Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mans20


Mans20
addikt

Szerintem szép lesz a grafika,elég unalmas hogy mindenkinek az az első szempont hogy a grafika megváltás legyen.

[ Szerkesztve ]

(#2) OnSeT


OnSeT
őstag

Grafika mint az 1-ben, ami nekem tökéletesen megfelel. Remélem a játékmenet is marad az ott megszokott. :K

(#3) Fortissimus válasza Mans20 (#1) üzenetére


Fortissimus
őstag

nem kell a megvaltas, csak annyi, hogy ne 2 evvel ezelotti szint legyen.
amugy en nem aggodok a grafika miatt, az elso se volt csunya :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#4) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Ha a játékmenetet apró újításokkal meghagyják, a grafika is maradhat felőlem.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5) CptMisi


CptMisi
őstag

Már várom...grafikáról csak annyit, hogy nem vág földhöz, ha úgy néz majd ki, mint az első rész, mert az igen szépre sikerült, rosszabb nem lesz... :K :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#6) kelzsoca


kelzsoca
félisten

A grafika akár maradhat a régi is, ezt a játékot nem az adja el :)

https://vertigostore.eu

(#7) CptMisi válasza kelzsoca (#6) üzenetére


CptMisi
őstag

nem mintha nem lenne szép, de tényleg nem az az első számú szempont :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#8) _Scythe_ válasza kelzsoca (#6) üzenetére


_Scythe_
aktív tag

Nem, de nekem már a Unreal Engine 3 kezd az idegeimre menni a vazelinba mártott embereivel, a szó szerint "unreal" vérrel és hogy minden csillog. Bár pont ez az a játék, aminek ez jól áll. (Ellentétben mondjuk a Jerichoval, ami szvsz fertelmes volt)

(#9) iSonic


iSonic
addikt

UT3 engine ahogy látom minimálisan át lett dolgozva, de istentelenül gyönyörű, amit ebből az engine-ből ki lehet hozni..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.