Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Diokhan


Diokhan
addikt

Nekem kifejezetten tetszik, jó processzor, elfogadható kijelző. Samsung chip. Kiváncsi lennék az árára.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#2) sfdrakex válasza Diokhan (#1) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Cikkben van ár: "A karácsonyfa alá valószínűleg még sehol nem fog bekerülni a mobil, hiszen a kínai forgalmazás is csak december 24-én indulhat el, viszont még a 8/256 GB-os Pro sem kerül majd többe 190 000 forintnak megfelelő jüannál. A sima X30 8/128 GB-tal 140 000 forint körüli összegért vehető meg Kínában."

Ez alapján annyira nem lesz jó vétel.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3) Diokhan válasza sfdrakex (#2) üzenetére


Diokhan
addikt

Ez az ár esetleg változhat szerintem. Mindenesetre jobb vétel, mint egy félmillió forintos iPhone.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#4) sfdrakex válasza Diokhan (#3) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Az ár változni fog. Emelkedni. Az iPhone csúcs teló, ebben felsőközép kategóriás SOC van. Nem egy liga a kettő. A márkák ismertsége, elfogadottsága se azonos. Ennyi erővel vegyünk papíron jó 20 ezres kacatokat, mert olcsóbbak.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#5) QwErTy42 válasza sfdrakex (#4) üzenetére


QwErTy42
addikt

Nem ugyanaz a kettő de azért barokkos túlzásokba sem érdemes esni. :R

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#6) MarkCsiha461 válasza Diokhan (#1) üzenetére


MarkCsiha461
junior tag

Teljesen más a két telefon, azon meg hogy pozitívumként emelted ki az Exynost kicsit elmosolyodtam. :))

(#7) Diokhan válasza MarkCsiha461 (#6) üzenetére


Diokhan
addikt

Az exynos nálam akkor futott be, amikor a Note 4 snapdragon verziói sorra haltak meg nand problémával, az exynos verziók pedig vígan működnek.
sok esetben jobbak szintetikus teszteken is, mint a snapdragon társaik. Az iPhone pedig hiába csúcs telefon, mindannyian tudjuk, hogy jelentősen túl van árazva, mondom ezt ugy, hogy jelenleg is Apple telefont használok.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#8) juuzer


juuzer
addikt

Hello Huawei P30 pro :D

Ezt leszámítva tetszetős nagyon :)

Vamos a la playa.

(#9) GerykO


GerykO
aktív tag

optikai képstabilizátor akad?

Válaszolj a privátra!!! Elég annyi is, hogy szarok rá(d)...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.