Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lapa


lapa
veterán

már eredeti xo-t is akartam volna, de az a pár db nagyon drága volt.

ez még kellősebb. kíváncsi lennék a kijelzőre. remélem lehet majd kapni, akár 1+1-ben is.

(#2) doc


doc
nagyúr

na egy ilyet en is bevallalnek :U
a Pixel Qi kijelzo foleg erdekes, bar gondolom azzal nem 100 USD lesz...

(#3) osztraksajt válasza doc (#2) üzenetére


osztraksajt
őstag

Igen, azt én is megnézném szívesen. :K

A napelem drágíthatja, bár Kínából már lehet bőven 100USD alatt tabletet rendelni, gondolom itt leginkább a némileg strapabíróság és azért egy minőségi elvárás emeli az árat a kínai ultragagyihoz (bár funkcionálisan használható) képest. Ugye nem baj ha 10 töltésnél többet is felvesz az akksi, meg a burkolat se roppan meg egy ki koccantástól. :DDD

(#4) big-J


big-J
őstag

3perc tekerés 30 perc üzem, hát ez igen korrekt az kell mondjam !

(#5) pakriksz


pakriksz
őstag

Remélhetőleg lesz valami visszafogottabb színben, mert ennél a színnél csak a rózsaszín tud idegbetegebbé tenni.

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#6) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Tetszik ennyiért bevállalnám.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#7) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

Én is vennék egyet, utána meg majd kurblizhatom, ha nincs áramforrás a közelben :DDD

essexboy

(#8) lapa


lapa
veterán

durvaság.

mostmár tényleg várom, hiánypótló cucc lenne.

(#9) hunbi


hunbi
tag

Ez nagyon tuti lenne, ha tényleg lehetne kapni. Ez a mikrofon port mérő modulként ötlet nagyon tuti. A töltő árammal szembeni igénytelenség is nagyon pozitív. A billentyűzet hiánya lehet problémás, de gondolom a jövőben jegyzetelésre is sokkal kisebb szükség lesz. A két watt pedig túl jól hangzik, hogy igaz legyen!

(#10) zsakos.matyi


zsakos.matyi
csendes tag

elég jól hangzik, egy ilyet én is vennék. Csak addig nehogy egy másik tablet csusszanjon a kezeim közé :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.