Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) CocooN-z válasza rodrigez (#2) üzenetére


CocooN-z
őstag

Jelenleg énis így vagyok ezzel, hogy csak emiatt vennék XONE-t. Ez a kérdés engem is izgatott, mert hát ugye ha egy X360 ki tudta szolgálni a néhai 3. és 4. részt, akkor azokat miért ne lehetett volna felturbózni a nextgenre, de nem. Sajnos való igaz hogy csak a 2. rész kapja meg a ráncfelvarrást, a többi meg "csak" a 1080p/60fps-t, amit ha valóban szépen, mindenféle upscale meg belső / külső felbontás nélkül, ténylegesen érnek el, akkor nekem az is elég lesz. a 3. rész szép, jó az úgy, a 4. meg eleve gyönyörű, főleg majd így.

Jó lesz a 2. rész, és valóban sok szempontból szebb lesz mint a 3. rész (lsd. pl a cinematic-ok), de a 3. nak van eleve egy teljesen más jellege, kisugárzása hogy úgy fogalmazzak amit egy Hádésítés nem feltétlen lesz képes felülmúlni...de persze kitudja. Mondom ezt persze úgy hogy nekem a kedvenc az első és a negyedik rész :)

#3.: Nekem már az is elég ha X360-game-k később futtathatóak lesznek :) Mi bajod volt a Rec...ODST vel? :) Nekem még a Wars is bejön, sőt az Assault is

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.