Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Angel1981


Angel1981
veterán

Impresszív!
És ez a teljesítmény pár éven belül elérhető áron a mainstream szegmensben is megjelenik! ;)

[ Szerkesztve ]

(#2) EkSYS


EkSYS
senior tag

Végül is most is egy 3.5''-os kerettel van beépítve a 2.5-es ssd-m, ez nem lehet gond :C
Azért kiváncsi lennék hány nagyvállallat rohan a kiskerekbe hogy azonnal vegyen ilyen Talonokat :)
Bár azért érdemes elgondolkodni hogy a SF vzeérlőchipes széria nagyvállalati környezetben ahol azért bizonyára kezelnek nagy és tömörített képfile-okat, mennyire vállhat be.

Eki - az eredeti

(#3) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Bele sem gondolok mennyibe kerülhetnek. ;] De hogy nem 2 filléres az tuti.

(#4) bteebi


bteebi
veterán

Brutálisan gyors lehet! Elfogadnám a 960 gigás verziót, bár inkább autót vennék az árából... :) Mondjuk előbb be kellene szereznem egy SAS vezérlőt is.

#2: Azért olyan nagyon rossz még így se lehet ;).

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#5) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Azért elég jó tartalékokkal rendelkezhetnek a gyártók.
Egy ilyen megjelenéskor iszonyat áron megy, sokan csak 32-64-128GB-ig mernek ilyesmiben gondolkodni, mert azt tudják megfizetni.
Erre meg naponta jönnek az újabbnál újabb ilyen kütyük.
De ez nekünk csak jó, mert előbb utóbb csak megfizethető lesz a nagyobb kapacitás is.

Szerk: (#4) bteebi: autóvásárlásnál a kutya rá nem kérdez, hogy van-e SAS vezérlőd :D

[ Szerkesztve ]

...

(#6) Vajga válasza Angel1981 (#1) üzenetére


Vajga
tag

Ezt nem igazán értem, ennyi adat alapján, amit leírtak, az OCZ Vertex 3 max IOPS edition is tud ennyit, és az elérhető.

(#7) kleinguru válasza Vajga (#6) üzenetére


kleinguru
addikt

Jah de az "csak" sata (itt a sas-on és az ecc van a hangsúly)

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#8) Vajga válasza kleinguru (#7) üzenetére


Vajga
tag

Én csak angel üzenetére reagáltam a teljesítményt illetően. Nem tudjuk a cikkből, hogy sebességben túllépi-e a sata3 maximumát vagy sem, az ECC meg szép és jó, ezért vállalati, de nem sok köze van a sebességhez sztem.
Tehát csak annyi, hogy van elérhető ilyen, vagy gyorsabb SSD. :R

(#9) kleinguru válasza Vajga (#8) üzenetére


kleinguru
addikt

Ok:R

a sas nem csak a sebesség végett jó, hanem a plusz szolgáltatásai miatt.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#10) Breaker


Breaker
tag

Kivancsi vagyok mennyibe kerulhetnek. Most az 1 TB-os OCZ az kb, 1.1 millio forint ha jol lattam.

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.