Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aram01


aram01
nagyúr

A pc-sek meg bekaphatják mi? :W :O

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2) Mappa válasza aram01 (#1) üzenetére


Mappa
addikt

bő nyállal ja :K :o

nem kötelező megadni

(#3) Rigel77 válasza aram01 (#1) üzenetére


Rigel77
tag

Pcre minek játékot kiadni ( max online mmo) 95% lewarezolja.

Ott volt az Sc2 . Mire megjelent addigra kint volt a Razer verzió. :))

Ps3 Ps4 id: Wiri80. Samsung S10+

(#4) menalcas


menalcas
őstag

A Vietnámi kiegről semmi hír :F

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#5) aram01 válasza Rigel77 (#3) üzenetére


aram01
nagyúr

miért?szerinted x-re nem warezolja le?Most egy nagy marhaságot mondtál ugye tudod?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6) Def26 válasza aram01 (#1) üzenetére


Def26
félisten

PC -n ingyenes az összes bad company 2 dlc. Konzolon meg fizetnek érte, ne akarj Te ilyen akciós játékot. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7) menalcas válasza Rigel77 (#3) üzenetére


menalcas
őstag

"Pcre minek játékot kiadni ( max online mmo) 95% lewarezolja."
Mert te más csak tudod, bírom ezt a hozzáállást :W

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#8) aram01 válasza Def26 (#6) üzenetére


aram01
nagyúr

ebben van valami :U de akkor is felháborító hogy mi vagyunk a szutykok mindig,bár hozzá teszem hogy akad itthon box meg wii is,de pc a tuti az ilyen gém(nekem)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9) Mustaros válasza Rigel77 (#3) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Na még1 faszláma egy értelmes hozzászólással :D

(#10) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Kár hogy most vettem meg a BC2-őt 2 hete, de gondolom ennek az ára is 10 11K-t fogja súrolgatni.Én szerencsére hozzájutottam 8,5K-ért.Már nem bírtam várni:D

(#11) Gabr válasza aram01 (#5) üzenetére


Gabr
tag

Te mondasz baromságot, mert xboxon nem tudsz online játszani ha buherált géped van!

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#12) Morden24 válasza aram01 (#5) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ez alapvetően multis játék. Ezt minimális halmaz warezolhatja kekszboxra, mert flashelt boxal nincs Live, ergo nincs multi.

Sectumsempra - For Enemies

(#13) aram01 válasza Gabr (#11) üzenetére


aram01
nagyúr

olvasd már és értelmezd újra a 3. hozzászólást papa,és gondolod újra a válaszod :K

Morden24:tudom,cod sorozatból talán még egyet sem játszottam végig singlében mert szerintem az is a multira van kihegyezve,mégis kis-millióan szedik le és tolják singlébe mind boxon mind pc-n(bár ott azért megy a multi is,de ez már más téma)

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#14) nightmare13 válasza Morden24 (#12) üzenetére


nightmare13
senior tag

Valamint Pc-re origi nélkül nincs multi, ha jól tudom.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#15) Morden24 válasza aram01 (#13) üzenetére


Morden24
nagyúr

Na nem mintha ennek bármi köze lenne ahhoz, hogy egy adott gyűjtői kiadás miért nem jön ki PC-re.
Valszeg pusztán arról van szó, hogy a PC-sek körében nem túl esélyes, ezért ki sem adják "minek" címszó alatt. Ebben nyilván elég nagy szerepet vállal, hogy PC-n nem fizetősek a dlc-k, boxon meg igen (gondolom PS3-on is), ergo ezeken a gépeken megéri Ultimate Editiont venni, PC-n meg nem.

A 95% warez arány meg nyilván hülyeség, mert akkor Pasziánszon kívül már semmi nem jelenne meg PC-re, de az tény, hogy sokan nyomják.

(#14) nightmare13: Ja, de ameddig a PC-det nem kell módosítanod/módosíttatnod, illetve félned attól, hogy ha netre mész, jön a banhammer, addig kekszboxon a warez azért elkötelezettséget jelent. Na ez a nagy különbség.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#16) BalaNce87 válasza Gabr (#11) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nem akarok ezzel büszkélkedni de haverom egy két játékot játszott online nem origi játékkal, persze másfél, 2 év után bannolták. Most már lehet gyorsabb ez a kiszűrési folyamatm ám van neki eredetije is, persze azzal már nemtud multzini ha egyáltalán tartalmaznak multit azok a bizonyos játékok, single az ugyanúgy játszható.

[ Szerkesztve ]

(#17) heihachi válasza aram01 (#5) üzenetére


heihachi
addikt

Azt ne felejtsd el, hogy annak ellenére, hogy létezik x-re a warez, mégis több eredeti játékot vesznek az x tulajok, mint szinte bármelyik másik konzol tulaj: [link]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#18) Morden24 válasza BalaNce87 (#16) üzenetére


Morden24
nagyúr

Az általános gyakorlat szerint elég egyszer netre menned, ha vaj van a füled mögött, és utána megkapod a bant - akár nem azonnal, viszont adott esetben akkor is, ha egyszeri eset volt, és később nem mászol már netre.
Szóval azért ez még mindig karcos szórakozás, ami remélhetőleg csak még karcosabb lesz a jövőben.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#19) nightmare13 válasza Morden24 (#18) üzenetére


nightmare13
senior tag

Igaz, hogy konzolnál ott a ban lehetősége, de azért manapság már PC-n hiába warezol le valaki valamit, nagyon sokszor nincs meg a multi lehetősége, vagy ha meg meg is lesz a multi, az annyi idővel rá, hogy már lazán meg lehet venni boltban. Szóval akkor annyival nincs előbbre egy PC-s se, meghát PC-n ott vannak a csíterek garmadája is :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#20) GAbre


GAbre
veterán

Nah most akkor lehet majd pc-n is dlc letöltés után coopozni,meg minden,vagy nem?

Avatar

(#21) P00By


P00By
nagyúr

Na, már megint csak konzol :)

(#22) Morden24 válasza nightmare13 (#19) üzenetére


Morden24
nagyúr

Igaz, de PC-n van lehetősége ilyen hamachis meg egyéb megoldásokkal trükközni, boxon max. összeköt kábellel kettőt.

A másik meg, hogy ameddig PC-re "megéri" lelopni csak a single miatt, hiszen semmilyen felelősségrevonástól való félelmednek nem kell lennie, addig kekszboxon ez már nem igaz.
Tehát a PC-s warez még mindig sokkal könnyebb, szabadabb és bukótól mentes.

(#23) madgie: Na ja, ez tény. De - minden tahóságtól mentesen - nem Magyarországot kell ilyen téren nézni. Van itt valami, ami ingyen lopható, és a többség nem teszi? :U
És ezt természetesen nem csak boxra értem... :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#23) madgie válasza Morden24 (#12) üzenetére


madgie
titán

Kisvárosomban az összes ismerősömnek flashelt a boxa. Vagyis nem: az egyik még elég új, nem volt még ideje a srácnak, hogy elvigye buherára. Ja, tudok olyan boltot is, ahol már alapból csinálják, de minimum felajánlják, hova vigyed, le is beszélik telón, ha kell. Szomorú valóság.

Ettől még én nem flasheltetném meg, mert csak, meg mert ugye a multi nekem fontos. A helyi átlag viszont arra "utazik" ,hogy minél több játékot kipróbáljon, végignyomjon, ha a multi kiütve, az őket nem érdekli. Tegnap kölcsönkértem az egyik cimborámtól egy XBox gamepad-ot, ki akartam próbálni a Bad Company 2-t vele (konzolvásárlási terv). Neki PC-je van, de folyamatosan azt hajtotta, hogy ne vegyek PS3-at, mert azt nem lehet warezolni. Ennyi :(

(#24) aram01 válasza heihachi (#17) üzenetére


aram01
nagyúr

én is így vagyok vele,játékban nem érdekel a single rész,csak multiban nyomom kevés játékom van kevéssel játszom de azok mind eredetiek :K

madgie: Na,kb erre gondoltam én is

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#25) nightmare13 válasza aram01 (#24) üzenetére


nightmare13
senior tag

Én PC-s vagyok, nem mondom, hogy nem próbáltam ki nem legális forrásból játékot, de ami megéri, azt meg is veszem :) Nekem pl a tapasztalatok alapján megéri az új MOH, és már elő is rendeltem. Nem engedhetem meg magamnak, hogy minden hónapban több új játékot vegyek, ezért figyelnem kell, mire költök.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#26) aram01 válasza nightmare13 (#25) üzenetére


aram01
nagyúr

igen,te képviseled a "magyar becsületes átlagot".Amibe remélem(sajnos) én is beletartozom :R Pedig milyen jó lenne minden gémet ami tetszik kosárba tenni :B

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#27) Morden24 válasza aram01 (#26) üzenetére


Morden24
nagyúr

Na jó, arra, hogy egy hónapban több vadonásúj játékot vegyen, illetve mindent megvegyen, ami picit is érdekli... ki a tökömnek van arra pénze? Ismerek egy-két elég jól kereső embert, de ezt nem lehetne bírni.

Szelekció kell, meg önfegyelem, mint mindenben...

Sectumsempra - For Enemies

(#28) nightmare13 válasza Morden24 (#27) üzenetére


nightmare13
senior tag

Szerintem azt mostanában nem nehéz, hogy egy jó új játékot vegyek meg, mivel a rosszabbnál is rosszabb játékok követik egymást kézenfogva :) Ezért is használok néhanapján torrentet, hogy megnézzem a játékot, milyen, mert manapság előfordul, hogy megjelenés után van csak demo az adott játékból, vagy egyáltalán nincs is.
Letöltöm, ha frankó, megyek, oszt megveszem:)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#29) BalaNce87


BalaNce87
addikt

A hírhez hozzászólva a pontokkal azért csöppet elszálltak az ötlet jó a játék is az lenne ha rendesen foglalkoznának vele, a probléma ott van hogy olyan hibák vannak amikkel multis fps-be egyszer nem találkoztam, és ez egyet jelent hogy igénytelen munkát végeztek.

(#30) Morden24 válasza nightmare13 (#28) üzenetére


Morden24
nagyúr

Én meg csak azt veszem meg premieresként, amiben tudom, hogy nem kell csalódnom (Halo: Reach, Final Fantasy XIII), a többit meg elraktározom későbbre.
Pl. az AVP-t is meg akarom venni már megjelenése óta, mégis csak most jutottam el odáig, mire már csak 15 font :)

PC-re meg új játékként csak a Civ5 fög befigyelni az elkövetkező időkben, minden más nyomott áron vagy Steam-ről régi cuccokat. Bár PC-n gyakorlatilag már nem játszom, csak Civet. Ehhez még jöhetne a Starcraft 2, de azt sem most fogom megvenni, mert ennyit nem fizetek játékért.

Más kérdés, hogy én le sem töltöm, mert ami alapból nem érdekel annyira, hogy megvegyem, azt ingyen sem akarom kipróbálni, a többivel kapcsolatban meg bőven elég számomra a review-k átolvasása.

Sectumsempra - For Enemies

(#31) nightmare13 válasza Morden24 (#30) üzenetére


nightmare13
senior tag

Igen, csak én addig nem tudom, hogy nem érdekel, amíg ki nem próbáltam :) Tesztekben nem lehet bízni, az mindig szubjektív, és általában olyanokra bízzák, akik az adott fajta játékért oda vannak. Voltam már úgy, amíg hittem még a tesztekben, hogy 90+ játékot vettem, de hatalmasat csalódtam, meg úgy is, hogy 60 környéki játékokat vettem, és azok meg lekötöttek :) Emiatt kell kiprószálni mindent :) Amúgy én a jelenlegi árolyamok mellett jobban pártolom a D2D-t a Steam helyett, néha olcsóbban lehet fontban játékhoz jutni, mint euroban :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#32) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Én biztos nem venném meg a limitedem mellé, szal engem nem zavar, hogy nem lesz pc-re.:)

(#33) Morden24 válasza nightmare13 (#31) üzenetére


Morden24
nagyúr

Igen, csak én addig nem tudom, hogy nem érdekel, amíg ki nem próbáltam

Eztet nem tetszem érteni :B
Én kipróbálás nélkül is tudom, hogy nem érdekel pl. a Bad Company 2 :D
Amik érdekelnek (rpg-k, rts-ek, tbs-ek), abból utánanézek az érkező címeknek, plusz van egy-két franchise, ami stpílustól függetlenül érdekel (Halo, Final Fantasy pl.), a "maradék" meg olyan, hogy ha valami miatt nagyon megtetszik (pl. most a HAWX2), akkor agyban elraktározom, és ha egyszer lesz pénzem és már csak 3-4-5-6 ezer forint, megyek és behúzom.

Tesztekben nem lehet bízni, az mindig szubjektív, és általában olyanokra bízzák, akik az adott fajta játékért oda vannak.

Tény, ezért kell több review-t elolvasni. Na meg már a stílus alapján fel lehet ismerni, hogy kinek a szavára lehet adni, és ki csak valami béna fanboy vagy nyálcsorgató grafikabuzzancs.

Amúgy én a jelenlegi árolyamok mellett jobban pártolom a D2D-t a Steam helyett

Én steam-en is a ~10€-s árkategóriát szoktam nézni, nagyon afölött nem vásárolok. D2D-t nem igazán ismerem amúgy :B

Sectumsempra - For Enemies

(#34) nightmare13 válasza Morden24 (#33) üzenetére


nightmare13
senior tag

Igen, csak én addig nem tudom, hogy nem érdekel, amíg ki nem próbáltam.
Ezt úgy értettem, hogy minden ételnek is az evés a próbája, mert van olyan kaja, ami nem a leggusztább, de pl. nagyon finom. Ugyanígy van a játékoknál is. :) Én addig semmiről nem tudom eldönteni, hogy kell-e, amíg én magam nem próbáltam.
Amúgy D2D se rossz, nagyobb címeknél forintban akár 3-4 ezer forint is lehet a játékok között a font és az euro-s árak miatt :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#35) Gl4diator


Gl4diator
tag

A biztonsági másolat néha jól jön :), hogy jártam. Megvettem anno a BFBC2-őt eredetiben. Hozta a futár. Telepítem. Valami crc-s fájl miatt nem tudom telepíteni. :W Próbálkozok tovább, de nem megy, ugyanaz a hiba :O Mondom, baxxátok meg :((( , MOST akarok játszani :)) , nem egy hét múlva, mikor cserére visszaküldik nekem a jó lemezt. Tehát a werzióból kiszedtem a crc nélküli szükséges fájlt, és egyből települt a game :)) Mondjuk a lényeg az egészből az aktiváló kód volt, de akkor is.

(#36) Blaise


Blaise
veterán

Az Onslaught módot, meg a Battlefield 1943-at igazán kiadhatnák már PC-re :(((

Konzolon nem azért fizetősek a DLC-k, mert a DICE így akarja, a hiba a Microsoft és a Sony üzletpolitikájában keresendő.

(#37) GAbre válasza Morden24 (#22) üzenetére


GAbre
veterán

Jah,csak,hogy trükközöl,ha még a dlc sincs benne,ergó coopoeratív mód sincs benne????

Avatar

(#38) Morden24 válasza GAbre (#37) üzenetére


Morden24
nagyúr

Te, ha őszinte akarok lenni leszarom, hogy ki hogy trükköz a lopott vackával ;)
Akkor nyilván ezért nincsen benne az a DLC. Egyébként miért, a DLC lelopása akadály?

(#36) Blaise: Van hozzá köze, de a döntés nem a Microsofté, kivéve persze, ha ő a kiadó is. A BC esetében ez az EA, szóval őket kell basztatni vagy szidni. A DICE csak fejlesztőstúdió, semmi köze a terjesztéshez.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#39) Blaise válasza Morden24 (#38) üzenetére


Blaise
veterán

De sajnos, a Microsoft-é a döntés, mivel ők is szeretnének részesülni a játékok utáni bevételből, mert mint tudjuk ugye a hardvergyártás kvázi veszteséges. A Valve sem adhatja ingyen a L4D2 DLC-ket, hiába szeretné.

(#40) Morden24 válasza Blaise (#39) üzenetére


Morden24
nagyúr

Az MS a Live-on keresztüli adásvételből részesül (Live-os tranzakció vagy MS-pontok vásárlása), és mint ilyen, biztosan előnyösebb konstrukciót tudnak kihozni egy DLC-s játékból, mint egy nem DLC-s játékból, de pontos összegeket nem tudok a részesedési adatokról, és szerintem te sem.

Ettől függetlenül a döntés, hogy legyenek DLC-k, nem a Microsofté, hanem az EA-é.

A Valve eléggé kétlem, hogy ingyen szeretné adni a DLC-ket, amikor megveszik pénzért is. Viszont ott a készítő és a terjesztőcsatorna ugyanazon jogi személy, míg az MS és EA esetében nem. Az MS részesedést kap az eladások után, nem pedig az eladások teljes összegét.

És természetesen Xboxon is vannak ingyenes DLC-k.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#41) nightmare13 válasza Morden24 (#40) üzenetére


nightmare13
senior tag

De a Valve tényleg ingyen akarta adni a most érkező DLC-jét, ami mind a L4D mind a L4D 2-höz jó, de a Microsoft nem engedte nekik, volt róla cikk itt a Gamepodon is. Pc-re ingyen jön majd, ezért akarták konzolon is ingyen adni.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#42) Morden24 válasza nightmare13 (#41) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ingyen akarta adni, csak akkor előnytelenebb feltételek mellett folytatódott volna az üzleti kapcsolatuk, ergo nem vállalták be -> nem engedte az MS. Végülis így is lehet fogalmazni.

Sectumsempra - For Enemies

(#43) Blaise válasza Morden24 (#42) üzenetére


Blaise
veterán

Maradjunk annyiban, hogy a kiadóknak muszáj úgy táncolni, ahogy az MS/Sony fütyül, különben elesnek egy hatalmas piactól. Szóval akkor ki áll a piramis tetején? :)

(#44) nightmare13 válasza Blaise (#43) üzenetére


nightmare13
senior tag

Ő, én? XD
(Bár jó lenne, befolyna a sok money :P)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#45) Morden24 válasza Blaise (#43) üzenetére


Morden24
nagyúr

Akkor még egyszer elmagyarázom: az MS nem kötelezheti egyik kiadót sem arra, hogy kiadjon DLC-ket, vagy hogy pénzért adja őket (nyilván persze szerződés kötheti őket, legalábbis gondolom).
Nyilvánvalóan előnyösebb szerződést tudnak kötni, ha egy olyan szoftverrel házalnak, ami folyamatos érdeklődésre (és vásárlásra) számíthat a DLC-k miatt. Ettől még nem válik kötelezővé, ahogyan sok játékhoz nem is jönnek ki DLC-k.

Az, hogy a kiadó úgy dönt, hogy a saját számára is előnyösebb utat választja, elég távol van az MS/Sony rémuralmától.

Szóval akkor ki is dönt a saját szoftverének üzletpolitikájáról?
És semmiféle "elesnek egy hatalmas piactól" nincsen. Lehet, hogy pár ember képzeletében a Microsoft meg a Sony valami nagy gonosz hatalmak, akik nagykegyesen megengedik, hogy a platformjukra fejlesztő kiadók dörgölőzhessenek és csicskulhassanak, de a nagy büdös valóság az, hogy pont az MS meg a Sony az, aki ezekből a kiadókból él, mivel ha utóbbiak nem szolgáltatnak tartalmat, akkor baszhatják.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#46) lipi8899 válasza Morden24 (#30) üzenetére


lipi8899
csendes tag

"Más kérdés, hogy én le sem töltöm, mert ami alapból nem érdekel annyira, hogy megvegyem, azt ingyen sem akarom kipróbálni, a többivel kapcsolatban meg bőven elég számomra a review-k átolvasása."

Na ez az... ez a szomorú. Mindenféle review alapján hozol egy döntést, anélkül, hogy kipróbálnád az adott játékot. Ha jól emlékszem, Te voltál az, aki olyan dumákal fikázta agyon a Crysist, hogy pl. csak egy technológiai demo, stb. Na... az ilyen balfékek miatt nem szabad hinni egyetlen reviewnak, valamint commentnek sem. Úgy pocskondiázol egy játékot, hogy végigsem játszottad, de szerintem nem is játszottál vele, max. fél órát... szánalmas. Közlöm veled, hogy se Crysis fan nem vagyok, és igen... igen! Eredetiben van meg a játék! Erről jut eszembe! A másik téma, hogy kezd k*rvára unalmas lenni ez a sok álszent duma, hogy így warez, úgy warez! Mondd meg őszintén! Te egy játékot, vagy progit sem "szedtél le" sohasem, igaz? Ne az elmúlt egy évre gondolj, hanem a PC-s múltadra...
Na?

(#47) nightmare13 válasza lipi8899 (#46) üzenetére


nightmare13
senior tag

Nah, én pl végigjátszottam a Crysist legnehezebben, mert úgy van értelme bárminek is nekiállni, és megmondom, hogy úgy se győzött meg. Nem egy nagy was ist das az egész, tényleg inkább annak a demonstrálására csinálták meg, hogy igen, ők tudnak ilyen realisztikus motort készíteni egy játék alá, de játékélményben nekem semmi pluszt nem adott. Persze ez is tökéletesen szubjektív, elismerem, hogy másnak simán tetszhetett az egész, de nekem nem bejövős :(

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#48) Morden24 válasza lipi8899 (#46) üzenetére


Morden24
nagyúr

Pardon, fanboyokkal nem kezdek ;)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#49) lipi8899 válasza Morden24 (#48) üzenetére


lipi8899
csendes tag

Hasonló szintű commentre számítottam tőled, Te nagyúr! ;)
Érdekes módon a warez-kérdés érinteten maradt... pfffff... Te nagyúr! :D

(#50) lipi8899 válasza Morden24 (#48) üzenetére


lipi8899
csendes tag

Ráadásul egy olyan ember ne irkáljon össze-vissza FPS-ekről, akinek fingja sincs erről a műfajról, főleg ha saját bevallása szerint sem szereti az ilyen jellegű játékokat... az efféle commentek úgy gondolom, nem hitelesek... MrFásultPofa24. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.