőrök, a volt feleség és a végrehajtó felé. Közben a ház tetőszerkezetéből 1,5-2 méter magas lángok csaptak ki."

dabadab: Én meg irigylem a moderátorokat néha, bár mindig rájövök nincs szükségem capslockra a hülyeséghez. Bár nem is küldhetek senkit ok nélkül 1 hét pihenőre mint te anno engem, úh nem reagálnék itt...

BITBOYS: Mit is?:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#43) Chaser válasza danih (#41) üzenetére


Chaser
titán

"Feminizmus", talán így.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#44) BITBOYS válasza Chaser (#42) üzenetére


BITBOYS
addikt

Egyedül találtam ki a címet :)
...bár lehet a eredeti címre gondoltál, arról viszont nem tehetek.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#45) darál0w válasza Chaser (#42) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

az kemény. :D:Dl

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#46) Chaser válasza BITBOYS (#44) üzenetére


Chaser
titán

Természetesen az eredetire, te nem írtál cikket tudtommal, csak egy bejegyzést róla. Egy ilyen címből manapság 10-ből 9-en ha nem 10-en arra asszociálnak, hogy valaki nem tudta fizetni az egyetlen vagyona, a háza részleteit...csak épp pont nem arról van szó, ezért mondtam hogy hatásvadász.

darál0w: Ha igaz akkor az. Vagy az egyik, vagy a másik cikk fals, vagy pedig félinformáció alapú..de gyanítom az eredeti.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#47) BITBOYS válasza Chaser (#46) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jól van, csak a tisztánlátás végett kérdeztem rá.
Láttam már olyat itt a Prohardveren, hogy egy tárgyilagos cím miatt majdnem szétkapták az illetőt :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#48) adalbert1 válasza mephi666 (#12) üzenetére


adalbert1
veterán

Na igen, ha külön éltek akkor még azt se lehet mondani hogy nem lett volna hol lakni a srácnak. Mindenesetre durva a dízelracer által említett példa, hitelből halálra inni magát - szvsz ez már eléggé a legalja.

(#49) proci985 válasza BITBOYS (#31) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

azért ez remekül lejött az index cikkből...:) mert így már mindjárt máshogy hangzik a dolog.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#50) BITBOYS válasza proci985 (#49) üzenetére


BITBOYS
addikt

Na igen, bár bullseye úrral ezt gyorsba meg is beszéltük. :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.