Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Schuler888


Schuler888
senior tag

Hat ezt akar ki se hoztak volna. Android fronton oda kell tenni magat a gyartoknak, ha el is akarnak adni valamit. En azt vallottam ultrabook es phablet mellett felesleges nekem egy androidos tablet(windowsos az van). De a munkakorom megkivanta az egyszeru gyors jegyzetelest, ezert nem reg vettem egy Tab S4et, nem sokkal dragabban, viszont teljesitmenyben, kijelzoben is lemossa ezt az LG-t, plusz az emlitett wacom reteg+ S-pen, bonusz dex mod. Es teszem hozza ez is boven reteg termek, ehhez kepest ez az LG tab ilyen aron garantaltan rajuk rohad... :U

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#2) bollokcs80 válasza Schuler888 (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

De kb. ugyanennyiért itthon már lehet kapni egy alap Ipad-et is.

B.Cs.

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Én azt nem értem, hogy egyáltalán miért gyártják a Snap821-et, vagy miért éri meg beindítani egy gyártósort ezért?

Esetleg ennyi maradt még raktáron?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) Schuler888 válasza bollokcs80 (#2) üzenetére


Schuler888
senior tag

Direkt nem akartam belekeverni mas oprendszeres, windowsos, iOSes tabokat :) de igen, akinek ez mindegy, az iPadek az applehoz kepest eleg jo aron mennek

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#5) Schuler888 válasza Graphics (#3) üzenetére


Schuler888
senior tag

Kizartnak tartom, hogy gyartjak.
1.vagy az LG-nek van egy rakas megmaradt, mert a telefonjaikat a kutya se veszi es ahhoz berendeltek egy rakassal
2.a qualcomm bepalizta oket vmi nagyon alacsony arral

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#6) #65577472


#65577472
törölt tag

Mire rájönnek a hazai sarcok, kb. Galaxy Tab S4/S5e árban lesz, és alig lesz olcsóbb, mint egy iPad Air 3. De legalább egyikkel sem játszik egy ligában. A 8200 mAh rendben, de ezen kívül semmi pozitívum.

(#7) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Ott engedtem a cikk elolvasását, mikor a 3 éves sd-ről írt... :DDD :DDD :DDD :DDD

(#8) janeszgol


janeszgol
félisten

Elmegy. Nem rossz ajánlat, de nem is jó. Elmegy.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) bollokcs80 válasza Schuler888 (#4) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Én csak az ár-érték arány miatt hoztam szóba. Másrészt meg korábbi tablet tesztekben olvastam, hogy az iOS-el ellentétben az Android tabletes kinézete mennyire elnagyolt.

B.Cs.

(#10) #65577472 válasza bollokcs80 (#9) üzenetére


#65577472
törölt tag

MediaPad M5 tulajként mondom, hogy az Android tabletes kinézete konkrétan semmilyen.

(#11) dilajoska1 válasza Graphics (#3) üzenetére


dilajoska1
őstag

Azért még mindig jó soc ez. Én még ilyet használok ráadásul QHD felbontáson. Cpu-ban még mindig jó Gpu-ban meg főleg.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#12) janeszgol válasza dilajoska1 (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

Persze nem rossz. Én az MM-ben vettem egy Yotaphone-t 35 ezerért, Snap820 és 4/32. De vannak jobb megoldások ma már. Kíváncsi lennék, hogy egy Snap710 vs Snap 820/821 mit mutat.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#13) Schuler888 válasza #65577472 (#10) üzenetére


Schuler888
senior tag

Hat felnagyitott telefon UI :) ezert is emlitettem a DeX-et, hogy ha mar androidos tablet akkor S szerias samsung tab, plane ha vkinek meg jegyzetelesre is kell.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#14) dilajoska1 válasza janeszgol (#12) üzenetére


dilajoska1
őstag

Benchmark tesztekben 1 magos teljesítményben jóval jobb a 82X, többmagos teljesítményben egy kicsit marad el a 82X hiába csak 4 magos. Gpu-ban is sokkal jobban teljesít.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#15) Noukoum


Noukoum
veterán

A nyitóár elég magas, főleg ha lesz itthon. De az LG termékek ára úgy süllyed mint a Titanic 1-2 hónap elteltével. Szóval 50-60ezerért nem lenne rossz szerintem.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#16) forumpista


forumpista
tag

Hát ennek sincs semmi értelme.
Szerintem ma aki normális tabletet akar venni, az ipadet vesz. Fura ilyet mondani Apple esetében de gyakorlatilag ár-érték-használhatóság arányban felmossa az a padlót az androidos konkurenciával a tablet fronton.

De hogy honnan a tökömből kerít minden androidos tablet gyártó elő ősrégi hardver kiépítettséget :F (és ekkor ez még jobbnak számít, a samsung új (2019-es) TAB A modellje 2 GB ramot kapott a 2018-as 3 GB-hoz képest...)

(#17) janeszgol válasza forumpista (#16) üzenetére


janeszgol
félisten

Jól mondod! Bár az Apple is most hibázott, ugyanis az iPad 7 az nem más, mint az iPad 6 újra kiadása drágábban. Szóval ők is sötétek picit.

Nekem van egy iPad 6 (2018) 128 gigásban, only wifi kiszerelésben, illetve nemrég vettem egy iPad Mini 5 wifit (ez a 2019), ami az iPhone Xr hardverét (A12, 3/64) tartalmazza, mindössze 150 ezer forintért adta az Edigital. Ezzel az ajánlattal senki nem tud versenyezni.

Androidos tabletre rá se nézek. Minek? Sokkal jobb telefonokat lehet kapni annyiért. Oké 10 col helyett kapok 6-7 inches átmérőt, de ez legyen a legnagyobb bajom. Apple oldalon pont fordított. Az iPhone Xr 240k (64 gigás), míg az iPad Mini 5 (64 gigás, wifi) 150-155k. De ha az LTE-s megoldással hasonlítom össze, az iPad Mini 5 LTE is megáll 205 ezer forintnál (64 gigás).

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#18) Schuler888 válasza forumpista (#16) üzenetére


Schuler888
senior tag

Kiveve ha kulonleges igenyei vannak, visszaolvasva ott az en peldam, nekem csak a tab S4 felelt meg

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#19) Noukoum válasza janeszgol (#17) üzenetére


Noukoum
veterán

Ipadből csak az alapmodell "éri" meg. (GB)
A többin akkora a felár.
Az említett 200e+ minin már Tab s6-ot kapsz, ami felmossa kb a padlót vele.
Jó az iPad, de a legjobb dolgokat a pro kapja meg. Cseszhetem az a12-őt, nem a sebesség a legfontosabb.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#20) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Van bőr a képükön...

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#21) janeszgol válasza Noukoum (#19) üzenetére


janeszgol
félisten

Na a Tab s6 az megéri, azt aláírom.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#22) forumpista válasza Noukoum (#19) üzenetére


forumpista
tag

"Az említett 200e+ minin már Tab s6-ot kapsz"

Na de hogy jön a mini a tab s6-hoz? 7.9 col vs 10.5 col, teljesen más felhasználási terület.
Ez olyan mintha azt mondanád hogy egy mini cooper vagy toyota yaris árán egy vw passatot is kapsz, mennyivel jobb a passat...
(amúgy én pár hónapja vettem az ipad minim, wifi only, 138k huf)

Ipad mini méretben semmi alternativa nincs androidon, maximum vehetsz valami ócskavasat olcsón vagy drágán zéró szoftvertámogatással meg szoftver frissitéssel. Egyedül a huawei M6 lehetne alternativa, de az meg kínán kivül kb. nem elérhető/nem támogatott.

[ Szerkesztve ]

(#23) Schuler888 válasza janeszgol (#21) üzenetére


Schuler888
senior tag

Csak az s pent ne lapitottak volna meg, tesztek szerint(es valoban logikus) egy lapos designu ceruzaval hosszutavon nem a legjobb a jegyzeteles, az ar mellett ez csabitott az s4-hez aminek teljesen kenyelmes igazi toll felepitese van

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#24) ates


ates
aktív tag

Nem jó, de nem nem is tragikus. Meglepetéssel olvastam, hogy 4/32-es, valamint az árát túlzónak érzem. Az SD 821-el nincs baj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.