Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Nem úgy volt, hogy PC-re is jön? :(
Csak mert ennek nem olyan csili-vili a képi világa, mint pl. a 12-13-nak, és én is beruháznék rá!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) ldave válasza AxBattler (#1) üzenetére


ldave
félisten

A 15 esetében még nem beszétek PC-ről, de a jelenlegi trend alapján ha nem is a konzolos megjelenéssel együtt, de később simán jöhet PC-re is ez a rész.

A Slime draws near! Command?

(#3) AxBattler válasza ldave (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

1-2 év késést még kibírok.
Online játékmód nem várható?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4) ldave válasza AxBattler (#3) üzenetére


ldave
félisten

Nem hiszem, online FF-nek ott van a 14. rész (MMO), az van PC-re és PS4-re is.

A Slime draws near! Command?

(#5) Ellia


Ellia
addikt

Engem ezek a díszb..ik idegesítenek :D Ettől leszámítva nagyon látványos és az a sok apró animáció rendesen fel tudja dobni az egészet.

(#6) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Prompto hangja eléggé emlékeztet Tidus-ra, Noctis a hangja alapján pedig sokkal idôsebbnek tûnik (fôleg a japánhoz képest, a többi teljesen jó. A leányzók hangjára lennék még kíváncsi.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#7) big-J válasza Ellia (#5) üzenetére


big-J
őstag

A díszek a sorozat részei, ha egy 10+ éves FF posztert megnézel, pont így néztek ki már akkor.

[ Szerkesztve ]

(#8) saelin


saelin
veterán

Olyan szokatlan FF-t real time harccal látni. Nekem mindig egyenlő volt a széria a körökre osztott jrpg-vel.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9) ldave válasza saelin (#8) üzenetére


ldave
félisten

Ez a harcrendszer egyelőre inkább csak látványosnak tűnik, mint jónak, de majd élesben kiderül.

A Slime draws near! Command?

(#10) Liquid Snake válasza nonsen5e (#6) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Nekem is ez jutott eszembe, nagyon hasonlít Tidus hangjára. :D

A Hideo Kojima Game

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.