Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Morden24 válasza lipi8899 (#49) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nagyon sokszor leírtam már ezt. Ha annyira nagyon elolvastad volna a kommenteket, amikre ekkora nagy suttyó pofával reagáltál, akkor tudnád, és nem kéne találgatnod, amivel megjegyzem, a Totón nagyobb esélyekkel indulsz.

Mellesleg nem tudom, feltűnt-e, de nem szoktam az ingyenélő férgeket egy kalap alá venni azokkal, akik a kipróbálás miatt warezolnak, bár én - mint ahogy le is írtam -, utóbbival sem élek. Nem azért, mert szent voltam vagy vagyok, hanem mert egyszerűen nem érdekel annyi játék. Az az évenkénti 2-3 új és kb. ugyanannyi régebbi meg lopás nélkül is megy, köszi szépen. Tudod, mágnás vagyok.

A Crysist és a Warhead-et is játszottam, igaz végig csak utóbbit. Pont ugyanúgy játszottam vele, ahogyan pl. az NFS Undergrounddal, vagy a Red Alert 3-al: volt az ismeretségi körömben, aki megvette, és kölcsönadta.

Egyébként a fenti kollégával normális hangnemben beszélgettem, nem tudom hogy vetted a bátorságot, hogy beleugass ilyen hangnemben. Szájaláshoz takarodj a kocsmába, ott kemény dolog ;)

P.S.: Egyébként nem nagyon érdekel, hogy neked az FPS-ekre áll fel. Elég sok FPS-el játszottam, igaz a régebbiek közül. Arról nem tehetek, hogy a Crysisok azóta is a Wolf3D élményszintjén vannak, és ebből már kinőttem, mint a fogócskából. Ez persze nem jelenti azt, hogy valaki nem szeretheti az ilyesmit, de nehogy már rajtam merd számon kérni a saját ízlésedet, te idióta.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#52) Morden24 válasza Morden24 (#51) üzenetére


Morden24
nagyúr

A stílusért bocs, lassan le kéne szoknom róla, hogy a magadfajtáknak a saját nyelvükön válaszolok.
Ha a szardobálást szeretnéd folytatni, illetve ha valami konkrétan érdekel is, tehát van értelmes kérdésed, akkor privátban szívesen folytatom ezt a magasröptű csevegést :P

Sectumsempra - For Enemies

(#53) nightmare13 válasza Morden24 (#52) üzenetére


nightmare13
senior tag

Nah, ne tessék leszólni a jó öreg Wolf3D-t, az már milyen jó játék volt, imádtam azt is, meg a két kiegészítőjét is :) Amúgy FPS játékok között is vannak gyöngyszemek, csak utánuk kell nézni :) Én pl személy szerint imádom a Borderlands-ot, nagyon jól eltalált játék, a sajátos grafika, és az rpg-s rendszer benne nagyon jól sikerült :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#54) Morden24 válasza nightmare13 (#53) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hát ezt mondom, hogy a Wolf3D a maga idejében és a maga nemében remek játék volt, de azóta azért eltelt X év, és egy ugyanolyan bonyolultságú játék nem köt le, még akkor sem, ha a folyosókat lecserélték azóta jobbra dzsungel, balra tengerpart útvonalakra.

És tudom, sok jó FPS-t tudok mondani, ami nekem is megvan itthon, pl. Bioshock, Deus Ex, boxon meg a Halo-k. Hozzátenném, ezekben mind az a közös, hogy jó és érdekes történetük van. Ennek a faktornak a hiánya miatt nem szeretem a Crysist és tsait (a 2-nél majd kiderül, sikerült-e sztorit csempészni bele), mivel történet nincsen, a lövölde meg nem köt le ingyen sem, nemhogy többezer forintért :)

Borderlands-et egyáltalán nem ismerem. Hű, érdekes módon véleményt sem írtam róla soha :D

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#55) nightmare13 válasza Morden24 (#54) üzenetére


nightmare13
senior tag

Hát nézzél belőle egy két videót, lehet, furcsa világa van, mert cell-shaded grafikával csinálták, de engem sikeresen lekötött egyszer 12 órára, úgy, hogy nem vettem észre, hogy eltelt a fél nap :P
Persze, azzal én is egyetértek, hogy sok a tucatfps, aminek semmi története, épp ezért szeretem az ilyen kicsit lehúzott játékokat is, mint a Singularity, vagy a Necorvision :) Vagy ott a FEAR is, az is számomra egy nehezen letehető shooter volt :) Mondjuk a vicces az egészben, hogy leginkább még mindig a Settlers 2 vagy egy Football Manager tud lekötni, mert ezek tényleg játékok :)

Deus Ex pedig egy igazi klasszikus, remélem a lassan megérkező 3 visszaállítja a kettővel bekövetkezett csorbát (bár bevallom, az egyet se vittem végig, akkor volt gépcsere, amikor kb a 75%-t kitoltam, azóta meg nem álltam neki újra :(

[ Szerkesztve ]

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.