Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát azért csak van még utóhatása a márciusi történésnek....
Mindenesetre ha nem is 8, de az az5 megapixeles kamera szerintem befér a batyuba...

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#2) kolosanyi válasza callmeakos (#1) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ezt konkrétan mire is érted? Egyébként szerintem egy 3 megás érzékelő bőven elég lenne normális minőség mellett.

(#3) callmeakos válasza kolosanyi (#2) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Mit mire értek? A márciusi történéseket?

All→M8

(#4) forintuser


forintuser
őstag

A frissítéseknek örülök.

Holnapkészítést vállalok.

(#5) Ricardo válasza kolosanyi (#2) üzenetére


Ricardo
félisten

Földrengés, cunami? mond valamit? :DDD

Egyébként bőven elég az 5MPX is minőség nem kell hogy változzon emiatt. Még jó is lehet a változás. Gondolom olcsóbb is lesz.

(#6) tjb007 válasza Ricardo (#5) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem hinném.
Ha meg igen akkor is max. 1-2 ezer forinttal.

(#7) kolosanyi válasza Ricardo (#5) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ja úgy történések. Bocsi, lassan kapcsolok így kialvatlanül. :)

(#8) Prien


Prien
addikt

Azt olvastam, hogy az előlapi kamera és a szenzorok közötti műanyag burkolat (ami olyan 0.5mm vékonyságú lehet?) ,hajlamos az elrepedésre. Arc-nál is.

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#9) Taki30


Taki30
tag

Szép készülék.De kár,hogy egy picit vastag.Vékonyabb lenne,kellene.

(#10) Petya88 válasza Taki30 (#9) üzenetére


Petya88
tag

Remélem, csak miattad nem fognak kivenni belőle pár alkatrészt, mondjuk a hdmi konnektort, hogy laposabb legyen...

(#11) hemaka


hemaka
nagyúr

Mi a fene az a sok lyuk az elején? :D

(#12) Taki30 válasza Petya88 (#10) üzenetére


Taki30
tag

Azért én nem venném sértésnek.Egyet biztos vennék is belőle.Hdmi pont a legfontosabb egy okos telefonnak.Nélküle már nem is sorolnák ebbe a kategóriába.Hogy ez nekem miért nem jutott eszembe?!?

(#13) rizso


rizso
addikt

Az USB-OTG csak a videóban lévő "dokkolóval" fog működni? Vagy szimplán rá lehet dugni majd egy pendrive-ot is (természetesen átalakítókábellel)?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#14) tjb007 válasza rizso (#13) üzenetére


tjb007
nagyúr

Szerintem nem csak azzal.
Ez a dokkoló nem több mint egy "asztali tartóba" épített USB és HDMI csatlakozó. Ha szimpla, gyári USB OTG kábel nem is lesz utángyártottan biztosan be lehet majd szerezni (amúgy szerintem a Galaxy S II OTG kábele is jó hozzá).

[ Szerkesztve ]

(#15) Enci1983 válasza hemaka (#11) üzenetére


Enci1983
senior tag

Állapot jelző, proximity szenzorok, előlapi kamera és a fényérzékelő :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#16) rizso válasza tjb007 (#14) üzenetére


rizso
addikt

Na az jó lenne. És már csak annyi kellene, hogy a T is felvegye a kínálatába, és kb. LG Black áron adja :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#17) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Remek teló.Ha az ára is jól alakul remek vétel válhat belőle.

[ Szerkesztve ]

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#18) hurrikan válasza Ricardo (#5) üzenetére


hurrikan
addikt

67-72ezer lesz az induló ár.
Indulóárról pedig 1hónap alatt is akár 10-12ezret is eshet. (sima neo90ezreől indult, most 72) Így tulajdonképpen a Mini nagyobb képernyős változata lesz. A Minik addigra meg már 50ezer alatt lesznek bőven.
Ez pedig ha 55-60ezer köré csökken bestbuy lesz.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#19) hurrikan válasza hurrikan (#18) üzenetére


hurrikan
addikt

A szóban forgó dolgokat.
OTG, 3D hatások pedig minden 2011-es Xperia megkapja októberben a 2.3.4-es frissítéssel. Tehát nem ennek a modellnek lesz a jellemzője. Csak ez a készülék már eleve 2.3.4-el érkezik majd.
A neo V(neo5) mielőtt valaki neé(vé)-nek mondaná. :D csupán a neo egy olcsóbb változata, semmi több. A kamera nem exmor és csak 5megapixeles.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#20) LEFTHORSE1 válasza hurrikan (#19) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Hoppá, nem Exmor a kamera? Hát akkor csakis jobb lehet. Azt olvastam az egyik fejlesztő appjának a magyarázatában hogy a 2.3 androidban le van tíltva a hiváskezelésekhez való hozzáférés a google által, ennek fényében nem igazán örvendek a 2.3-nak és a 2.3.4-nek sem, mert ugyan adnak de ki tudja mit tiltnak-vesznek el

Cseberből vederbe

(#21) zsirfecske válasza Taki30 (#9) üzenetére


zsirfecske
addikt

nemár, úgy szép ahogy van!

azért ez a kamera ügy ciki, bár engem sem zavarna különösebben. csak ugye ki szeret bármiben herélt modellt venni? elvi kérdés :)

(#22) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Egyre jobban tetszik a SE supportja, főleg a frissítésekkel. Kezd szimpatikus lenni a gyártó, csak így tovább SE. :C

(#24) rizso válasza donkadavid (#23) üzenetére


rizso
addikt

Nagyon fontos volt ez a megjegyzés egy SE hírhez...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25) Brutális eb válasza rizso (#24) üzenetére


Brutális eb
addikt

Ne is foglalkozz vele kb 32 topikba beírta szegénykém ugyanezt.
Moderátor topikba már jelentve párszor.Remélem megy a levesbe mert csak a rosszindulatú pusztitás amit véghezvisz.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#26) kolosanyi válasza rizso (#24) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ilyenkor kell a "kallszikus módon" lereagálni: "Te hallottál valamit, vagy csak a szél fúj?" :)

[ Szerkesztve ]

(#27) skul0


skul0
aktív tag

Nagyon jó lépés a részükről, hogy ilyen újításokat tesznek bele a frissítésbe. A panorámán kívül egyik sem újítás, de mindegyik nagyban hozzájárul ahhoz hogy a neo a középkategória királya legyen.

(#28) donkadavid


donkadavid
tag

végre egy olyan sony ericsson aminek van egy igazán egyedi és jó formája, ezt vártam! :)

(#29) kerelo


kerelo
senior tag

Nekem tetszik a teló.remélem jó ára lesz.

[ Szerkesztve ]

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#30) Ricardo válasza donkadavid (#28) üzenetére


Ricardo
félisten

Te eddig merre jártál? Mert hogy eddig nem néztél körül az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#31) donkadavid válasza Ricardo (#30) üzenetére


donkadavid
tag

ezt most mire mondod?

(#32) tjb007 válasza donkadavid (#31) üzenetére


tjb007
nagyúr

Arra, hogy ez egy már egy lassan fél éve megjelent telefon downgrade -elt változata, szóval az ég világon "semmi új" nincs benne.

(#33) Ricardo válasza donkadavid (#31) üzenetére


Ricardo
félisten

A sima neo éveleje óta kapható, és ugyanígy néz ki :DDD

(#34) donkadavid válasza Ricardo (#33) üzenetére


donkadavid
tag

nemtudom nekem valamiért nem tünt fel hogy ilyen jól néz ki :D

(#35) rep3at


rep3at
őstag

Tetszik fehérben, az USB OTGnek meg már itt volt az ideje, egész jó irányba halad a SE.

Forward thinking. كرر

(#36) Exini


Exini
csendes tag

Nálunk mikor fog megjelenni?

(#37) tjb007 válasza Exini (#36) üzenetére


tjb007
nagyúr

2011 Q4, azon belül meg bármikor a jelen pillanatban rendelkezésre álló információk alapján.

[ Szerkesztve ]

(#38) hurrikan válasza Exini (#36) üzenetére


hurrikan
addikt

Októberben fog debütálni a 2.3.4-es frissítéssel egy időben.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#39) skul0


skul0
aktív tag

Az usb on the go segítségével lehetőség nyílik arra, - megfelelő átalakítóval- hogy pendrive-ot csatlakoztassunk a készülékhez és arra adatot vigyünk a telefonról és fordítva? Továbbá a módszer csak a sony ericsson által nemrégiben bemutatott Livedock segítségével működik?

(#40) hurrikan válasza skul0 (#39) üzenetére


hurrikan
addikt

Nem.
Beállítások/SonyEricsson/Kapcsolódás/USB Kapcsolódási mód
Jelöld be az Adattárolási módot.
Rádugod a gépre és ugyanúgy jelenik meg mint egy Pendrive, nyithatod meg a mappákat.
Annyi hogy így nem frissít, ahhoz vissza kell állítani MSC Módra. De egyébként mindegyik beállítással simán tudsz az SD-re másolni és arról lefelé.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#41) hurrikan válasza hurrikan (#40) üzenetére


hurrikan
addikt

Őőő.... nem szóltam. Félreértettem. Már értem mire gondolsz. Igen azt csak dokkolóval tudod, mivel a készüléken nincs USB nyílás.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#42) skul0 válasza hurrikan (#41) üzenetére


skul0
aktív tag

De pl a samsung féle átalakítóval is menne? És ha átalakítón keresztül egy pendrive-ot csatlakoztatok a telóra, akkor a telefon felismeri meghajtóként úgy, mint ahogy emlékeim szerint az N8 is teszi, és tudom mozgatni a fájlolat a pendrive és a teló között? Egér esetén megjelenik egy kurzor a kijelzőn? Emlékeim szerint egy videó erről árulkodott.

(#43) hurrikan válasza skul0 (#42) üzenetére


hurrikan
addikt

Így van.
Dokkolóval gondolom az SE-ével fog majd menni. De ha bele tudod tenni más dokkolób amibe passzol akkor biztos azzal is.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#44) Exini


Exini
csendes tag

Várhatóan mennyibe fog kerülni?

(#45) Exini


Exini
csendes tag

A fényereje jobb lesz a NEOnál és az Arcnál vagy változatlan marad?

(#46) hurrikan válasza Exini (#45) üzenetére


hurrikan
addikt

neo és arc fényereje messze nem ugyan az. arc 5x fényesebb, kifejezetten kimagasló, míg a neo eléggé átlagos fényerejű. De mivel a kijelző ugyan az lesz mint a neo-ban így ez sem lesz valami napfényes fényű.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#47) Exini


Exini
csendes tag

Melyik szolgáltató fogja forgalmazni?

(#48) hurrikan válasza Exini (#47) üzenetére


hurrikan
addikt

Azt még nem tudni.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#49) CheeseDave


CheeseDave
csendes tag

Hello!
Neom van, de akadt vele nemi problemam:
Sokan visszajeleztek, hogy nem kapcsolhato a telefon, holott be volt kapcsolva. Masik zavaro dolog, hogy telefonalas kozben gyakran elnemul a masik fel, es nem hallok belolle semmit, csak az ujrahivas segit rajta. Lehet mar csak en kepzelem be, de pl a melette levo Blade keszuleken stabilan mukodott a wifi, mig nallam folyamatosan szakadt ugyan az a hotspot. A telefont gsm-homeba vettem, valszeg tavol keletrol lett hozva, van rajta nehany kinai/jappan app. Telenornal vagyok jelenleg, de masik telefonnal nem tapasztaltam hasonlot 10 ev alatt. Garancia van boven, tanacsos visszavinnem?

(#50) hurrikan válasza CheeseDave (#49) üzenetére


hurrikan
addikt

Ezek SIM hibáról árulkodnak. Réginek egy SIM 2éves kora után számít. Márpedig az Android nagyon nem szereti a régi SIM-eket.
Szoftveren könnyen tudsz segíteni, fel FLASHELSZ egy UK vagy Közép Európai ROM-ot és annyi. De van fóruma amugy a sima neo-nak is.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.