Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

A mezőgazdaságos témákra ömleszve válaszolnék:

Lehet én vagyok a rohadt fővárosi, de a különböző támogatások nem csak a konkrét megzőgazdaságra, hanem a vidéki "létre" is igazak. Ha kiönt a folyó, kifizetjük a házad. Amikor minket elárasztott a felső szomszéd a "szar fővárosi társasházban", úgy hogy bokáig ért a víz a lakásban, 50K-t fizetett a ház biztosítója. Jó, ez nem most volt, de akkor is a helyrehozatal költségének kb. a 20%-át fedte le...mi megdögölhetünk, mert pestiek vagyunk...

Sajnso bizonyított tény, hogy Magyarországon már nem csak a mezőgazdaság a szar, hanem elég sok más ágazat is...mégis egyenlőbbek az egyenlők között.

Igen, bizonyára megváltozna a gazdasági helyzet, ha sz@rba lenne a mezőgazdaság, max kevesebbet tudnánk importálni...ugyanis mi importálunk elgé sok mindent, de mégis külföldről vásárolunk. Elsősorban azt kellene elérni, hogy olcsóbb legyen itthonról megvenni.

Megint csak azt mondom, hogy sok embernek még annyi jövedelme, vagy létbiztonsága sincs, mit a "szegény vidékinek"...

A két kedves válaszolónak:
Az egyiknek: ez az ahh mindegy... c. dolog nagyon megy, nem az első, nyugodtan bunkózz le, nem zavar, főleg, ha az az indok, hogy fővárosi vagyok

A másiknak: ennél talán kicsit konkrtétabb érvekre lenne szükség, illetve talán kicsit összefogodtabb fogalmazásra...de legyen igazad, hülye vagyok, ennyit még bővel elbírok.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.