Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wikings2


wikings2
őstag

Eléggé gáz. Manapság már nem csodálkozom ilyen dolgokon. (like Ps3 bann feloldás más bannolása).

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#2) M3Ny3'T


M3Ny3'T
senior tag

A helyükben megkérdezném a Microsoftot is, hogy ki által keveredett ez fel. 400 MS pontot eldobni a semmiért, eléggé kellemetlen.

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#3) #41133696


#41133696
törölt tag

2K Elisabeth érdekes neve van :D

(#4) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

istenem amatőr banda

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#5) Tomcat


Tomcat
őstag

Szerintem csak úgy magától nem kerül föl semmi a Marketplace-re. Valaki oda kitette. Olyan valaki aki tudja hogy ezt hogy teheti meg, tehát valószínűleg egy ottani alkalmazott. A befejezetlen programot is valaki már kihozta a feljesztőktől, tehát ott is lehet valaki a hunyó. Csakúgy nem kerül ki egy-egy DLC automatikusan a piactérre. Az is lehet hogy mindenki benne van és szimplán így próbálnak pénzt szerezni a befejezéshez. Más kérdés hogy ez így nem egy etikus lépés lenne. Remélem azért hogy azok akik pénzt adtak érte az a minimum hogy ingyen letölthetik a teljes változatot, ha már a fejlesztés költségeit hitelezték. :)

Tomcat

(#6) Torry válasza Tomcat (#5) üzenetére


Torry
addikt

Szvsz amit állítasz, szerintem hülyeség.
A 2 részből összesen 7 milliót adtak el. Ráadásul szerintem levétel előtt ha 1000-en letöltötték már sokat mondok, ami 5750 dollár.
Ha erre szüksége van a 2K-nek akkor beszarok.
Tuti, hogy kártalanítják azokat, akik kifizették, ezt szerintem nem is kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#7) Tomcat válasza Torry (#6) üzenetére


Tomcat
őstag

Én úgy olvastam régebben hogy nem adnak ki több DLC-t PC-re mert nem éri meg nekik anyagilag. Úgy tűnik meggondolták magukat. Így lehet hogy mégis megéri. :) Abból a 7M-ból egy-egy példánnyal én is hozzájárultam a sikerhez.

[ Szerkesztve ]

Tomcat

(#8) M3Ny3'T válasza Tomcat (#5) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

"Remélem azért hogy azok akik pénzt adtak érte az a minimum hogy ingyen letölthetik a teljes változatot, ha már a fejlesztés költségeit hitelezték."
A cikk szerint eleve ingyenesként lett reklámozva, úgy hogy ez ilyen formában még elég sovány vígasz. :DDD

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#9) Воланд


Воланд
titán

Szellem a gépben. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.