Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

Zseniális. Ezt tuti beszerzem Xbox Marketplace-en :)

Sectumsempra - For Enemies

(#2) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

nekem az eredeti is eléggé HD-s volt
De nem baj tuti beszerzem én is mert ez nagyon érdekel

DE HOL VAN PEY'J??? ;]

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#3) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

ha egy 20 éves játékról lenne szó (mint a tweak-elt Monkey Island), na annak lenne értelme. de a BG&E az Ubi egyik legszebb játéka a mai napig... szóval WTF

(#4) mnmlst válasza Johnny Cage (#3) üzenetére


mnmlst
tag

röviden tömören: money is the answer...

(#5) RepeatSector válasza Johnny Cage (#3) üzenetére


RepeatSector
senior tag

De ebben legalább annyi hasznunk van hogy sokak nem játszottak ezzel a cool gammel és tényleg nagyon szép a táj tetszik a legjobban meg a karakterek kialakítása
+ most legalább megnézhetjük mi is az a HD ( ha egy felkonvertált verziót kapunk erősebb élsimítással akkor behalok :DDD )

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#6) Morden24 válasza Johnny Cage (#3) üzenetére


Morden24
nagyúr

De ezt meg is veszik.
Ráadásul PSN-en meg XBLA-n lesz, és kontrolleren nem túl menő a point and click kalandjáték :)

Sectumsempra - For Enemies

(#7) kovsol


kovsol
titán

egyik kedvencem volt xbox classikon még :K kíváncsian várom az eredményt

May the Force be with you!

(#8) h-yle


h-yle
addikt

igen, Igen, IGEN! Instant get.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#9) Johnny Cage válasza RepeatSector (#5) üzenetére


Johnny Cage
addikt

"De ebben legalább annyi hasznunk van hogy sokak nem játszottak ezzel a cool gammel"

ezzel mondjuk mondasz valamit. lehet, hogy az Ubi így akarja helyrehozni a gyér eladásokat, amit anno az elcseszettül időzített megjelenéssel elszúrtak..? megérdemelné ez a játék, hogy ha utólag is, de eladjanak belőle egy tisztességes példányszámot.

(#10) HS 2142 válasza Johnny Cage (#3) üzenetére


HS 2142
őstag

Egyetértek, nemrég játszottam végig újra, de egyszerűen nem fog rajta az idő :) Kár, hogy a PC ismételten kimarad a szórásból, bár annak idején sajnálatos módon leszerepelt a kasszáknál. (Megjelenés után legfeljebb 2 hónappal vettem meg és már 2-3 ezer forintos low budget árral kínálták, pedig szvsz az év egyik legjobb játéka volt)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.